PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni RR'cı

freedom
27.Ocak.2010, 23:34
Tüm üyelere selamlar. Raptorumu bugün aldım ve hemen aranıza katıldım... Bi sorun hakkında bilgilerinize başvurmak istiyorum. Motor ısındığında otomatik olarak devreye girmesi gereken fanlar çalışmıyor. Sorun nedir acaba? Daha önce böyle bi sorunla karşılaşmış olan var mı?

beykozlu
28.Ocak.2010, 01:08
Merhaba arkadaşım

Öncelikle hayırlı olsun ve aramıza hoşgeldin.Yanlız imzanı düzenleyip,biraz kendindende bahsedersen daha iyi tanımış oluruz seniz.

sorununa gelince fanları devreye sokan MÜŞÜR arıza yapmış olabilir.Ancak motorun 2.elmi yoksa 0 km.aldınız.Gerçi havalar çok soğuk fanın devreye girmemesi normaldir.

freedom
28.Ocak.2010, 03:48
motorumu ikinci el aldım.. 1 saatli uzn bir yoldan sonra devreye girmediğini farkettim.. peki dediğiniz gibiyse müşür arızasına ne kadar masraf çıkabilir?

CELİL
28.Ocak.2010, 09:52
merhaba motorun hayırlı olsun aramıza hoş geldin 8)

beykozlu arkadaşında dediği gibi soğuklardan ihtiyaç duymayıp açmamış olabilir km saatinin içinde altta ortada kırmızı bir hararet lanbası vardır tehlikeli bir hararet durumunda o yanar ona dikkat et müşür arızası rr da sık görülür arızada yapmış olabiıir pahalı birşey değil 30 tl falan kolay gelsin kazasız sürüşler

cenkerdemir
28.Ocak.2010, 10:41
hoşgeldin kazasız sürüşler.

freedom
28.Ocak.2010, 20:07
Teşekkürler zaman ayırıp bilgilerinizi patlaştığınız için...

kayar2
28.Ocak.2010, 20:44
hoş geldin hayırlı olsun bu havada 1 saatlik sürüşle fan açmayabilir arızalı olup olmadıgını iyice bir test et ona göre müşir değiştirmek gerekirse değiştirisin motorun suyu tammı
onda bak
müşiri nasıl teset edersin motoru oldugu yerde uzun süre çalıştırırsın iyice ısınır açmazsa fanlar çalışmassa veya müşiri sökersin bir kabın içine su doldurur ısıtırsın su kaynamadan önce açması lazım yaklaşık 75 derecede açar açmazsa değiştirisin

freedom
28.Ocak.2010, 23:48
Tamam hocam yarın test edecem teşekkürler.. Peki müşir arızalıysa adanada nerden temin edebilirim.. Orjinal müşir olmasa bi sorun olur mu?

DAGCI
10.Şubat.2010, 12:29
Ya Kayar abicim, maşallah senin de bilmediğin yok.... Abi sen motor ustası falanmısın.... Hatta ustaların yanlış bilgi verdiği zaman senden öğreniyoruz bazen doğrusunu....

cenkerdemir
10.Şubat.2010, 13:26
Ya Kayar abicim, maşallah senin de bilmediğin yok.... Abi sen motor ustası falanmısın.... Hatta ustaların yanlış bilgi verdiği zaman senden öğreniyoruz bazen doğrusunu....

kaya abimiz muhteşemdir birde muhabbetini dinlemelisin 8)
bu sitedeki çoğu abilerim iyidir ben çok faydalandım imzam'dan belli olmuyormu :p

DAGCI
10.Şubat.2010, 14:13
Nasıl yaptın o imzayı cenk, istediğin yazıyı ninja ya yazdıran bir efect programı falanmı kullandın(varsa ismi), yoksa biryerden mi buldun ya, çok güzelmiş...

cenkerdemir
10.Şubat.2010, 15:49
Nasıl yaptın o imzayı cenk, istediğin yazıyı ninja ya yazdıran bir efect programı falanmı kullandın(varsa ismi), yoksa biryerden mi buldun ya, çok güzelmiş...

imzaya tıkla açılan sayfada
Enter your text: buraya istediğini yaz sonra generate bas
iki tane alt alta kutucuk cıkıcak alttaki yazıyı kopyala imzana yapıştır.

http://r9.fodey.com/2092/7f3664dc29e740afbb71ef77387d2238.0.gif (http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp)

DAGCI
11.Şubat.2010, 14:04
anladım resmin üzerine sağ klik yapıp resmi kaydet deyincede gif uzantısıyla kaydedip başka bir yerdede kullanabilmeni sağlıyor.

cenkerdemir
11.Şubat.2010, 16:58
anladım resmin üzerine sağ klik yapıp resmi kaydet deyincede gif uzantısıyla kaydedip başka bir yerdede kullanabilmeni sağlıyor.

dağcı ben o kadar anlamam sen anladıysan ok'dir .