PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRAFİK-KASKO vb. SİGORTANIZ

alex
26.Ekim.2009, 23:24
Slm Arkadaşlar uzun zamandır yine aranızda olamadım.Halen bir motor alamamış olmakta sizlerden kopmuş olmanın bahanesi olmasa gerek:(umarım en kısa zamanda sizlerle km yapmak sansına sahip olacağım.

Arkadaşlar

ERGOİSVİRE ve RAY SİGORTA nın acentalığnı almış diğer sigorta firmalarınında broker lık desteğini vermekteyiz.Yeni işimiz ve mesleki kariyerimizi ilaç-gözlük:? derken bu yolda almaya karar vermiş kendi işimizi yapacak olmanın heyacanı ile insallah elimize yüzümüze bulaştırmadan yaşam mücadelemize genc yatırımcı olarak devam edeceğiz.tabiki clubumüze de sigortacılıgın her aşamasında önculuk yapmak misyonunu üstlenmek te bir görevimiz.8)

Trafik - Kasko-Dask- sağlık vb sigorta danışmanlığınız için 7/24 0507 352 07 17 nolu telofonumdan arayabilirsiniz.Tabiki raptorriders ailemize özel indirimler ve ödeme kosulları hizmetini vereceğiz.Bull kardeşim hariç..

Vermiş olduğunuz destek için tekrar tüm site yöneticilerimize de ayrıca teşek ederim.

Başarılı mutlu bir hayat dileğiyle

Murat Zonp 0507 352 07 17

carvalho
27.Ekim.2009, 09:38
HAyırlı uğurlu olsun sevgili Alex kardeşim... Allah utandırtmasın...

cenkerdemir
27.Ekim.2009, 09:44
hayırlı olsun.

CELİL
27.Ekim.2009, 10:02
hayırlı olsun allah bol kazançlar versin8)

Uzay
27.Ekim.2009, 10:27
Hayırlı işler

BULL
27.Ekim.2009, 10:34
hayırlı uğurlu olsunda o -Bull hariç- ibaresini anlayamadım?

haa jeton şimdi düştü ödeme olayından Bull muaftır demek istedin heralde :p

paflagonya
27.Ekim.2009, 13:03
Slm Arkadaşlar uzun zamandır yine aranızda olamadım.Halen bir motor alamamış olmakta sizlerden kopmuş olmanın bahanesi olmasa gerek:(umarım en kısa zamanda sizlerle km yapmak sansına sahip olacağım.

Arkadaşlar

ERGOİSVİRE ve RAY SİGORTA nın acentalığnı almış diğer sigorta firmalarınında broker lık desteğini vermekteyiz.Yeni işimiz ve mesleki kariyerimizi ilaç-gözlük:? derken bu yolda almaya karar vermiş kendi işimizi yapacak olmanın heyacanı ile insallah elimize yüzümüze bulaştırmadan yaşam mücadelemize genc yatırımcı olarak devam edeceğiz.tabiki clubumüze de sigortacılıgın her aşamasında önculuk yapmak misyonunu üstlenmek te bir görevimiz.8)

Trafik - Kasko-Dask- sağlık vb sigorta danışmanlığınız için 7/24 0507 352 07 17 nolu telofonumdan arayabilirsiniz.Tabiki raptorriders ailemize özel indirimler ve ödeme kosulları hizmetini vereceğiz.Bull kardeşim hariç..

Vermiş olduğunuz destek için tekrar tüm site yöneticilerimize de ayrıca teşek ederim.

Başarılı mutlu bir hayat dileğiyle

Murat Zonp 0507 352 07 17

Yarama merhem olacak gibi.

Noter satışı ve sigortamı yaptırdım ancak bir türlü trafik tescile gidip (İstanbul-Maltepe) ruhsatı değiştiremedim. Yardımcı olabilir misin? Bu konuda da çalışıyor musun? Ayrıca Ray Sigorta yaptırdım :)

çakır
27.Ekim.2009, 13:15
hayırlı olsun en azından sorunlarımızı açabbileceğimiz bir adresimiz artık

bozkurt
28.Ekim.2009, 12:59
Biraderim hayırlı uğurlu olsun.Allah utandırmasın.
Hayırlı işler diliyorum.
Sağlıcakla kal.

alex
29.Ekim.2009, 17:32
Yarama merhem olacak gibi.

Noter satışı ve sigortamı yaptırdım ancak bir türlü trafik tescile gidip (İstanbul-Maltepe) ruhsatı değiştiremedim. Yardımcı olabilir misin? Bu konuda da çalışıyor musun? Ayrıca Ray Sigorta yaptırdım :)

henüz trafik işlemlerini anadolu yakasunda netleştiremedim ama karsıdakiacentalardan destek arastırıcam senin için:)

alex
29.Ekim.2009, 17:35
hayırlı uğurlu olsunda o -Bull hariç- ibaresini anlayamadım?

haa jeton şimdi düştü ödeme olayından Bull muaftır demek istedin heralde :p

SANA BEDAVA KARDEŞİM...8)

alex
29.Ekim.2009, 17:37
Hepinize Temennilerinizden Dolayi Tesekkur Cok Tesekkur Ederim..sevgili Ali Abi Balikkesirede Hizmet Veririz Her Zaman Ale Demen Yeter..

Tayfun
31.Ekim.2009, 16:39
Kasko veya sigorta yaptırana Ray-Ban hediye ediyon mu muratçım :p

RoS
01.Kasım.2009, 19:21
anaaaaa bi de o kadar telefonla görüşüyoruz hiç bunlardan bahsetmedin murat abi alacağın olsun :D öncelikle tayfun abi sanada söledim ben buraya giremiyorum diyorum hiç bir sey demiosunuz bana öfff kafamda cok karısık su anda evdeki pc de bozuldu yeni pc alacam artık falan :) murat abi sanada hayırlı işler ve ayrıcada hayırlı uğurlu olsun bu arada ( he bi de elaman laızmsa biliosun beni ahahaha ) :D kalın sağlıcakla :D

alex
05.Kasım.2009, 16:42
Kasko veya sigorta yaptırana Ray-Ban hediye ediyon mu muratçım :p

Evet arkadaşlar trafik sigortası yaptırana ray abn hediyee kampanyası başladı..:cheesy: