PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çinden yedek parça getirmek

bedil
01.Şubat.2010, 13:38
Arkadaşlar yakın zamanda inşallah nasip olursa çine gitmeyi planlıyorum.Araştırdım gideceğim yer Regal Raptor firmasının oldugu şehre yakın.Ben de temasa geçtim arkadaslarla bana bir katalog gonderdiler saolsunlar dd 250 E nin bütün yedek parça ve fiyatları var.Fiyat konusunda beni hayal kırıklığına uğratmadılar ama arkadaşlar yedek parçaları nasıl getirebileceğim konusunda bilgisi olan var mı?bavula da egzos koyup gelicem kesin dikkat çekecek gelirken..Aslı astarından pahalıya gelir mi?Bana bu konuda fikir verirseniz çok sevinirim.Isteyenlere katalogu gonderebilirim.

cenkerdemir
01.Şubat.2010, 14:01
kataloğu mail atabiliyormusun

bedil
01.Şubat.2010, 15:26
isteyen pm le mail adresini verirse gönderirim

CELİL
02.Şubat.2010, 10:27
parçanın çinde çok uygun olacağı kesinde asıl sorun seninde dediğin gibi nasıl getirileceği çözüm bulursan örnegin ben kendi adıma yan nikalaj akü kapagı bir çift almak isterim

bedil
02.Şubat.2010, 11:20
hocam işte yedek parça diye bişey diyeceklerini sanmıyorum ama...yine de gümrükcü arkadaşlara danışıcam

mrcarizma
09.Mart.2010, 13:08
Arkadaşlar yakın zamanda inşallah nasip olursa çine gitmeyi planlıyorum.Araştırdım gideceğim yer Regal Raptor firmasının oldugu şehre yakın.Ben de temasa geçtim arkadaslarla bana bir katalog gonderdiler saolsunlar dd 250 E nin bütün yedek parça ve fiyatları var.Fiyat konusunda beni hayal kırıklığına uğratmadılar ama arkadaşlar yedek parçaları nasıl getirebileceğim konusunda bilgisi olan var mı?bavula da egzos koyup gelicem kesin dikkat çekecek gelirken..Aslı astarından pahalıya gelir mi?Bana bu konuda fikir verirseniz çok sevinirim.Isteyenlere katalogu gonderebilirim.
arkadaşlar banada regal rapor dd250 9b için sol el kontrol paneli lazım jikle mandalı kırıldı komple değişmesi lazımmış nerden bulabilirim . bedil arkadaşım senden rica etsem kataloğu pm yada mail atarmısın. oktayarslantr@gmail.com

cenkerdemir
09.Mart.2010, 13:40
arkadaşlar banada regal rapor dd250 9b için sol el kontrol paneli lazım jikle mandalı kırıldı komple değişmesi lazımmış nerden bulabilirim . bedil arkadaşım senden rica etsem kataloğu pm yada mail atarmısın. oktayarslantr@gmail.com

hoşgeldiniz mrcarizma.

CELİL
09.Mart.2010, 17:26
arkadaşlar banada regal rapor dd250 9b için sol el kontrol paneli lazım jikle mandalı kırıldı komple değişmesi lazımmış nerden bulabilirim . Bedil arkadaşım senden rica etsem kataloğu pm yada mail atarmısın. [emaıl="oktayarslantr@gmail.com"]oktayarslantr@gmail.com[/emaıl]
merhaba parçayı emre ltd ( distiribütör ) veya ali ustada bulabilirsin ikisininde adresini ve telefonunu ana sayfanın üst kısmında bulabilirsin kolay gelsin 8)

fugurum
09.Mart.2010, 20:49

Merhaba egsoz gıbı elemanları getırmek sorun olabılır. buyuk ve dıkkat cekıcı olacaklardır cunku. Ama valızınızın ıcerısıne sıgdırabılecegınız buyuklukte pek cok esyayı hem ordan cıkartabılme hem de ulkeye sokabılme sansınız olacaktır. kendı ıcın yurtdısından bu sekılde parca getıren pek cok kısı var. (belkı sıtede yok ama ama benım cevremde var.) ha ama bu durum gumruk gorevlılerının herhangı bır seye uyuzlanıp sıze bunları ulkeye sokamıyacagınızı soylemesıyle degısebılır. Motosıklet parcası degıl ama kendı seyahatlarımde pek cok laptop vb elektronık urunu kutularından cıkarttıgım halde valızımde ulkeye soktum. Cep telefonu harıc. Turk gumrugu cep telefonu konusunda cok hassas, cın gumrugunun de genel yaklasımını harcamalarınızı yapmadan once ogrenmenız faydanıza olacaktır. :cheesy:

Çinithalat
27.Mart.2014, 22:01
Merhaba Arkadaşlar;

Çinden ithalat yapmaktayım istediğiniz herhangi bir ürünü mail yoluyla bana ulaşarak belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.Çalışma sistemimiz koli,container şeklindedir.
Herhangi bir gümrük sıkıntısı yaşanmamaktadır.

Güven açısından : Ürünlerinizi Türkiye’de teslim aldığınızda kargo ücretini ödüyorsunuz.

İletişim;

Saygılarımla
İyi çalışmalar

CELİL
27.Mart.2014, 22:06
Merhaba Arkadaşlar;

Çinden ithalat yapmaktayım istediğiniz herhangi bir ürünü mail yoluyla bana ulaşarak belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım.Çalışma sistemimiz koli,container şeklindedir.
Herhangi bir gümrük sıkıntısı yaşanmamaktadır.

Güven açısından : Ürünlerinizi Türkiye’de teslim aldığınızda kargo ücretini ödüyorsunuz.

İletişim;

Saygılarımla

Merhaba Mert forum yönetimine sormadan ticari bir yazı yazıyorsun forumda bu tür ticari üyeliklere izin veremiyoruz :evil: