PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tüm RAPTOR'culara Selamlar

ozzymania
02.Mayıs.2007, 16:13
Herkese Selamlar.
Ben Ozan.İstanbulda yaşıyorum.Özel sektörde çalışıyorum

29 yıldır tabanvaya mahkum olmaktan sıkıldım.En nihayetinde ne yapacığımı ve hangi motoru alacağıma bu site sayesinde karar vermiş bulunuyorum.Tabiki RR.
Motor kullanmanın acemisi olduğum için ,başlangıç için en uygunun RR olduğuna karar verdim.Umarım doğru karar vermişimdir acemiliğimin kurbanı olmak istemem.
2 Ay Snra ehliyetim gelir gelmez ilk işim RR'mi alıp ona güzel bir isim koymak olacak.

O zaman yeni isminide sizlerle paylaşırım.Yollarda görüşmek üzere.

Yolunuz Açık Olsun.

okan
02.Mayıs.2007, 16:19
Ozan kardeş hoşgeldin... sen başlangıç için diyosun ama biz 20 seneden soora 1000 liklerden inipte regale biniyoss.... karisması yeter beaa...

carvalho
02.Mayıs.2007, 16:24
Sevgili Ozan, hoşgeldin öncelikle

Raptor, benim de ilk kullandığım motordu. Kullanımı gayet güzel, kolay ve sürüş melekelerini geliştirebilecek nitelikte. Bundan emin olabilirsin.

Ben açık konuşayım, ilk sene Regal Raptor kullanır, sonra tarzımı belirler, bütçeyi de zorlayarak tarzıma uygun farklı motorlara geçerim diye bir plan çizmiştim ama Raptor'dan o kadar memnunum ki değiştirmeyi düşünmüyorum.

Umarım motoruna bir an önce kavuşursun...

Katılımcı olman dileğiyle tekrar hoşgeldin...

lordskeldan
02.Mayıs.2007, 16:25
hoşgeldinizzzzz :cheesy:
umarım en kısa zamanda RR'ınıza kavuşursunuz

Engin
02.Mayıs.2007, 16:48
Ozan hoşgeldin.

Motor kullanmasını biliyorsan şimdiden al RR ni. 2 ay dediğin nedir ki, sanırım mayıs 20 deki direksiyon sınavına gireceksin. 1 haziranda ehliyetin hazır olacak. 1 ay kaldı sayılır.

ozzymania
02.Mayıs.2007, 16:58
Hepinize Teşekkür ederim mesajlarınız için.
Öncelikle motor kullanmasını bilmiyorum.(Her ne kadar yazın tatillerde mobilet tarzı motorları kullanmışta olsam) böyle ağır ve vitesli motor kullanımında hiç tecrübem yok.
İşte bu yüzden ehliyetim olmadan asla diyorum.Araba kullanırken bil,e dengesiz sürücüler yüzünden bir çok kaza atlatırken motor ile herşeyim tam olmadan asla yola çıkmam diyorum.
Kısmetse herşeyinize aktif bir katılımcı olcam ama önce forumda yazan şu faydalı bilgileri bir hatmedeyim.Eksiklerimi yanlış bildiklerimi düzelteyim ki, öğrenim süremi daha bir hızlandırayım diyorum.

thoraman
02.Mayıs.2007, 17:51
Hepinize Teşekkür ederim mesajlarınız için.
Öncelikle motor kullanmasını bilmiyorum.(Her ne kadar yazın tatillerde mobilet tarzı motorları kullanmışta olsam) böyle ağır ve vitesli motor kullanımında hiç tecrübem yok.
İşte bu yüzden ehliyetim olmadan asla diyorum.Araba kullanırken bil,e dengesiz sürücüler yüzünden bir çok kaza atlatırken motor ile herşeyim tam olmadan asla yola çıkmam diyorum.
Kısmetse herşeyinize aktif bir katılımcı olcam ama önce forumda yazan şu faydalı bilgileri bir hatmedeyim.Eksiklerimi yanlış bildiklerimi düzelteyim ki, öğrenim süremi daha bir hızlandırayım diyorum.

bravo kardeşim bravo :alkis: keşke herkes senin kadar bilinçli olsa tam koruma+ehliyet olmadan asla!

aidikurt
02.Mayıs.2007, 18:29
Kardeşim secimin için tebrik ediyorum sitemiz akın akın yayılıyor regalciler artıyor dostluk ise son derece mukemmel dogru yere geldin

Vecdi
02.Mayıs.2007, 18:34
arkadaş aramıza hoş geldin

emrahss
02.Mayıs.2007, 18:40
Ben de seninle aynı pozisyondaydım. Zaten birçoğumuzun ilk motoru bu. Hayırlı bi karar diyorum. Hoşgeldin.

doğan
02.Mayıs.2007, 18:56
aramıza hoşgeldin. bence ehliyetini alacağın zaman motorunu alman daha iyi. çünkü ben ehliyet almadan aldım motoru ve bende ağustosta ancak ehliyetime kavuşacağım. yollarda polis çevirecek diye tedirgin dolaşmak sıkıcı bir durum. bu arada benim bildiğim en erken yazılı sınav 7 temmuzda. yanlışmı biliyorum yoksa ???

OnurBerberoglu
02.Mayıs.2007, 21:37
Hoşgeldin Ozan

MaRaNtZz
02.Mayıs.2007, 22:44
Aramıza hoşgeldin Ozan...

aslanburclu
04.Mayıs.2007, 22:00
hoş geldin kardeşim

polo
08.Mayıs.2007, 17:54
hoş geldin ozan

iakyurek
08.Mayıs.2007, 17:59
ozan kardeşim aramıza hoş geldin. en yakın zamanda rr nle bekliyoruz seni.

inci
08.Mayıs.2007, 21:03
hoşgeldin :cheesy:
merak etme çabuk öğrenirsin , öğrenincede bir daha inmezsin buna hazırlıklı ol yani HAZIRSAK ÇIKALIM modunda olacaksın daima :evil:

ozzymania
17.Haziran.2007, 01:53
hoşgeldin :cheesy:
merak etme çabuk öğrenirsin , öğrenincede bir daha inmezsin buna hazırlıklı ol yani HAZIRSAK ÇIKALIM modunda olacaksın daima :evil:

ben motorum olmadanda çıkmaya hazırım :D

KIZILELMA
25.Haziran.2007, 16:00
Hoşgeldin.Buyur şöle geç:)

orçun
01.Temmuz.2007, 22:59
ozan kardeşim aramıza hoş geldin. en yakın zamanda seni de aramızda görmek isteriz arkadaşların da dediği gibi önce ehliyet alsan iyi olur ben hayırlısıyla ağustos sununda ehliyetime kavuşacam şimdilik korka korka biniyorum walla nerde polis görsem yön değiştiriyorum antalya da polisler işi iyice abarttı eee tabi baktılar güzel para geliyor :lol: vallaha cezası evlat acısı gibi bide motorunu da alıyorlar sonra uğraş dur ehliyet al çok daha ucuza geliyor

müslüm baba
01.Temmuz.2007, 23:17
Artık ehliyetide almışsındır acemiliğinde gitmiştir, şimdi nasıl durumlar

ARZUM
01.Temmuz.2007, 23:29
hoş geldin...hayırlı olsun...

ozzymania
01.Temmuz.2007, 23:48
Artık ehliyetide almışsındır acemiliğinde gitmiştir, şimdi nasıl durumlar

müslüm baba ehliyeti daha alamadım.7 temmuzda motor sınavı.Ehliyet anca Temmuzun sonuna doğru elimde olur.Ama motoru aldım.Bos alanlarda birde trafiğin çok yoğun olmadığı yerlerde akşamlar 1-2 saat kullanıyorum alışmak için.İsteyince çok daha kolay alışabiliyor insan.2 günün sonunda sakin trafikte de kullanabilir hale geldim.Ama hala var bazı eksikler.Onlarıda bir ay içerisinde gideririm.Ehliyetim geldikten sonra zaten hiç inmiyecem motorun üzerinden.artık dura kalka olgunlaşıcam.Zira herşeyi okumakla olmuyor teori tamamda pratik önemli. :D

ToMCaT
02.Temmuz.2007, 00:10
hoşgeldin kardeş hayırlı olsun...