PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor Alicam Yardim Lutfen

emar81
04.Eylül.2009, 01:34
arkadaslar kucuk yaslarda baslayan motor sevdama artik 28 yasinda son vermek istiyorum ve yardimlarinizi bekliyorum

butun marka chooper modellerini arastirdim..en basta jinlun sonra yuki daha sonra keeway derken regal raptorlarinda fiyatlarinin makul oldugunu gordum..ve regal raptorlarin diger motorlardan ayricalikli oldugunu kesfettim.
ama bazilari pahali onun icin beklemedeyim lakin soyle bir sorunum var iste burda sizin yardimlarinizi bekliyorum..

ben hic yakindan regal raptor marka motor gormedigim icin sizin tecrubelerinize ve bilginze siginiyorum..

1.72 boydayim ve 110kg agirligindayim..

sizce hangi rr almam lazim...olabildigince buyuk ve uzun rr hangi modeldir..2nci el fiyatlari nasildir..250cc ye kadar dusunuyorum cunku maddi imkanlarim sinirli..

eminim sizin bu konuda cok yardimlariniz olucak..

aydindayim ve su ana kadar rr kullanan gormedim..

rr lerin yedek parcalarinin zor bulundugunu soyleyen insanlar var..
ayrica aydin da oturdugum icin rr servisi ve bayiisi yok..acaba bulundugu ilde servisi ve bayiisi olmayan motoru alirsam hata mi yapmis olurum...yedek parca yonudende cok kararsizim....ileride sıkıntı olurmu acaba....

yardimlarinizi bekliyorum ve rr almak istiyorum...

darkened
04.Eylül.2009, 12:38
boy ve kilo göz önüne alırsak regal 250 cc olan motor senin için uygun, ayrıca keeway ve türevi olan motorlar tavsiye etmem çünkü motosiklette konfor çok önemli , titreşim bakımından ve (fiyat /performans) bakımından düşünürsek en iyi olan motor regaldir. çünkü hem çift silindir hemde su soğutmalı. çift silindir sayesinde hem titreşim azalır hemde performans artar. mesela benim motor 120 ile giderken hiç bi rahatsızlık vermiyor çok az ayaklarda titreşim oluyor o kadar. diğer motorlarda (keeway ve türevleri) bırak 120 ye çıkmayı, 80 le giderken bile çok rahatsızlık verir. senin için tek sıkıntı servis ve bakım olabilir. çünkü regalden anlamayan ustalar motoru mahvedebiliyolar. Eğer 2. el alacaksan da kesinlikle temiz bi motor bulmalısın.

gata
11.Eylül.2009, 23:28
selam kardeşim araştırdiğin motorların içinde regal bir numaradır diyebilirim. iki senedir tatile çıkıyorum her çıkışımda en az 3000 km yol yaptım hiçbir sorun çıkarmadı. gönül rahatlığıyla binebileceğin bir motordun RR. bu arada ben motorumu yüksek cc ye geçmek için satıyorum eğer düşünürsen bana ulaş görüşelim. ( 0 543 646 09 45 Gökhan ATA )

Uzay
13.Eylül.2009, 01:22
darkened çok iyi açıklamış. Servis / bayii olayını bir daha araştır. Eğer servis veren bir yer varsa, emin ol ki yedek parça sıkıntısı çekmezsin. O eskidenmiş...

chopell
15.Eylül.2009, 00:05
bursadan ali baba da satıyordu rr, bir görüşün isterseniz..

rafethasal
16.Eylül.2009, 12:52
benim motorda satılık ilgilenirsen.
http://www.sahibinden.com/regal_raptor_dd_250e-9-87WQQaXQQ12482187WQQpXQQdisplayitem

emar81
16.Eylül.2009, 18:16
benim motorda satılık ilgilenirsen.
http://www.sahibinden.com/regal_raptor_dd_250e-9-87WQQaXQQ12482187WQQpXQQdisplayitem

walla ustam tam istedigim motor lakin kis girdi nisan - mayis ayina kadar kullanamicam icin taksit dusunuyorum uygun sartlarda taksitli bulabilirsem alicam.. nasip olmazsa eger nisan-mayis aylarina yakin elinde duruyor olursa motor tekrar rahatsiz ederim sizi..

aslanburclu
25.Eylül.2009, 23:05
kış ne zaman geldi anlamadım ya ..... aydınlıyım diyorsun o ilde benim bildiğim 4 mevsim 2 teker döner.

aidikurt
26.Eylül.2009, 13:28
kış ne zaman geldi anlamadım ya ..... aydınlıyım diyorsun o ilde benim bildiğim 4 mevsim 2 teker döner.

8)8)8)
Katılmamak elde değil.

emar81
01.Ekim.2009, 01:40
yok ustam dogru biliyorsun biliyorsun 4 mevsim 2 teker donerde soguklara dayanabilene..ayrica ""kisa kes aydin havasi olsun"" derler yaa aynen ole :) sabah cikan gunese ve sabah yagan yagmura aldanma... : ))