PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RR 350 spyder ve ben...

m_erensoy
12.Kasım.2009, 05:21
ilk görüşte aşktı bizimkisi... henüz balayındayız, anca 350 km oldu yola çıktığımız...
ben çooookkkk memnunum motosikletimden, her sürüşümde dahada bağlanıyorum :)
Kesinlikle sıradışı bir motosiklet...
http://img140.imageshack.us/img140/6602/murattm.jpg

Uzay
12.Kasım.2009, 08:24
Aşık olunmayacak gibi değil ki :oky:

Kazasız belasız sürüşler

CELİL
12.Kasım.2009, 10:14
merhaba motorun hayırlı olsun kazasız belasız keyifle binersin işallah
ve genel forum toplantılarına katılki bizde görüp inceleyip hayran olalım 8)

cenkerdemir
12.Kasım.2009, 12:38
maşallah güle güle bin.

m_erensoy
12.Kasım.2009, 14:31
hepinize güzel dilekleriniz için sonsuz teşekkürler... istanbul ve çevresinde düzenleyeceğiniz gezilere katılmayı sabırsızlıkla bekliyorum...

bozkurt
12.Kasım.2009, 21:09
Motorun gerçekten çok güzel.Güle güle kullan.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kal.

kaanka
13.Kasım.2009, 13:59
Motorun hayırlı olsun...
Kazasız, belasız eskitirsin inşallah...

m_erensoy
13.Kasım.2009, 14:50
güzel dileklerinize sonsuz teşekkürler... hepinizi sevgiyle kucaklıyorum...

kayar2
14.Kasım.2009, 17:18
maşallah arap tayı gibi duruyor ama çin aygırı daha dogru olur allah kaza bela vermesin güzel günlerde saglıkla bin

m_erensoy
16.Kasım.2009, 00:41
öncelikle güzel dileklerinize ve mesajlarınıza nekadar teşekkür etsem azdır...
motosikletimle ilgili ilk izlenimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum...
RR 250 cc liği hiç kullanmadım ancak, gençliğimde (yaş artık 40 oldu sayılır:cry:) 250-600 segmentte pekçok motosiklet kullandım...
genel olarak izlenimlerim doğrultusunda motosikleti anlatmaya çalışayım :
motosikleti anlatırken söze boyumdan ve kilomdan başlıyayım 1,82 boyunda ve 74 kg. ağırlığındayım... motosiklete bindiğimde sanki ölçüleri tam benim içinmiş hissine kapılıyorum... 190 lık birisi de üzerinde çok şık durabilir.. ancak 175 in altındaki sürücü boyu bu motosiklette sorun olur diyebilirim...
ön teker 'rake' açısının ve T direksiyonun okuduğum bazı yorumlarda tereddüt yarattığını gördüm... ancak motosikletin sürüşü ve viraj kabiliyeti bu tereddütlerin nekadar yersiz olduğunu gösteriyor... bu motosikleti başka herhangi bir motosikletle kıyaslamak taraftarı değilim... kesinlikle sıradışı bir motosiklet... gücü ve çekişi beklentilerimi fazlasıyla karşıladı... motor henüz yeni olmasına ve zorlamamak istememe rağmen düz yolda zorlanmadan 120-130 u görüyor...motor uygun şekilde açıldığında ve rodajı tamamlandığında 160-170 gibi bir son sürati olacağını düşünüyorum, ivmelenmesi ve hissettirdiği güç de sonderece tatminkar... rüzgar camı kullanmayı düşünmeyen benim gibi birisi için bu son sürat fazla bile... yani bu fiyat (6900 TL) şaka gibi... şimdi eminim ki bu yazımın ardından pekçok yorum gelecek, bir çinli için yazdıklarımı abartılı bulanlarınızda olacaktır belki... ancak kullanın görün diyorum... bu motosiklet öğrenilip tanındıkça japonlar bu ülkede motosiklet satabilmek için fiyatlarını yarı yarıya düşürmek zorunda kalacaklar... motosiklet özünde A.B.D. California menşeili, 'www.JohnnyPag.com' adresini bir ziyaret edin...
Son söz ; Kesinlikle sıradışı

m_erensoy
03.Aralık.2009, 00:53
Bugün motoikleti Rodaj bakımı için Mustafa USTA ya götürdüm... İyikide götürmüşüm ( iyikide Mustafa USTAya götürmüşüm )... Bakım ve ayarların ardından motosiklet bir başka güzel oldu, sesi bile değişti... Rodaj yağı debriyajın ve viteslerin kullanılmasında pek performanslı değil tabiii, normal motor yağı konduktan sonra debriyaj ve vites geçişleri tam da olması gerektiği performansa ulaştı...
Mustafa USTA, ellerine sağlık... özellikle ilgi / alakanız için sonsuz teşekkürler...

foreman
03.Aralık.2009, 04:41
arkadasım oncelıkle motorun hayırlı olsun...
ınsallah gule gule kullanırsın...
motorunu mustafaya goturmen ıyı...
mustı ıyı ustadır.yeterkı dogru frekansı yakala.8)

m_erensoy
03.Aralık.2009, 21:17
Fatih, güzel dileklerin için teşekkür ederim...
sağlıcakla kal...

Comandante
04.Aralık.2009, 15:20
Motorun hayırlı olsun,çok güzel görünüyor.Kazasız sürüşler diliyorum...8)

m_erensoy
04.Aralık.2009, 22:32
Comandante, çok teşekkür ederim...8)
hepimize kazasız-belasız sürüşler dilerim....

CrimsonLove
19.Mart.2012, 16:01
Hayırlı Olsun..

Bende kısmetse 15 güne motorumu alacağım yanlış bir tercih yapmak istemiyorum,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-regal-raptor-redlinemotor-dd250e-6c-regalraptor-77997487/detay

ilk motorum olacak çok hoşuma gitti, bana zararı olurmu , bu fiyata daha iyi bir şey bulabilirmiyim, 350'Lik alsam dahamı iyi o fiyata ? , teşekkürler..

CELİL
19.Mart.2012, 16:56
merhaba mehmet aramıza hoş geldin 8)
anladıgım kadarıyla bütün konuları hatim etmişsin ama cevap yazdıgın birçok konu son mesaj tarihleri çok eski bir başlık açıp kendini tanıtır sormak istediklerini oradan sorarsan tüm cevapları bulabilirsin :cheesy: