PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Raptor'ımı satıyorum (DD250-9)

Uzay
01.Şubat.2010, 13:40
Selam millet,

Bildiğiniz gibi Hyo aldığım için Kaplan'ı satıyorum.

Sahibinden.com
İlan no : 21051534
Adres : Kaplan
(http://www.sahibinden.com/2007_model_regal_raptor_---14_800_km_de_sorunsuz_temiz----45WQQaXQQ21051534WQQpXQQdisplayitem)
Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun.

cenkerdemir
01.Şubat.2010, 13:59
çok erotik bir ilan başlığı olmuş artık giy üstünü kardeşim
alanada satanada hayırlı olsun.

CELİL
02.Şubat.2010, 10:19
hayırlı müşteriler fuar zamanı alış veriş biraz hızlanır o zamana kadar satılmazsa sen fuara hyo ile gitmek istersin ama kaplanıda fuara götür üstüne satılık yazısı koydunmu çok gelen oluyor

carvalho
02.Şubat.2010, 10:32
Uzay ne adamsın :)
İnsan kendi motorunun resmini koymaz mı.

Uzay
02.Şubat.2010, 13:24
Uzay ne adamsın :)
İnsan kendi motorunun resmini koymaz mı.

İki motorum var ama bir fotoğraf makinem yok :p
Neyse hatununkiyle güneşli bir günde çekerim artık :)

cenkerdemir
02.Şubat.2010, 13:26
uzay resim dğişmiş kurtulduk o nü halinden tebrikler.

carvalho
02.Şubat.2010, 13:31
Bu arada başlıktaki tikicanlığın da dikkatimden kaçmadı.
reptır'ımı satıyorum diyorsun yani.

bizim motorları adı regal reptır değil regal raptor'dur.
Git mençıstır aksanınla hatunlara hava yap:x

Uzay
02.Şubat.2010, 13:51
Bu arada başlıktaki tikicanlığın da dikkatimden kaçmadı.
reptır'ımı satıyorum diyorsun yani.

bizim motorları adı regal reptır değil regal raptor'dur.
Git mençıstır aksanınla hatunlara hava yap:x

uzay resim dğişmiş kurtulduk o nü halinden tebrikler.

Lütfen dükkan önünde kalabalık etmeyin :p:p:p

Repta raydas dat net

cenkerdemir
02.Şubat.2010, 14:45
ben seni tebrik ediyorum sen bana ne diyon
admin amca açsın gene memişleri o zaman ne diyim başka
duy sesimi admin amca duy sesimi.

HONEY
02.Şubat.2010, 14:48
Uzay bey size birşey sorucam

hani motor aldın tatlı için çamura yatıyorsun ya Admin sattı satan tatlı alır diyordun
Şimdi bunu satarsan tatlı almamak için ne gibi bahane uydurucan :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Bu arada hayırlı satışlar dostum

Uzay
02.Şubat.2010, 14:50

hani motor aldın tatlı için çamura yatıyorsun ya Admin sattı satan tatlı alır diyordun
Şimdi bunu satarsan tatlı almamak için ne gibi bahane uydurucan :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ohoooo ben bitmişim yaaaa :)

CELİL
02.Şubat.2010, 15:32

Honey bu sefer uzayı çok fena köşeye şıkıştırmışsın bakalım nasıl kurtulacak 8)

Uzay
02.Şubat.2010, 16:27
Honey bu sefer uzayı çok fena köşeye şıkıştırmışsın bakalım nasıl kurtulacak 8)

Artık resmen kabul etmem gerekiyor ısmarlamam gerektiğini :?:
HONEY'in de dediği gibi, RR satıldığı zaman bi güzellik düşüneceğim. HYO ve RR için ortak bir baklava şöleni 8)

Bak şimdiden söyleyeyim HYO için ayrı baklava, RR için ayrı baklava, yok efendim tuvalete gittin Uzay, rahatlamışsındır bunun için de bir baklava, bu sabah da uyanabildin, Allah'a şükret ve bize bir baklava ısmarla, aaa yerde 50 lira buldun ne mutlu bize olayına girmeyelim :p

Bu ve bundan sonraki bütün motosiklet ve araba ile ilgili, hatta tüm alış veriş vb ile ilgili herşey için bir kere ısmarlıyorum haberiniz olsun :)

Burada amacım cimrilik değil. Amacım şemsiye olayından kurtulmak :p:p:p

carvalho
02.Şubat.2010, 16:42
Hepsine ayrı ayrı baklava olur mu hiç Uzaycım... O kadar da değil.

Hyo'ya baklava, RR'ye sütlü nuriye olsun :p

Baklavadan bıktıracan mı bizi, bize de yazık.

Uzay
02.Şubat.2010, 17:02

:p:p:p:x:p

kayar2
02.Şubat.2010, 18:00
Burada amacım cimrilik değil. Amacım şemsiye olayından kurtulmak :p:p:p uzaydan alıntı

aslında burda dillendirmediğin bir amacın daha vardır akadaşların fazla baklavadan göbek yapmalarını ve
şeker komasına girmelerini engellemek

kayar2
02.Şubat.2010, 18:14

bu sütlü nuriye yi duyunca aklıma yıllar önce yaşadıgım bir hatıramı geldi sizlerle paylaşıyım istedim. bir ara tapu tahsisi belgeleri veriliyordu gece konduları yasal hale getirmek için ben de yeminli bro olarak mesken müdürlüğünden ilk tapu tahsisi belgesini çıkartıyorum tabi bu o zmanlar büyük bir iş baklavasız olmaz eli boş gidilmez bir oda dolusu kız var çalışan belediyenin mesken müdürlüğünde akşam mesai bitimine yakın şehzadebaşında pastahanelerde baklava kalmamış bir tanesi abi bu tatlıdan var ondan verelim dedi baktım sütlü baklava gibi bir şey iyi dedim aldım adamada çıkarken bu ne tatlısı dedim malum adı söyledi sütlü nuriye baktım dalgamı geçiyo bir daha sordum gayet ciidi abi sütlü nuriye dedi iyi dedim aldım götürdüm kızlara ikram ettim hepsi begendi bu ne tatlısıymış diye sordular bende dedim kızlar gülmekten kırılıyo ben bozuldum heralde adam dalga geçti diye pastacıya içimden sayıyorum kızlar şeflerine ablaaa bak bu tatlının adı neymiş diye gülerken sesleniyorlar megersem şef hatunun adıda nuriye imiş ve hatun da hakikaten sütlü görüntü bizim sütaş reklamlarındaki gibi hatırladıkca hala gülerim

Uzay
02.Şubat.2010, 18:17
Burada amacım cimrilik değil. Amacım şemsiye olayından kurtulmak :p:p:p uzaydan alıntı

aslında burda dillendirmediğin bir amacın daha vardır akadaşların fazla baklavadan göbek yapmalarını ve
şeker komasına girmelerini engellemek

Evet!!! İşte bu 8)

CELİL
02.Şubat.2010, 18:18
işallah fuara kadar kaplanı satarsın çünki havalardan dolayı en erken fuarda görüşücez gibi gözüküyor en büyük katılımlı toplantı olacagını düşünüyorum o gün ısmarlarsın. kıh kıh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uzay
02.Şubat.2010, 18:22
işallah fuara kadar kaplanı satarsın çünki havalardan dolayı en erken fuarda görüşücez gibi gözüküyor en büyük katılımlı toplantı olacagını düşünüyorum o gün ısmarlarsın. kıh kıh :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sen bu motorunu satmayacak mısın abi? Ben bundan sonra bütün motor alan / satanları takip etmeyecek miyim abi? Son gülen yoksa ben mi olucam abi?

;)

CELİL
02.Şubat.2010, 18:28
Sen bu motorunu satmayacak mısın abi? Ben bundan sonra bütün motor alan / satanları takip etmeyecek miyim abi? Son gülen yoksa ben mi olucam abi?

;)
ben her sene değiştiriyorum ama çaktırma :mrgreen:

Uzay
04.Şubat.2010, 11:55
Hala arayan soran olmadı yav :p

Millet RR almak istemiyor mu ne?

cenkerdemir
04.Şubat.2010, 12:06
Bazen Yolda Biri Ile Tanışıyorum Sende Ne Makina Var Diyor Söylüyorum Regal Raptor Diye Adam Durup Düşünüyor Nerenin Malı O Diyor çin Diyorum Heee Diyorlar.

CELİL
04.Şubat.2010, 13:29
mevsim motor almak için uygun ama satmak zor bedavaya vericem desen üste ne veriyorsun diyen çıkar geçenlerde yeni üye bir arkadaş 1500 tl ye 250 lik alet aldı

HONEY
04.Şubat.2010, 13:55
Zuzi çakallık yapma yok arayan soran yok diye

sen satınca sattım bile demezsin çok korktun bu baklava işinden :mrgreen::mrgreen:

cenkerdemir
04.Şubat.2010, 14:27
Zuzi çakallık yapma yok arayan soran yok diye

sen satınca sattım bile demezsin çok korktun bu baklava işinden :mrgreen::mrgreen:

abi şimdi hyo aldı hayırlı olsun baklavası alıcak
raptorunu satıncada oh be sattım baklavası alıcak değil mi ? :mrgreen::mrgreen:

HONEY
04.Şubat.2010, 14:30
Yok canım o kadar acımazsız değiliz :)

abi şimdi hyo aldı hayırlı olsun baklavası alıcak
raptorunu satıncada oh be sattım baklavası alıcak değil mi ? :mrgreen::mrgreen:

cenkerdemir
04.Şubat.2010, 16:01

abi koskoca atmin bu yahu :cheesy:

Uzay
04.Şubat.2010, 17:48

Yok canım o kadar çingene değiliz zuhahaha

Uzay
04.Şubat.2010, 17:50
mevsim motor almak için uygun ama satmak zor bedavaya vericem desen üste ne veriyorsun diyen çıkar geçenlerde yeni üye bir arkadaş 1500 tl ye 250 lik alet aldı

1000 lira da onun eksikleri, gedikleri, uğraşı,stresine gider...
İki motor kullanırım, yine de satmam o fiyata.

CELİL
05.Şubat.2010, 10:10
bencede o fiata satmaktansa bir dostuma akrabama al bin derim hiç olmazsa kıymeti olur

cenkerdemir
05.Şubat.2010, 12:54
Yok canım o kadar çingene değiliz zuhahaha

uzaycım hisar öğretmen evindeki ilk buluşmada tatlılar benden olsun o zaman.
kavacıkta en iyi pastahane dilim pastahanesidir bildiğim kadarıyla birde külünkoğlu var.

Uzay
05.Şubat.2010, 17:48
uzaycım hisar öğretmen evindeki ilk buluşmada tatlılar benden olsun o zaman.
kavacıkta en iyi pastahane dilim pastahanesidir bildiğim kadarıyla birde külünkoğlu var.

Yok Cenker sağol, kendini ateşe atma kardeşim. Ben yandım sen yanma ;) Alınganlık da yapma :p

cenkerdemir
05.Şubat.2010, 19:52
hocam biz makara yapıyorduk ama konu nerelere geldi bu sebebten musadenizle tatlılar benden olsun.

Uzay
05.Şubat.2010, 20:12
Canım kardeşim, senin zaten iki motor için iki kere tatlı ısmarlamam gerektiğini söylemenin şaka olduğunu, makara olduğunu hepimiz biliyoruz. Sen şimdi beni salak yerine koyuyorsun. Sanki içinde bir sürü gülücük olan mesajını ve günlerdir konuşulan bu konuyu anlamamışım ve o yüzden laf söylemişim gibi :p

Zaten günlerdir sizin rolünüz çingenelik, benim rolüm cimrilik. Ne siz tatlı yemeye muhtaçsınız, ne de ben vereceğim tatlı parasına.

Gönül isterdi ki yanlış anlaşılma olmasın ama oldu bir kere. Konunun bir yere geldiği yok merak etme, şemsiye olayı devam ediyor :cheesy:

cenkerdemir
05.Şubat.2010, 20:29
estafurullah.

BULL
06.Şubat.2010, 15:10
eee bu barışmayı bi tatlıyla kutlamak lazım dimi ama :p

Uzay
07.Şubat.2010, 00:08
eee bu barışmayı bi tatlıyla kutlamak lazım dimi ama :p

Eyvallah, kesene bereket8)

BULL
08.Şubat.2010, 16:43
way anasını zemin çok kaygan korktum... :?:p

Uzay
23.Şubat.2010, 14:03
Motosikletimi sitemiz üyesi mtburak arkadaşımıza sattım. Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin İnşallah.

Hadi bakiim 8)

carvalho
23.Şubat.2010, 14:18
Hayırlı olsun Uzaycım. MTburak arkadaşımıza da kazasız sürüşler..

kayar2
23.Şubat.2010, 14:26
Motosikletimi sitemiz üyesi mtburak arkadaşımıza sattım. Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin İnşallah.

Hadi bakiim 8)
hayırlı olsun şimdi baklava meselesi yine canlanıyor alanda satanda ısmarlıyacak gibi görünüyor

cenkerdemir
23.Şubat.2010, 15:17
hayırlı olsun şimdi baklava meselesi yine canlanıyor alanda satanda ısmarlıyacak gibi görünüyor

kaya abim yanlışın var baklavalar bitmiş abi kalmamış.
alanada satanada hayırlı olsun
kazasız sürüşlr dileirm burak kardeş.

Uzay
23.Şubat.2010, 15:18
Hepinize teşekkürler.

mtburak
23.Şubat.2010, 15:31
Teşekkürler herkese

CELİL
23.Şubat.2010, 16:05
Arkadaşlar alanada satanada hayırlı olsun

mt burak arkadaşım keyifli neşeli sürüşler yapmanı dilerim 8)

mtburak
24.Şubat.2010, 11:14
Arkadaşlar alanada satanada hayırlı olsun

mt burak arkadaşım keyifli neşeli sürüşler yapmanı dilerim 8)
teşekkür ederim