PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fikirlerinize ihtiyacım var

oguzhan6161
23.Mart.2010, 00:22
Öncelikle herkese merhaba ben zonguldak karadeniz ereğlide oturuyorum. Yaşım 19. Regal raptor cruiser 250 cc motosiklet almak istiyorum burda bir arkadaşımda var. Kendisi motorla ilgili tek bir sorun yaşamadığını ancak servis ağının çok zayıf olduğunu söyledi. Bende bundan korktum. Eğer motorum bozulursa servisi nerden bulacağım? Bu konuda çok titizim. Ve sıfır alacağım , kimseye güvenemem ikinci el konusunda . Adam rodajı nasıl yaptı motora nasıl baktı. Ben motora gözüm gibi bakarım bu güne kadar ne aldıysam elimden gelenin fazxlasını göstererek bakımına temizliğine dikkat ettim. Şimdi sizlere sormak istediklerim.
Bu motor beni yolda bırkırmı? Arıza çıkarır mı? Arkamdaki kişi yetişkin olsa iki kişi binsek sorun çıkarırmı motor? Arıza yaparsa parçalarını nerden temin edebilirim? Arıza çıkarır mı? Sonuçta çin malı diye diye korkuttular beni.

Ayrıyetten sormak istedğim;

bu motorun siyah , sıfır ve yanlarda çantaları olan arkasında yaslanma yeri olanlarının fiyatı ne kadardır ?

Tam bir fiyat söyleyin lütfen?

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

cenkerdemir
23.Mart.2010, 00:37
sayfanın ustnde emre ltd var motoru tr ye getıren ac gunduz telefon aklına gelenı sor motor tutuldu bayağa bır servısını bılemem ama parca sıkıntın lursa ıst den temın edersın ordada taktırırsın bır motorcuya en kötu.
hayırlı olsun.

oguzhan6161
23.Mart.2010, 00:41
Fiyat konusunda bişey söylemedin ama ?

cenkerdemir
23.Mart.2010, 00:50
hocam ben motor aramıyorum kı fıyatları takıp edeyım emreyı ara aklına gelenı sor demıştım her konuda sor hatta oaralarda servıs varsa onuda oğrenıırsın gıder konusursun.

CELİL
23.Mart.2010, 10:22
merhaba aramıza hoş geldin regal raptor çin modellerinin en iyisidir ve tek su sogutmalı modeldir yani motor şişmez istediğin yere git iki yetişkini çok rahat taşır cenker arkadaşın dediği gibi emre ltd türkiyeye getiriyor sayfanın üstündeki linke gir fiat 'servisler aradığın cavapları bulabilirsin bulamadıklarınıda telefonla sorabilirsin kolay gelsin

Uzay
23.Mart.2010, 13:52
Oturduğun yerdeki motor ustalarını da dolaşıp regali tanıyıp tanımadıklarını sor bence. Parça işini çok kafana takma. İstanbuldan'da getirtebilirsin. Her motor bir şekilde yolda bırakabilir. Ama diğer çinlilere göre regal yolda bırakmaz diyebiliriz.

paflagonya
25.Mart.2010, 04:28
Merhaba;
Bende Ereğliliyim. hatta bu sitede bir mert var Ereğlili. Parça sıkıntısı yaşamazsın. İstanbul 4 saat en fazla. Ama usta sıkıntısı yaşarsın çünkü ben geldiğim yağ değiştirecek usta bile bulmazsın dediler.

yenikoylu_ua
25.Mart.2010, 13:57
İşin aslı motor tamircisi olan herkes bu motordanda anlar parçayıda emre veya demirtas biz göndeririz diyorsa sorun kalmaz ama diyorsanki burda motor tamirciside yok ona bişi diyemem yani illa servise gerek yok çünkü arıza yapan bütün parçalar kullanıcı hatasıdır garantiye girmezzzzzzzzzz

foreman
25.Mart.2010, 16:50
arkadaslar regalde parca sorunu yok.var dıyen yanılır.
tek sorun kendı sınıfında ıyı bır makına olması ve tedarıkcı kanadının az olusu munasebetı ıle parca fıyatları kendı segmentındekı makınalara gore bıraz pahalı...
ama ust konseptekı makınalardan yıne ucuz yıne ucuz...

bunu yapacak tamırcı yok dıyen de yanılır.
uzta adam her ısı yapar.ben hyundai servısıyım ama kralından bır alman getırın sorun olmaz.
ustanın bıraz kendıne gunenmesı gerekıyor...