PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site hakkında öneri

Demir
29.Eylül.2009, 17:58
Selamlar siteye uzun zamandır kullandığımız DNS üzerinden giriş yapamıyordum bunun düzeldiğini görmek güzel.. yapan arkadaşların eline sağlık

Benim bir önerim olucak
en üstte bulunan flash la hazırlanmış logo çok güzel ama..
forumda gezerken her konuda motor sesi uzun süre forumda kalınca rahatsız edicek türden..
buna ilave olarak o flash resim olark orda kalırsa daha hoş olur kanısındayım şahsi fikrimdir yapan ve emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler..

carvalho
29.Eylül.2009, 18:35
Önerilerin için teşekkürler Demir. Dikkate alacağız tabii ki.
Arkadaşlar, ben e-posta ile bilgi de geçtim size ancak buradan da söyleyeyim; siteye girmekte güçlük yaşayan arkadaşlarım bize (aidikurt@gmail.com tanriverdis@gmail.com) dönüş yaparlarsa seviniriz. Server'da bazı ayar değişiklikleri yaptık, siteye giriş probleminin kalktığını düşünüyoruz. Eğer sorun olacaksa bilgimiz olması işe yarayacaktır.

aidikurt
29.Eylül.2009, 18:53
sevgili kardeşim onerılerın ıcın saol dedıgın gıbı herseferınde egzost sesı rahatsız edıyor dogrusu ben bunu gece yaptım bılgısyarımında sesı kısık oldugu ıcın gozumden kacmıs ılk ıs bu aksam onu yapıcam.
flash degılde resım olarak kalması konusuna gelınce bıraz daha degısık gorsellık olsun dıye oyle yapıldı diğer forumlardan farkımız olsuın diye :)
ama cogunluk flash kaldırılmasını ısterse onuda kaldırırız.

Uzay
29.Eylül.2009, 20:27
Ses süper olmuş :) Ama sadece Ana Sayfa ve Forum Ana Sayfası'nda olursa iyi olur.

aidikurt
29.Eylül.2009, 21:29
arkadaslar ıstegınız uzere ses sadece raptorriders.net gırısınde cıkıyor forumda artık yok

X__utku__X
29.Eylül.2009, 21:37
Emeğinize sağlık uzun zamandır bende doğru düzgün giremiyordum.Sorunun düzelmesi sevindirici.

GÖLGE
29.Eylül.2009, 23:41
ellerinize sağlık arkadaşlar süper olmuş..

bozkurt
30.Eylül.2009, 12:15
Şükür birkerede foruma girdim.
Bunun mutluluğu tarif edilemez.
Canlarım,elinize sağlık.Sağolun varolun.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

BULL
30.Eylül.2009, 17:33
haydi millet uyanın :evil: ekip toplanıyor yine :cheesy:

BULL
30.Eylül.2009, 17:37
hehehehee şımardım iyice çıkıp çıkıp tekrar giriyorum çok zevkli :p

foreman
30.Eylül.2009, 21:36
nıhayet...nıhayeet...
ınanın eskı dostlarımla bır arada olmaktan mutluluk duydum...
sorunsuz bır kerede gırmek ve attıgın mesajın yerıne ulastıgını gormek cok zevk verıcı...
yıne yenıden buradayız...
ellerınıze saglık arkadaslar...

aidikurt
05.Ekim.2009, 17:57
Anlaşılan serverdaki ayarlamalardan sonra artık herkes sorunsuzca sıteye gırebılıyor.
Çabalarımız boşa gitmedi cok sevindik valla.
:cheesy:

BULL
06.Ekim.2009, 12:54
geç olsunda, güç olmasın derler büyükler :p