PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dükkan Açtım Haberiniz Olsun

darkened
16.Aralık.2009, 13:10
Selam herkese.Gayrettepe /Dikilitaşta ev yemekleri üzerine annem dükkan açtı. Bunu forumda yazmanın uygun olup olmadığını bilmiyorum ama uygunsuz bi durum oluşturmuşsa bundan haberdar edilmem yeterlidir. Sadece arkadaşlara haber vermek için bu konuyu açtım. Herkese saygılar iyi çalışmalar.

carvalho
16.Aralık.2009, 13:22
Hayırlı uğurlu olsun Selçuk. Allah hayırlı bol kazançlar versin.

RR üyelerimize bu tarz tanıtımlarda tabii ki torpil vardır.

Dükkanın adı, adres bilgilerini de yazarsan daha iyi olur kanımca.

cenkerdemir
16.Aralık.2009, 13:31
hayırlı olsun allah utandırmasın bol ve hayırlı kazançlar dileirm.

CELİL
16.Aralık.2009, 16:12
Selam herkese.Gayrettepe /Dikilitaşta ev yemekleri üzerine annem dükkan açtı. Bunu forumda yazmanın uygun olup olmadığını bilmiyorum ama uygunsuz bi durum oluşturmuşsa bundan haberdar edilmem yeterlidir. Sadece arkadaşlara haber vermek için bu konuyu açtım. Herkese saygılar iyi çalışmalar.
Hayırlı ugurlu olsun allah bol kazançlar nasip etsin

BULL
17.Aralık.2009, 02:32
ahh be kardeşim tamda rejime başlamışım...
verilirmi böyle haber şimdi :mrgreen:

hayırlı uğurlu olsun genede :cheesy:

kayar2
17.Aralık.2009, 02:38

hayırlı bereketli olsun yolunu bilirsek birgün yemeklerinizi tadarız

bozkurt
18.Aralık.2009, 13:48
Hayırlı uğurlu olsun.Allah utandırmasın.
Kazancınız bol olur inşallah.
Sağlıcakla kalın.

yenikoylu_ua
18.Aralık.2009, 17:59
Hayırlı olsun kardeşim allah utandırmasın şu adreside verirsen belki yolumuz düşer

aidikurt
19.Aralık.2009, 22:23
hayırlı olsun kardesım allah bol kazanc versın ılk fırsatta gelmek ısterım.

drozzie79
22.Aralık.2009, 15:12
hayırlı olsunn.. bol kazançlar olsun inşallah...

darkened
22.Aralık.2009, 16:12
İyi dilekleri için herkese teşekkürler, çok saolun. Yoğunluktan foruma da fazla giremiyorum. yolu dükkan tarafına düşüp uğramak isteyen arkadaşlar için adres vereyim: ayazmadere cad. no:40 dikilitaş/Gayrettepe de. Dükkanın ismi Acıktım ev yemekleri, Sabah ATV binasının yanındaki ara sokağı takip edince galerilerin olduğu caddede, herkese tekrardan teşekkürler.