PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaporta Tamiratlari

darkened
02.Eylül.2009, 15:12
selam herkese, geçen haftasonu bebekte bir aracın arkasında durdum. aracın sürücüsü tüm ikazlarıma ve kornaya basmama rağmen geri gelerek benim çamurluğun ön kısmına çarparak uç kısmının kırılmasına sebep oldu. bu kırığı tamir ettirebilirmiyim veya kaza tutanak formu doldurmamakla hata mı ettim. yardımlarınızı bekliyorum

CELİL
02.Eylül.2009, 16:23
geçmiş olsun japon yapıştırıcıyı diyeceğim ama pekte salam olacağını sanmıyorum çünki çamurlugun ön kısmı rüzgar dincinin kuvvetli olduğu bir nokta süratte basınç yüklenir ve terar kırar yeni almak en sağlamı fiatını telefonla emre ltd veya ali ustaya sor kazasız sürüşler
emre tel 6562656
ali usta tel 3277283

Airbrush
03.Eylül.2009, 00:16
biara benı ara yada mesaj yolla abi,hallederim.

aidikurt
03.Eylül.2009, 09:08

yıgıt kardesın dedıgı gıbı onu bır ara o tamır eder bırak sadece camurlugun uc kısmındakı kırıgı yapmayı sana yenı camurluk bıle yapabılır.Elinden her ıs gelır valla :cheesy:

bozkurt
03.Eylül.2009, 10:54
Öncelikle geçmiş olsun,Canına birşey gelmemesi güzel bir olay.
Anlıyamadığım,geri geri gelipte senin motoruna çarpan araç senin zararını tazmine yanaşmadımı,sizmi anlaştınız?
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kal.

darkened
04.Eylül.2009, 12:18
Öncelikle geçmiş olsun,Canına birşey gelmemesi güzel bir olay.
Anlıyamadığım,geri geri gelipte senin motoruna çarpan araç senin zararını tazmine yanaşmadımı,sizmi anlaştınız?
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kal.

benim çamurluğun kenarı azıcık kırıktı, çarpmayla beraber daha çok kırıldı. bende hak geçmesin diye (eskidende biraz kırık olduğu için) hem de saat gece 01:00 olduğundan hiç öyle bi talepte bulunmak istemedim. bide çarpan çocuk 2009 model audi A4 ün tamponunun içine edince ben kendi motorumun derdine düşmeyip çocuğun arabadaki hasara daha çok üzüldüm ama çarpan çocuk hiç umursamadı kendi hasarını(tamponu yamuldu ve çizildi). ortam böyle olunca bende uğraşmadım ama uğraşmak lazım.

darkened
04.Eylül.2009, 12:19

tamam yiğit bi ara havaların kötü olduğu zaman ararım seni:)

Airbrush
05.Eylül.2009, 21:36
ara tabi abi,geçen gün iki yan kapak için emre ltd ye gittim,soner mıdır kımdır bılmıyorum 220 tl fiyat verdi,sinirlerim boşaldı.yapabildigimiz kadar kendi işimizi görelim.

darkened
07.Eylül.2009, 08:48
ara tabi abi,geçen gün iki yan kapak için emre ltd ye gittim,soner mıdır kımdır bılmıyorum 220 tl fiyat verdi,sinirlerim boşaldı.yapabildigimiz kadar kendi işimizi görelim.

ohaaa 220 ne be öle daha kışın ben sorduğumda 115 dediler. ben bi yerden o kapağı bulmaya çalışacam bi ali ustaya sorıyım yakınlarda. bulursam onuda getiririm milletin işi görülür. çamurlukda başka biyerde 150 idi. zaten bu üç parça en çok zarar gören parçalar. hayırlısı olsun bakalım :)

Airbrush
09.Eylül.2009, 11:10
allahım ya,çamurluk 150 lira,ben fiberden yapsam maksımum tutacagı 50 liradır:x