PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Slm.R&R 250cc arıyorum yardım

scorty
16.Mart.2010, 01:00
arkadaşlar aranıza yeni gldim. 10000 km yi pek geçmemiş temiz mümkünse siyah ve istanbulda bi R&R250cc arıyorum yardım ederseniz sevinirim

cenkerdemir
16.Mart.2010, 10:50
allah gönlüne göre motosiklet versin kazasız sürüşler.

scorty
16.Mart.2010, 11:12
regal olsunda taştan çamurdan olsun :)

CELİL
16.Mart.2010, 11:25
merhaba armıza hoş geldin regal raptor 250 cc doğru seçim siteden satmak isteyen varsa sana ulaşır fakat olmazsa sahibinden com da bir çok motor bulabilirsin kolay gelsin 8)

scorty
16.Mart.2010, 11:57
hoşbulduk... sahibinden de varda bu siteyi ben 2 senedir biliyorum, regallerinize nası baktığınızı takip ediyorum :)

scorty
16.Mart.2010, 12:02
km ve model tavsiyeniz varmı arkadaşlar_?

CELİL
16.Mart.2010, 12:15
Durum tamamiyle para olayı paranın yettiği kadar az km ve yüksek model en idaeli motorum sahibininde ilk kullandığı motorsa nasıl kullandığıda önemli motorun bakım geçmişini sormakta fayda var 8)

cenkerdemir
16.Mart.2010, 12:38
valla bu sitedeki teknik konulara bakarsan foreman nikli kullanıcının nasıl motordan anladığını görürüsün o satıyor motorunu bildiğim kadarıyla.

Uzay
16.Mart.2010, 16:23
Hoşgelmişsin. Umarım aradığını bulursun 8)

Periscope
17.Mart.2010, 01:08
o motorun ciddi talibi var kardeşim :-)

Periscope
17.Mart.2010, 01:09
valla bu sitedeki teknik konulara bakarsan foreman nikli kullanıcının nasıl motordan anladığını görürüsün o satıyor motorunu bildiğim kadarıyla.

Cenk o motorun talibi var abicim.Bizzat ben oluyorum...

sakin
17.Mart.2010, 01:57
hoş geldin satlık bölümlerinde satan arkadaşlar var bulursun

cenkerdemir
17.Mart.2010, 11:04
Cenk o motorun talibi var abicim.Bizzat ben oluyorum...

valla kardeşim ne bilim ben ama motorda satanda iyi olunca önerdim kim alırsa hayırlı olsun kazasız belasız kullansın.

bulll tatlı sezonu mu açılıyor ne uzaydan yiyemedik gerçi.

scorty
17.Mart.2010, 12:02
foreman nikli kullanıcıya mail attım ama ulaşamadım motorun km.si fiyatı modelini bilen varmı_? başka talipler varsa açık artırmaya gideriz haberiniz olsun:)

kaanka
17.Mart.2010, 12:13
foreman nikli kullanıcıya mail attım ama ulaşamadım motorun km.si fiyatı modelini bilen varmı_? başka talipler varsa açık artırmaya gideriz haberiniz olsun:)

Dostum ilanı aşşağıda... Hadi hayırlısı...

http://www.sahibinden.com/sahibinden_cok_temiz_siyah_r_r_-04WQQaXQQ10681512WQQpXQQdisplayitem

scorty
17.Mart.2010, 23:55
tşkrlr kaanka

paflagonya
18.Mart.2010, 03:09
http://www.sahibinden.com/sorunsuz_bin_3_400tl-38WQQaXQQ21590325WQQpXQQdisplayitem

Uzay
18.Mart.2010, 11:41
http://www.sahibinden.com/sorunsuz_bin_3_400tl-38WQQaXQQ21590325WQQpXQQdisplayitem

Şanzuman olayı için bile alınır bu motor. Regalde en korkulan şeylerden biriydi

cenkerdemir
18.Mart.2010, 14:34
Hayırıdr Bora ?

Periscope
18.Mart.2010, 23:31
valla kardeşim ne bilim ben ama motorda satanda iyi olunca önerdim kim alırsa hayırlı olsun kazasız belasız kullansın.

bulll tatlı sezonu mu açılıyor ne uzaydan yiyemedik gerçi.

Cenk,

Ben Fatih (Foreman)ile konuştum.Bir motoru görmek kaldı.Oda nasip dedi zaten.Scorty kardeşim,tabiki talip olunca kızışır piyasa ama.Gel sen başka motorlara bak :-)

Üzmeyelim birbirimizi :-)

Selamlar

cenkerdemir
19.Mart.2010, 02:09
Cenk,

Ben Fatih (Foreman)ile konuştum.Bir motoru görmek kaldı.Oda nasip dedi zaten.Scorty kardeşim,tabiki talip olunca kızışır piyasa ama.Gel sen başka motorlara bak :-)

Üzmeyelim birbirimizi :-)

Selamlar

hakkınızda hayırlısı olsun kardeşlerim

Periscope
19.Mart.2010, 02:31
Saolasın Cenk

orpheus
19.Mart.2010, 02:42
Hayırlı olsun dostum...

Periscope
19.Mart.2010, 02:48
Hayırlı olsun dostum...

Orpheus,

Dostum sen ne yaptın,kafana göre buldun mu bir tane ?

cenkerdemir
19.Mart.2010, 11:20
boranın paflagonya yani onun makinayıda tavsiye ederim yakından inceleme fırsatım oldu egsoz sesinide beğendim az kalsın bende kestiricektim egsozları :)

scorty
20.Mart.2010, 00:41
periscope krdşm ben o işi hallettim gibi hayırlısıyla, o regalimizin kısmeti sanaymış demekki.. İnşallah hayırlısıyla alır güle güle Allah ın izniyle kazasız belasız kullanırsın

orpheus
20.Mart.2010, 19:41
Orpheus,

Dostum sen ne yaptın,kafana göre buldun mu bir tane ?
Dostum bir kaç tane alternatif mevcut..
Ancak benim de elimde çek var..
malum vade ve çek ile olmuo bu motor işi..:D
bir kaç hafta daha beklemem gerekiyor bu yüzden..

orpheus
20.Mart.2010, 19:42
Ve hayırlı olsun bu arada ...
kazasız sürüşler...hepimize..

Periscope
20.Mart.2010, 19:59
periscope krdşm ben o işi hallettim gibi hayırlısıyla, o regalimizin kısmeti sanaymış demekki.. İnşallah hayırlısıyla alır güle güle Allah ın izniyle kazasız belasız kullanırsın

Kardeş, sen halettinde ben halledemedim yahu :-)

Bir arkadaşaım var,eğitim almadan motoru alama deyip duruyor.Bende en güzel eğitimin motor üstünde olacağını söylüyorum.

Bakalım kısmet yaw.İnşallah en yakın zamanda alacağım.

Periscope
20.Mart.2010, 20:02
Ve hayırlı olsun bu arada ...
kazasız sürüşler...hepimize..

Kardeşim,

Bende alsamda banada hayırlı olsa keşkeee .
Resimde gördüğün arkadaşımın eski motoru yamaha xvs 650 dragstar .Benimde hayalim o ama,daha regal'i alamadık :-)

Nasip kısmet diyorum,alacağım inşallah

Selamlar

balikesir
20.Mart.2010, 23:21
arkadaşlar ben de gerek yaşım icabı(62) gerekse evim ile işim arası motora geksinim olmaması nedeni ile siyah regal'imi (10000 km) satmak istiyorum. kazası yatması değişen parçası yok.sis farları ve ön camı mevcut.irtibat için 0542 6246667.resim de koyabilirdim ama resim koymasını bilmiyorum.trafiğe çıkışım 2007.depo koruma kılıfı da bulunmaktadır.fiat 3500 tl düşünüyorum.ayvalık-altınova da bulunmaktayım.ciddi alıcılar arasın lütfen.

Uzay
21.Mart.2010, 00:56
Bir arkadaşaım var,eğitim almadan motoru alma deyip duruyor.Bende en güzel eğitimin motor üstünde olacağını söylüyorum.

Eğitim almadan motoru alıp pratik yapmanın bir sakıncası olacağını düşünmüyorum 8)

Trafiğe çıkmaya başlamadan önce eğitim alman tabii ki de çok güzel olur. Ama her gece de motoru alacağın günü bekleyerek yatmak sancılı oluyo beee :mrgreen:

cenkerdemir
21.Mart.2010, 12:40
Kardeşim,

Bende alsamda banada hayırlı olsa keşkeee .
Resimde gördüğün arkadaşımın eski motoru yamaha xvs 650 dragstar .Benimde hayalim o ama,daha regal'i alamadık :-)

Nasip kısmet diyorum,alacağım inşallah

Selamlar

kardeşim ben daha motora artçı olarak bile binmeden motoru aldm eve bir arkadaşım getirdi sonra eğitim aldım eve gelince aynılarını kendi motorumda denedim ve daha rahat alıştım motora tabi bu mahalle içinde oldu trafiğe çıkmak için acele etme ama regal alacaksan sezonu kacırma derim.
kasasız sürüşler.

Periscope
21.Mart.2010, 14:55
Eğitim almadan motoru alıp pratik yapmanın bir sakıncası olacağını düşünmüyorum 8)

Trafiğe çıkmaya başlamadan önce eğitim alman tabii ki de çok güzel olur. Ama her gece de motoru alacağın günü bekleyerek yatmak sancılı oluyo beee :mrgreen:
Uzay,

Hiç sorma abicim,benim kanıma giren adama haydi gel şu motorlara bakalım diyorum.Önce eğitim diye tutturdu.Bende motor görmeye giderken yanımda az çok bilen birisi olsun diye düşünüyorum.

Takip ettiğim kadarıyla burdaki arkadaşların çoğu motoruna gözü gibi bakıyor.Ama yinede alınacak motoru bir servise götürmek de lazım.Bildiğiniz,güvendiğiniz motoru gösterebilcek bir servis var mıdır acaba ?

Selamlar

Periscope
21.Mart.2010, 14:59
kardeşim ben daha motora artçı olarak bile binmeden motoru aldm eve bir arkadaşım getirdi sonra eğitim aldım eve gelince aynılarını kendi motorumda denedim ve daha rahat alıştım motora tabi bu mahalle içinde oldu trafiğe çıkmak için acele etme ama regal alacaksan sezonu kacırma derim.
kasasız sürüşler.

Cenk,

Ben zaten bir kursta eğitim almıştım ama üzerinden 2 sene geçti abicim.İnan frenin debriyajın nerde olsuğunu sorsan şimdi,karıştırıyorum :-)

Ayrıca motoru aldıktan sonra eğitimi unutabileceğimi söylüyor arkadaşım.Sizlerde olmasanız soğuyacağım valla motor alma işinden.

Öyle yada böyle en kısa zamanda almam gerekiyor ...

Selamlar

Uzay
21.Mart.2010, 21:25
Uzay,

Hiç sorma abicim,benim kanıma giren adama haydi gel şu motorlara bakalım diyorum.Önce eğitim diye tutturdu.Bende motor görmeye giderken yanımda az çok bilen birisi olsun diye düşünüyorum.

Takip ettiğim kadarıyla burdaki arkadaşların çoğu motoruna gözü gibi bakıyor.Ama yinede alınacak motoru bir servise götürmek de lazım.Bildiğiniz,güvendiğiniz motoru gösterebilcek bir servis var mıdır acaba ?

Selamlar

Ali Ustaaaaaaaaa 8)

Motoru alacağın kişi motorunu Ali Usta'ya getirsin, usta ok derse al. Ama tabii ki daha önceden de bir arkadaşınla gidip ona deneme sürüşü yaptırtırsan daha iyi olur.

orpheus
21.Mart.2010, 23:43
Cenk,

Ben zaten bir kursta eğitim almıştım ama üzerinden 2 sene geçti abicim.İnan frenin debriyajın nerde olsuğunu sorsan şimdi,karıştırıyorum :-)

Ayrıca motoru aldıktan sonra eğitimi unutabileceğimi söylüyor arkadaşım.Sizlerde olmasanız soğuyacağım valla motor alma işinden.

Öyle yada böyle en kısa zamanda almam gerekiyor ...

Selamlar
Simdi tecrübeli arkadaşlarım kızacaklar bana bunu yazdıgım için....:D
Bir alıntı..;
yürek dedigin 3 parçası aptal, 1 parçası cessur dur...

bence biraz kendine güven ve bol bol dikkatle sorun çözülür...
tabi iyice ögrenene kadar kendi güvenliginle ilgili ekipmanları eksik etme..

Kısaca bolca dikkat biraz kendine güven ve iyi kazasız sürüşler işte...
Yinede hafife almamak lazım..

kayar2
22.Mart.2010, 00:52
2 teker kullanmanın %60 hevestir kalanıda beceri ve dikkattir bir ögrendinmi kolayla unutmazsın az bir hatırlamakla kullanabilirsin.Kaza ise tamamen dikatsizlik ve tetbirsizlik neticesidir arkadaşlarım

Periscope
22.Mart.2010, 01:11
Teşekkürler arkadaşlar,

Motoru daha alamadığımız için bugün caddebostan sahilde bisiklete bindim bende :-)

Dönerken sahil girişinde migros arkası sayılır, 3 tane yan yana yamaha dragstar,honda shadow ve hyosung ( ismini bilmiyom chopper tarzı ) gördüm.İçim gitti resmen . Sonra bir tane 250 e-9 geldi.Çocuk kız arkadaşı ile gelmeseydi,soracaktım nasıl memnunmusun , genele sorunlar nedir diye ?

Gerçi hepiniz söylüyorsunuz sorunları,memnuniyetlerinizi ama . Bende canlı konuşmak istedim.

Motoru alamasamda bir toplantınıza katılmak istiyorum doğrusu...

Selamlar

scorty
22.Mart.2010, 01:35
valla arkadaşım burda arkadaşlarımızın çoğunda R&R yok :) toplantıda anlatırlar ama gençlik hatırası olarak:) tek korkumuz kronik hastalığı şanzuman sorunu gerisi kolay iş bi kazası felan yoksa keyfine bak giiiitttsiiiin

carvalho
22.Mart.2010, 10:31
Bu cuma bir buluşma ayarlayabiliriz. HAvalar da düzeldi, çok ara verdik. Güzel olur.

Taner, sen bisikletten motora geçmek istiyorsun ben de motordan bisiklete :) Evde yatıyor bir türlü güzel hava yakalayıp gezemedim. Küçükyalı sahil-caddebostan olur sanırım benim rota. Belki karşılaşır laflarız...

düzeltme: cuma günü hava sağanak yağışlı olacakmış. başka zamana artık...

cenkerdemir
22.Mart.2010, 13:20
benimde toplantıya gelmem lazım mutalaka haberleşelim abiler ya.

scorty
23.Mart.2010, 20:16
arkadaşlar motoru cmrtsi günü eminönüne getirecek arkadaş, cenkerdemir arkadaşımız önerdi bilen bi arkadaşla git diye varsa oraya yakın bi arkadaşımız cmrtsi günü bana bi 10 dk.sını ayırabilirmi acaba_?

Uzay
23.Mart.2010, 22:57
Ali ustaya götürmeyecek misin? Yoksa beğendikten sonra mı bir ustaya göstereceksin?

cenkerdemir
23.Mart.2010, 23:30
Ali ustaya götürmeyecek misin? Yoksa beğendikten sonra mı bir ustaya göstereceksin?

uzaycım önce bir beğensinler sonra almadan ustaya danışır illaki bence.

Periscope
23.Mart.2010, 23:44
Bu cuma bir buluşma ayarlayabiliriz. HAvalar da düzeldi, çok ara verdik. Güzel olur.

Taner, sen bisikletten motora geçmek istiyorsun ben de motordan bisiklete :) Evde yatıyor bir türlü güzel hava yakalayıp gezemedim. Küçükyalı sahil-caddebostan olur sanırım benim rota. Belki karşılaşır laflarız...

düzeltme: cuma günü hava sağanak yağışlı olacakmış. başka zamana artık...

Selçuk,karşılaşmaya ne gerek var.Sen yer ve zaman söyle ben oraya geleyim.Gem sen yeni bisikletini gösterirsin,hem ben seni motor hakkında soru yağmuruna tutarım.

Motora binmediğin birgün bisiklet ile sahilin keyfini çıkarmak dileğiyle...
Selamlar

scorty
24.Mart.2010, 00:55
hocam bi motoru anlayan arkadaşla bakıp beğenelim olmadı ali ustamıza gösteririz

orpheus
24.Mart.2010, 02:12
Ya arakadaşlar ;
Bu biraz kısmet işi....
araba alırken tamirciye götürüyosun al abi dio servise taktırıyosun fişi seceresini okuyo alınır diosun..
veriosun parayı 100 metre sonra küt die kalabiliyo..:d
Biraz alacagın motorun sahibine bakıcaksın nekadar dürüstçe konuşuyo sonrada götürüp masrafını yapacaksın..
Sıfır alsan yinede bahtsız bedevi durumuna düşme sansımız var hepimizin..
Kul yapısı işte ve sonuçta honda hyo veya yamaha cursier almıoruz..
Aldıgımız yüksek kaliteli çin motoru..
Aşırı beklenti bozar bizleri hayal kırıklıgı olur..
Ve en önemlisi ilk motoru alacaksınız benim gibi illa yolunda gitmeyen bişiler ve eksikler olacaktır. Olmalıki tecrübe kazanalım...
Atalarımız demiş...
1 musibet bin nasihatten iyidir...:D:D:D:D

Uzay
24.Mart.2010, 11:32
Ya arakadaşlar ;
Bu biraz kısmet işi....
araba alırken tamirciye götürüyosun al abi dio servise taktırıyosun fişi seceresini okuyo alınır diosun..
veriosun parayı 100 metre sonra küt die kalabiliyo..:d
Biraz alacagın motorun sahibine bakıcaksın nekadar dürüstçe konuşuyo sonrada götürüp masrafını yapacaksın..
Sıfır alsan yinede bahtsız bedevi durumuna düşme sansımız var hepimizin..
Kul yapısı işte ve sonuçta honda hyo veya yamaha cursier almıoruz..
Aldıgımız yüksek kaliteli çin motoru..
Aşırı beklenti bozar bizleri hayal kırıklıgı olur..
Ve en önemlisi ilk motoru alacaksınız benim gibi illa yolunda gitmeyen bişiler ve eksikler olacaktır. Olmalıki tecrübe kazanalım...
Atalarımız demiş...
1 musibet bin nasihatten iyidir...:D:D:D:D

Aynen öyle, çok güzel bir açıklama. Aslında ustanın bile yapacak birşeyi yok. İki tur atacak o kadar. Ama içini açmadan anlayamayacağı şeyler var.

Mesela Ali Usta benim motora kefildi. Niye getirdiniz ki dedi :p Telefon açsanız ben söylerdim dedi. Çünkü içini dışını biliyordu.

Motoru almadan önce güzel bir banyo yapacaksın :p Bi besmele ve yola koyulacaksın

carvalho
24.Mart.2010, 12:19
Selçuk,karşılaşmaya ne gerek var.Sen yer ve zaman söyle ben oraya geleyim.Gem sen yeni bisikletini gösterirsin,hem ben seni motor hakkında soru yağmuruna tutarım.

Motora binmediğin birgün bisiklet ile sahilin keyfini çıkarmak dileğiyle...
Selamlar

Çok iyi olur. Uygun bir zamanda buluşalım. Aynı yakanın çocuklarıyız sonuçta :)

orpheus
24.Mart.2010, 22:50
Bende iki yıldır duvarda asılı bisikleti yolara indirsem mi acep...

Periscope
27.Mart.2010, 13:00
Bende iki yıldır duvarda asılı bisikleti yolara indirsem mi acep...

Üstad, sen nerde oturuyordun ? Gel katıl hafta sonları , beraber binelim :-)

orpheus
27.Mart.2010, 23:57
Merdivenköy göztepe...
olur valla...

scorty
28.Mart.2010, 12:34
arkadaşlar bi raptor var 2006 model,14500 km.de,armode çantaları tertemiz,uzaktan çalıştırması,alarmı var, yağmur yüzü görmemiş, 2800 e anlaştık hayırlısıysa kredi onay verirse bu hafta bana tshirt lazım olcakta kimden alabilcez :D