PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tanışma . . .

Zenginkurt
22.Ağustos.2009, 12:49
Selamün Aleyküm arkadaşlar...
Siteye yeni üye oldum ve bana samimi bir arkadaşım önerdi. 3 yıldır bir Regal sahibi olmama rağmen bu siteyi nasıl göremedim anlayamadım . Öncelikle bu siteyi hazırlayan arkadaşımıza teşekkür ederim :) Bende Regal DD-250 E var ve motorumdan gayet memnunum bazı sorunu olanların hepsine cevap veremeyebilirim ancak motordan anlarım . Bir problemi olan arkadaşlar bana direk olarak mesaj yollayabilirler ve forum sayfasında yeni bir konu açabilirler.Ben okur sorunun cevabını belki verebilirim. Arkadaşlarıma iyi günler ve iyi sürüşler dilerim (HER ZAMAN REGALCİ OLUUUUUNN:mrgreen::mrgreen::mrgreen:8))

evimanaokulu
22.Ağustos.2009, 13:39
hoşgeldin zengin kurt.motorundan umarım memnunsundur.sana iyi sürüşler dilerim herhangi bir problemin olrsa bana yazarsın birşey daha var bu resimde sen nereye gitmiştin ?8)

carvalho
23.Ağustos.2009, 12:22
Hoşgeldiniz Reha ağabey.

Zenginkurt
23.Ağustos.2009, 15:10
Hoş bulduk kardeş

asi_kaptan
23.Ağustos.2009, 15:36
geç kalmıssın reha agabey :d:d hosgeldin !!!!!!!!

bozkurt
23.Ağustos.2009, 19:44
Reha kardeşim hoş geldin.
Motorunla kazasız sürüşler dilerim.
Sağlıcakla kal.

yenikoylu_ua
24.Ağustos.2009, 00:33
Aramıza hoşgeldiniz rüzgarınız eksilmesin

kayar2
24.Ağustos.2009, 05:27
hoşgelmişiniz reha bey izmirdesiniz benim emektarda izmirli oldu ancak motoru alan kardesim cem yeni motorcu oldugundan teknik konuları bilmiyor regal izmir gurubu olarak bir organizasyon yapıp tanışsanızda birbirinize yardımcı olsanız teknik konuları bilen ve yaşı müsait biri olarak sizin bu birlikteliği saglıyacagınızı düşünüyorum görüşmek dileği ile

cenkerdemir
24.Ağustos.2009, 08:27
hoşgeldiniz kazasız sürüşler

Zenginkurt
25.Ağustos.2009, 17:11
saolun arkadaşlar

drozzie79
26.Ağustos.2009, 11:16
Hoşgeldin, keyifli sürüşler dilerim.. teknik hizmet danışmanlığı için de şimdiden teşekkürler..

foreman
27.Ağustos.2009, 23:45
reha bey aramıza hos geldınız...
avatarınızda kı resım benı ıkı yıl once ekran koruyucum ıdı..
bana regalı aldıran ve sevdıren bı resım...
bızım eskı uyelerden muhendıs bır arkadasın makınasıydı.yoksa onumu aldınız..?

Zenginkurt
01.Eylül.2009, 16:21
yok bu motor benim motorum değil ancak aynı model bir motora sahip olduğum için bu avatarı koydum bu motor da benim duvar kağıdımdı