PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : lütfen yardım..

sangui
16.Ekim.2009, 22:50
öncelikle herkese merhaba..
yardıma ihtiyacım olan konu motosiklet almak istememle ilgili. daha önce hiç motosiklet sahibi olmadım sadece dışardan bakıp iç geçirmekle yetindim diyebilirim.. ama artık bi chopper sahibi olmak istiyorum. bir süre araştırdıktan sonra regal raptor motorlarının kasa şekli çok hoşuma gitti ikinci el fiyatlarına baktım ve alabileceğimi düşündüm. dd 250 e modeli çok hoşuma gitti. yinede bu model yada diğer modeller hakkında bilgi edinmek amacıyla size sormak istedim. alırken nelere dikkat etmem gerekir? ikinci el regal satan mağazalar nelerdedir?(istanbul içindeki mağazalar) ayrıca daha neleri bilmem gerekir motorlar hakkında.. şimdiden herkese teşekkürler....

asi_kaptan
17.Ekim.2009, 02:14
bende senın gidibiydim kardeşim bundan bir sene önce regali seçtim ve sçtiğime hiç pişman olmadım mootr olarak cok seri ve guzel bir makina yere yakın olmasıda kullanım ve ilk kullanım içn ayrıca bir artıdır motor satın alma konusunda ilk baslangıc olarak ikinci el almanı bende tavsiye edrim!! konun hakkında suan kendi gözü gbi baktıgı motorları yeni aldıkları motor sayesınde ayrılmak isteyebilecek bull ve yeniköylü arkadaslar saan yardımcı olacaktır mtoru satın aldıktan sonrada bu siteeden her konudan yardım gelecektir sana işallah beraberde yollara cıkarı senınle :))

bence şimdiden hayırlı olsun!!

kayar2
17.Ekim.2009, 12:43
regal al tavsiye edrim bu siteden satanlardan bulabilirsin yardımlaşma çok iyidir 250 lik 2 model var iikiside iyidir motor alırken genel olarak bakarsın birde sürersin çalışması çekişi iyiyise epey kullanırsın şimdiden hayırlı olsun sormak istediğin bir şey olursa yardımcı olurum

BULL
17.Ekim.2009, 13:35
slm ben enduruya geçiş yaptığım için regalimi satıyorum

ilgilenirsen ara 532 326 25 39

sangui
18.Ekim.2009, 18:27
cevaplarınız için çok saolun.. tlf numarası veren arkadaşın tlfnu nu aldım en yakın zamanda aramya çalışacağım.asi kaptan umarım motor hayalimi gerçekleştiririm belkide dediğin gbi yollara çıkabiliriz. bn alacağım motorun öncelikle kasasının hoşuma gitmesine önem veriyorum daha önce motor kullanmadığım için teknik özelliklerini ikinci plana atıyorum ama kötü denilecek özelliklere sahip bi motor da almak istemem. umrarım yanlış yapmıyorumdur bu şekilde düşünerek.. bide söylediğim model dd 250 e başlangıç için uygun olur mu acaba ?

Uzay
18.Ekim.2009, 19:08
cevaplarınız için çok saolun.. tlf numarası veren arkadaşın tlfnu nu aldım en yakın zamanda aramya çalışacağım.asi kaptan umarım motor hayalimi gerçekleştiririm belkide dediğin gbi yollara çıkabiliriz. bn alacağım motorun öncelikle kasasının hoşuma gitmesine önem veriyorum daha önce motor kullanmadığım için teknik özelliklerini ikinci plana atıyorum ama kötü denilecek özelliklere sahip bi motor da almak istemem. umrarım yanlış yapmıyorumdur bu şekilde düşünerek.. bide söylediğim model dd 250 e başlangıç için uygun olur mu acaba ?

Benim bildiğim DD250-E, DD250-E9, DD250-E9B var. DD250-E hava soğutmalı, diğer ikisi su soğutmalı. DD250-E yerine DD250-E9'u seçmen daha iyi olabilir. Benden daha iyi bilen biri varsa, çıksın konuşsun arkadaş!!!

(Sitenin %90'ı çıkıp konuşacak sanırım :p)

carvalho
18.Ekim.2009, 19:40
Benim bildiğim DD250-E, DD250-E9, DD250-E9B var. DD250-E hava soğutmalı, diğer ikisi su soğutmalı. DD250-E yerine DD250-E9'u seçmen daha iyi olabilir. Benden daha iyi bilen biri varsa, çıksın konuşsun arkadaş!!!

(Sitenin %90'ı çıkıp konuşacak sanırım :p)

250'likler 3 değil 2 çeşit. DD250-E9 (kartal gidon) ve DD250-E9B (T Gİdon)
İkisi de su soğutmalı. RR'nin hava soğutmalı modeli 125 cc'lik. Üçüncüyü sanırım Uzay bu aralar icat etti :)

Başlangıç için iki model de gayet uygun olur, hem fiyat, hem kalite, hem görsellik açısından...

Uzay
18.Ekim.2009, 22:44
250'likler 3 değil 2 çeşit. DD250-E9 (kartal gidon) ve DD250-E9B (T Gİdon)
İkisi de su soğutmalı. RR'nin hava soğutmalı modeli 125 cc'lik. Üçüncüyü sanırım Uzay bu aralar icat etti :)

Başlangıç için iki model de gayet uygun olur, hem fiyat, hem kalite, hem görsellik açısından...

Ben 3 tane değil, 2 tane modelden bahsettim, yanlışınız var :P