PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yeni kullanıcı önerisi

kanucan
06.Kasım.2009, 02:39
merhaba arkadaşlar ismim batuhan 17 yaşındayım ehliyet sınavına girdim sonuçlarımı bekliyorum:p2. el regal raptor dd 250e9 almak istiyorum daha acemiyim ilk defa vitesli kullanıcam:(kolay alışırmıyım nelerde zorlanırım bursada oturuyorum yedek parça yetkili servis sıkıntısı çekermiyim,km de ne kadar yakıyor.son olarak benzin göstergesinin olmadığı gibi bi duyum aldım bu doğrumudur?

TEŞEKKÜRLER

Uzay
06.Kasım.2009, 07:43
Hoşgeldin Batuhan.

Vitesli motora alışman çok kolay olacaktır. Hiç şüphen olmasın 8) Sadece 3-5 gün trafiğe çıkmadan pritik yaparsan iyi olur.

Bursa için yedek parça ve servis durumu nedir bilmiyorum. Benim motorum 100 km'de 3.5 litre benzin yakıyor ortalama. Üç aşağı beş yukarı hepsi aynıdır.

Benzin göstergesi yok evet. Ama yedek depo var. Benzinin biteceği zaman yedek depoya geçiyorsun ve seni kesinlikle en yakın benzinciye, hatta bir iki tane ilerideki benzinciye götürebiliyor yedek depon ;) Zaten benzininin depoyu fulledikten sonra ne kadar dayanacağının hesabını yapar hale geliyorsun.

Haydi hayırlısı kardeşim

CELİL
06.Kasım.2009, 09:12
aramıza hoş geldin 8)

regal 250 cc en doğru seçim pişman olmazsın bizim grup choperlar içinde en rahat kullanılan motorlardır çok çabuk alışırsın bir çoğumuzun regal ilk motorudur zorluk çekmezsin kısa sürede ustalaşırsın
ehliyet sınavın işallah iyi geçmiştir şimdiden hayırlı olsun :cheesy:

carvalho
06.Kasım.2009, 09:18
Hoşgeldin genç...

cenkerdemir
06.Kasım.2009, 09:52
hoşgeldin arkadaşım bende hiç bilmiyordum ki halen acemiyim
ama eğitim adlığım motordan sonra evde eğitmde öğrendiklerimi tekrarlamak için kendi motoruma binince farkı anladım eğitimde öğrendiklerimi çalışmayı bırak gezmeye başladım bizim motorlar iyidir allah gönlüne göre motor verir inşallah kazasız belasız kullanman dileğiyle sınavında hayırlı olsun.
aman kasksız korumasız binme.

kanucan
06.Kasım.2009, 18:30
herkeze teşekkürler.aranızda olmak harika:cheesy:

aircon4x4
07.Kasım.2009, 07:55
Evet bence de ilk önce kask. ve 3-4 gün kalkış ve duruş çalış tenha yerlerde. sonrası bisiklet gibi. Kendiliğinden gelir gerisi. Kazasız sürüşler.

kanucan
10.Kasım.2009, 00:07
Evet bence de ilk önce kask. ve 3-4 gün kalkış ve duruş çalış tenha yerlerde. sonrası bisiklet gibi. Kendiliğinden gelir gerisi. Kazasız sürüşler.

çok teşekkürler:) haklısın öncelik korumalar ama ehliyet sınavında 1 dersten kalmışım bir sonraki sınava sarktı ehliyet işim :cry:

Uzay
10.Kasım.2009, 08:40
çok teşekkürler:) haklısın öncelik korumalar ama ehliyet sınavında 1 dersten kalmışım bir sonraki sınava sarktı ehliyet işim :cry:

Hayırlısı...

cenkerdemir
10.Kasım.2009, 11:42

bundada vardır bir hayır boşver trafiğe kapalı alanlarda bin hatta alabiliyorsan eğitim al ben aldım çokda işime yaradı ehliyeti aldığında birde pratik sıkıntısı çekmemiş olursun bu linkte tüm sorular cevapları var ben burdan çalıştım sıkıntısız geçtim belki işine yarar

http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/detay.asp?ID=12&ID2=1&ID3=23

aidikurt
10.Kasım.2009, 11:57
batuhan kardesım aramıza sımdıden hosgeldın arkadaslar sorularının yanıtlarını vermısler.Bence cok dusunup vakıt kaybedecegıne al motoruna bın.

kanucan
10.Kasım.2009, 19:21
batuhan kardesım aramıza sımdıden hosgeldın arkadaslar sorularının yanıtlarını vermısler.Bence cok dusunup vakıt kaybedecegıne al motoruna bın.

teşekkürler bu siteyi gördüğüm iyi oldu sorularımın cevaplarını aldım:)bende çok isterim motorumu almak ama çok az bi zaman içinde kavuşucam inşallah sabırsızlıkla bekliyorum:|

Adı
CAN BATUHAN
Soyadı
ESEN
Baba Adı
İSMAİL
Kurumu
42030
İl Kodu
16
Sertifika
A2