PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ön cam önerileriniz.(Sanki arkada cam varmış gibi :)

paflagonya
12.Kasım.2009, 13:36
Regal'ime ön cam ve sis farları taktırmayı düşünüyorum.
Fakat çok farklı seçenekler var.
Siz hangi tip öncam kullanıyorsunuz ve tavsiyeleriniz nelerdir.

CELİL
12.Kasım.2009, 14:15
merhaba benim önceki motora gidon kollarına uzanan kartal şeklindeki camdan takmıştım saglam ve rüzgrın üzerine vurmasını iyi engelliyordu
birde düz modeller var onları düşünürsen camın kalınlığına ve esnemesine dikkat et cam ince olabiliyor o zaman uzun yolda veya yüksek süratte çatlatabiliyor
sis farı zevkine göre herhangi bir model takılabilir fakat sisle birlikte sisin baglatısına röle taktırmak zorundasın yoksa aküyü bitiriyor sana kolay gelsin 8)

paflagonya
12.Kasım.2009, 15:30
Kartal modeli dediğin benim hoşuma gitti. Düz olanlara pek ısınamadım.
Fiyat hakkında bilgisi olan var mı?

CELİL
12.Kasım.2009, 16:08
geçen sezon 80-110 tl gibi duymuştum ama rakamdan tam emin değilim

kaanka
13.Kasım.2009, 14:03
Bu konuyu BULL kardeşimize sor ençok o öncam kırdı ve değiştirdi...
Hertürlü yer ve fiyat bilgisi kendisinde mevcuttur eminim...

kayar2
13.Kasım.2009, 20:08
öncam için ben düz camı tercih ederim görüntüyü bozmaz ve rüzgarı güzel keser regale uygun ön cam keway ın ön cam ve demirleri aynen uyuyor fiatı 50 60 tl civarında baglantı demirleri varsa daha kaliteli bir cam için özel kestirmek gerekiyor 5mm malzemeden yapılırsa kolay kolay kırlmaz onların camıda 130 140 tl kesiyorlar bostancı sanayide bir stopcu var o iyi yapıyor, sis farı için tavsiyem 25 w geçmiyecek ampulleri olan sis farı taktır veya ledli bulursan onları tak piyasada 55 w lık lar var onlar arabalara uygun motorun elektirik sisitemini bozar kazasız sürüşler

GÖLGE
14.Kasım.2009, 00:29

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: abi adam acıkmasın cam falan dinlemiyor..

paflagonya
15.Kasım.2009, 03:13
öncam için ben düz camı tercih ederim görüntüyü bozmaz ve rüzgarı güzel keser regale uygun ön cam keway ın ön cam ve demirleri aynen uyuyor fiatı 50 60 tl civarında baglantı demirleri varsa daha kaliteli bir cam için özel kestirmek gerekiyor 5mm malzemeden yapılırsa kolay kolay kırlmaz onların camıda 130 140 tl kesiyorlar bostancı sanayide bir stopcu var o iyi yapıyor, sis farı için tavsiyem 25 w geçmiyecek ampulleri olan sis farı taktır veya ledli bulursan onları tak piyasada 55 w lık lar var onlar arabalara uygun motorun elektirik sisitemini bozar kazasız sürüşler

Teşekkür ederim.

paflagonya
15.Kasım.2009, 03:14

Buradan BULL'a sesleniyorum. Nerde satılır bu camlar?