PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 Ağustos Zafer Bayramı Korteji

sipsivri
30.Ağustos.2009, 08:30
Hey millet,herkes 30 Ağustos Zafer bayramı Kortejine katılıyor.Burada niye hiç bir hareket yok.Ben gidiyorum valla.Kortej sonrasında da Sultanahmet Angel Otel'de iftar yapalım oradan da Feshane'ye geçelim derler.Hadi bakalım kimler geliyor elleri görelim.Sağdan say :)

http://i359.photobucket.com/albums/oo34/sipsivri/30Agu02.jpg

30 Ağustos vesilesiyle karma gruplardan oluşan motosiklet korteji yapılacaktır.

Anadolu yakası Kortej için buluşma yeri Suadiye Oteli Önü
Buluşma Saati : 16:00
Hareket Saati : 16:30
Güzergah: Suadiye otel önünde buluşup hareketle birlikte bağdat caddesi istikametinden Boğaz köprüsünden
geçerek Beşiktaş,Karaköy ve son durak Sirkeci
Varış saati: 18:30
Motor ve araçların üzerine Türk Bayrakları olması önemle rica olunur.

Arkadaşlar,

Bu kortej için gerekli yasal izin Turkbikers Grubu tarafndan Valilikden ve Emniyetten alınmıştır.Az önce başkanları Fatih ile telefonda görüştüm.İznin bu gün çıktığını ve izin belgesini almaya gideceklerini söyledi.Belgeyi tarayıp sitelerine koyacaklar.Bende oradan alıp buraya koyarım.Herşey yasal olacak gönlünüz rahat olsun.

Turkbikers Başkanı Fatih'in izin ile yayınladığı mesaj şöyle

Kardeşlerim,

30 Ağustos Zafer Bayramı korteji için uğraşlarımız sonuç verdi. İstanbul Valiliği ve İstanbul Emniyetinden yasal iznimiz çıktı. Yapacağımız sürüşte bize polisler de eşlik edecek. Sürüşümüzün sağlıklı ve problemsiz olması için tüm katılımcıların fermuar düzeninde sürüş yapması, kesinlikle sürat yapılmaması, grup sürüşünü bozacak herhangi bir hareketin olmamasına özen göstermeliyiz. Bunu kimsenin yapmasına müsade etmeyiniz. Bundan sonraki sürüşlerde de tüm motosiklet camiasının yasal izinleri rahatça almasını istiyorsak bu konuda çok hassas davranmalıyız.

Bu bütün motorcuları ilgilendiren bir sorumluluktur.

Haydi Motorcular Zafer Bayramımız için motorlarınızı hazırlayın , bayraklarınızı alın. Motorlarımız 30 Ağustos Zafer Bayramımız için gürleyecek!

30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Keyifli sürüşler dilerim.

Turbikers Adına

Zafer Fatih ÖZSOY

Kortej İzin Belgesi

http://i359.photobucket.com/albums/oo34/sipsivri/izin.jpg

drozzie79
30.Ağustos.2009, 11:21
Büyük Türk Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.. "Ne Mutlu Türküm Diyene" Korteje katılamıyorum, görevliyim...

ilayda
30.Ağustos.2009, 11:52
bütün TÜRK milletinin 30 AGUSTOS ZAFER Bayramı kutlu olsun .ne mutlu türküm diyene:cheesy:

ekselans
30.Ağustos.2009, 12:14
bende katılamıyorum malım çolukçocuk vatan caddesindeyiz

carvalho
30.Ağustos.2009, 14:05
Büyük Türk milletinin Zafer bayramı kutlu olsun. Büyük kurtarıcı Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehit-gazilerimizin ruhları şad olsun...