PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herkese merhaba

GÖKSEL
01.Mayıs.2007, 17:46
herkese merhaba ben göksel tanıyan tanır tanımayanlarlada en kısa zamanda tanışmak isterim.
benimde ozan gibi bir regalim yok ama regal kullanan ve şu anda burda olan birçok sevdigim dostum arkadaşım kardeşim abim var kabul ederseniz cbf 500 üm ve www.motosikletTR.net olarak ilerleyen zamanlarda yapılacak olan organizasyonlarda görüşmek üzere.

emrahss
01.Mayıs.2007, 19:03
Hoşgeldin Göksel.. Motorunun ne önemi var, iki teker oolsun yeter bence.

okan
01.Mayıs.2007, 19:07
hoşgeldin aramıza göksel kardeşim...

aslanburclu
01.Mayıs.2007, 19:09
kardeş siteye hoş geldin tabii aramızada

gecee
01.Mayıs.2007, 19:31
oooo gökselim abim civanım hoşgeldin yaw....
cok geziye cok yere gittik senle işallah bicok yere daha gideriz hep birlikte... seni burda görmek güzel...

ToMCaT
01.Mayıs.2007, 22:01
hoş geldin arkadaş....

aidikurt
01.Mayıs.2007, 23:01
Kardeşim aramıza hoşgeldin daha önce belgrad ormanda tanısmıstık sitemize üye olmana sevindim motosikltettr ve regalraptor.net olarak inşallah ortak organizasyonlara imza atarız bir kardeş sitemiz vardı earlyriders.net bitane daha oldu motosiklettr.net bence siteleerimizde kardeş siteler diye bir kısım acıp link koyarsak hos olur

DELI KURT
01.Mayıs.2007, 23:08
hos geldin arkadasim

GÖKSEL
02.Mayıs.2007, 10:40
sıcak karşılamalarınızdan dolayı hepinize teşekkürler ve hoşbulduk.
aidikurt-bence uygundur kardeşim siteler arası şaklabanlıgın kol gezdigi bir zamanda örnek davranışlar sergilemenin zamanı geldi sanırım www.motosiklettr.net olarak teklifini olumlu karşılıyor ve bir KARDEŞ SİTELER bölümü hazırlıyoruz.
geceee-yakışıklı kardeşim 1 senedir gitmedigimiz yol kalmadı bu sezonda devam edecek sanırım.
emrahss-bencede motorun bi önemi yok aslolan samimiyet .

bu arada gündemimizde böyle bir org. var sizinde bilginiz oldugunu sanıyorum.

http://www.motosiklettr.net/forum/showthread.php?tid=424

carvalho
02.Mayıs.2007, 10:53
Göksel dostum, hoşgeldin,

Sakarya gezisinin duyurusunu bu siteden de yapmıştık. Umarım hava güzel olur da keyifli bir kamp olur...

agresus
02.Mayıs.2007, 11:58
Hoş geldin göksel....bak hala diom sana... al benim makineyi ver seninkini... rahat et... keyf et... napalım senin için binerim artık cbfye... gel al... bak üstüne parada istemiom... maksat insanlık.... :mrgreen:

iakyurek
02.Mayıs.2007, 11:59
Hoşgeldiiiiin ...