PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : slm dd250-E9 motor arıyorum

fafenk
31.Aralık.2009, 03:16
selamlar arkadaslar 250 lik kartal gidon su soğutmalı(ki galiba 250liklerin hepsi su soğutmalı)bir motor arıyorum..ve öğrenciyim:( tesekkürler..

Uzay
05.Ocak.2010, 09:58
Selam fafenk,

Bizim adminin motora göz koydum :) Eğer anlaşabilirsek onu alıp admin ben olacağım 8)

O zaman benim kartal gidon, kaplan ruhlu motorumu sana satabilirim.

Tabii ki sen iyi bir piyasa araştırması yap önce. Ehliyetini de al hayırlısıyla.

Allah sabır versin :p

madend
05.Ocak.2010, 15:42
Ali ustayla irtibata geçmeni öneririm km az güzel bir motor geldi dün, renk siyah, 9000 km de.

fafenk
06.Ocak.2010, 01:31
Ali ustayla irtibata geçmeni öneririm km az güzel bir motor geldi dün, renk siyah, 9000 km de.

ewt ali ustayla cuma aksamı konustum pazartesi gelcek demişti bi bakayım yarın..

fafenk
06.Ocak.2010, 01:33
Selam fafenk,

Bizim adminin motora göz koydum :) Eğer anlaşabilirsek onu alıp admin ben olacağım 8)

O zaman benim kartal gidon, kaplan ruhlu motorumu sana satabilirim.

Tabii ki sen iyi bir piyasa araştırması yap önce. Ehliyetini de al hayırlısıyla.

Allah sabır versin :p

uzay abi ne zamn satıcan motoru..artk dayanamıyorum..15-20 gün içinde alıcam hayırlısıyla

Uzay
06.Ocak.2010, 09:54
uzay abi ne zamn satıcan motoru..artk dayanamıyorum..15-20 gün içinde alıcam hayırlısıyla

Yeni motor almadan satamam. Satsam bile kar yağan bir günde satarım. Çünkü sadece yerde kar / buz varken kullanmıyorum :)

Dediğim gibi kardeşim, sen iyi bir piyasa araştırması yap önce. Birkaç motor gör ama hemen atlama :lol: Çok tehlikeli zamanlarındasın. Sana motor diye bisiklet bile gösterseler işte bu!!! diye atlayabilirsin belki de :p
Ondan sonra benim kaplanı bi gör ;)

fafenk
06.Ocak.2010, 12:30
Yeni motor almadan satamam. Satsam bile kar yağan bir günde satarım. Çünkü sadece yerde kar / buz varken kullanmıyorum :)

Dediğim gibi kardeşim, sen iyi bir piyasa araştırması yap önce. Birkaç motor gör ama hemen atlama :lol: Çok tehlikeli zamanlarındasın. Sana motor diye bisiklet bile gösterseler işte bu!!! diye atlayabilirsin belki de :p
Ondan sonra benim kaplanı bi gör ;)

aynn abi walla hangi motoru görsem süper diyorum:D ya bugün ali usta da bi motor varmış ona bi bakıcam..ali usta dan bi yamuk görmeyiz heralde dimi...

Uzay
06.Ocak.2010, 13:31
aynn abi walla hangi motoru görsem süper diyorum:D ya bugün ali usta da bi motor varmış ona bi bakıcam..ali usta dan bi yamuk görmeyiz heralde dimi...

Bu dünyada her insandan yamuk görebilirsin :)
Ama ben Ali Usta'ya kefilim. Sırf usta olarak değil, insan olarak da çok iyi.

Uzay
06.Ocak.2010, 13:35
Şunu da unutma; bu iş alım satım işi. Satan kişi hep maksimuma satmak ister, alan kişi minimuma almak ister :p

Sen kendine en uygun motoru seçmelisin. Yani bakacağın motorlar içinde 2000 km'de cillop gibi bi tanesi varsa emin ol fiyatı 3500 falandır :)

cenkerdemir
06.Ocak.2010, 15:30

fiyatta iyi pazarlık yap sonuçta alıcısın sen.

fafenk
06.Ocak.2010, 17:40
Şunu da unutma; bu iş alım satım işi. Satan kişi hep maksimuma satmak ister, alan kişi minimuma almak ister :p

Sen kendine en uygun motoru seçmelisin. Yani bakacağın motorlar içinde 2000 km'de cillop gibi bi tanesi varsa emin ol fiyatı 3500 falandır :)

uzay abi baktım bugun motora..çok gzel zaten ali ustanın kötü bi motor satıcagını zannetmiyorum ama 2750 istedi..satış masrafı kask flan derken 3000 i bulucak..bnde de okadr para yok:( başka bi motor war kagıthanede dha konusmadım ama oda fena deil gbi duruyo..şimdi onu almaya niyetlenirsem ve ali usta ya götürürsem iyi mi deil mi bakmak için ne kadar ister..bi de ali usta ya ayıp olur mu acaba..

Uzay
06.Ocak.2010, 18:36
uzay abi baktım bugun motora..çok gzel zaten ali ustanın kötü bi motor satıcagını zannetmiyorum ama 2750 istedi..satış masrafı kask flan derken 3000 i bulucak..bnde de okadr para yok:( başka bi motor war kagıthanede dha konusmadım ama oda fena deil gbi duruyo..şimdi onu almaya niyetlenirsem ve ali usta ya götürürsem iyi mi deil mi bakmak için ne kadar ister..bi de ali usta ya ayıp olur mu acaba..

Bence Ali Usta'ya ayıp olmaz. Sen almazsan, kesin başkası alır. O bu işlere profesyonel yaklaşır merak etme. Bakmak için götürdüğünde para isteyeceğini sanmıyorum. İstese bile yüksek birşey olmaz merak etme. Sonuçta müşterilerine bir yenisi daha eklenecek.

Bu arada ben motoru satsam da satmasam da sen eğer Kağıthane'deki motora bakacaksan, bana da uğra derim. Ben orada oturuyorum. Bikaç tur atar, belki birlikte bakmaya gideriz o motora. Hem benimkini de görüp karşılaştırmış olursun diğer gördüklerinle. Alacağın motordan kaç tanesini incelersen, o kadar kesinleşir fikrin.

fafenk
06.Ocak.2010, 20:48
Bence Ali Usta'ya ayıp olmaz. Sen almazsan, kesin başkası alır. O bu işlere profesyonel yaklaşır merak etme. Bakmak için götürdüğünde para isteyeceğini sanmıyorum. İstese bile yüksek birşey olmaz merak etme. Sonuçta müşterilerine bir yenisi daha eklenecek.

Bu arada ben motoru satsam da satmasam da sen eğer Kağıthane'deki motora bakacaksan, bana da uğra derim. Ben orada oturuyorum. Bikaç tur atar, belki birlikte bakmaya gideriz o motora. Hem benimkini de görüp karşılaştırmış olursun diğer gördüklerinle. Alacağın motordan kaç tanesini incelersen, o kadar kesinleşir fikrin.

walla abi keşke sennkini alabilsem yani en azından ne motor ne para yabancıya gider..ama 20 25 güne almak istiyorum artk..buarada abi bu kagıthanedekine bakmaya gdersem snnle nsl buluşucaz..

Uzay
06.Ocak.2010, 21:42
walla abi keşke sennkini alabilsem yani en azından ne motor ne para yabancıya gider..ama 20 25 güne almak istiyorum artk..buarada abi bu kagıthanedekine bakmaya gdersem snnle nsl buluşucaz..

Özel mesaj attım

orpheus
07.Ocak.2010, 11:40
Sıkma canını...
Sonuçta hesap kitap işleri bunlar..
Kimseye ayıp olmaz...
gönlün çeksin yeter motoru...
Ufak ufak sorunlarıda varsa hallettirirsin..
Bende bakınıyorum motor ve ilk motorda alırken bir tecrübe kazanmamız lazım..:d
Ne demişler..
Bir musibet bin nasihatten iyidir....:D

foreman
07.Ocak.2010, 17:37
olmus essek aramıyorsan sana benım makınayı vereyım...:)
benı bılen bılır....
ıstersen dukkanıma gel.yerınde gor.para pul sonra konusulur..:)

iş yerım topkapı da dır.

carvalho
07.Ocak.2010, 17:43
olmus essek aramıyorsan sana benım makınayı vereyım...:)
benı bılen bılır....
ıstersen dukkanıma gel.yerınde gor.para pul sonra konusulur..:)

iş yerım topkapı da dır.

Laf aramızda son derece dikkate değer bir teklif.
Fatih'in motorunda doğaçlama uygulamalar vardır ve hepsi de konfora yöneliktir. Kullanıcı son derece rahat eder.
Temizliği konusunda ise çok titizdir (Murat Eneş'le kapışır)

Dikkate al derim...

foreman
07.Ocak.2010, 18:05
Laf aramızda son derece dikkate değer bir teklif.
Fatih'in motorunda doğaçlama uygulamalar vardır ve hepsi de konfora yöneliktir. Kullanıcı son derece rahat eder.
Temizliği konusunda ise çok titizdir (Murat Eneş'le kapışır)

Dikkate al derim...

dostum sagolasın...
uzun suredır tebessum bıle edememısken senın yazın benı guldurdu....sagolasın..
( konunun yerı burası degıl ama bu hafta bulusalım modum...cok ozledım yahu...
hanı bı rone mı yapsak? ) 8)

carvalho
07.Ocak.2010, 19:00
dostum sagolasın...
uzun suredır tebessum bıle edememısken senın yazın benı guldurdu....sagolasın..
( konunun yerı burası degıl ama bu hafta bulusalım modum...cok ozledım yahu...
hanı bı rone mı yapsak? ) 8)

Fatih'im Foreman'ım ne güzel dedin buluşmak diye. Kesinlikle buluşalım ama bu hafta sonu zor gibi duruyor. önümüzdeki cuma için anlı şanlı bir kış buluşması yapalım, hazır havalar da güzel gidiyorken.

Özledik birbirimizi hakketen.

BULL
10.Ocak.2010, 13:08
way Fatihim, Foremanım, Doğaçlama yapanım :p
özledik harbiden... gelde anlat en son ne doğaçlamalar yaptın :mrgreen: