PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu motor bu siteden birilerinin mi..?

orpheus
24.Mart.2010, 02:03
http://www.sahibinden.com/regal_raptor_full_son_sans_-72WQQaXQQ11179431WQQpXQQdisplayitem

cenkerdemir
24.Mart.2010, 10:54
bn hiç görmedim forumda bu motoru.

Uzay
24.Mart.2010, 11:37
Şanzuman sorunu yok, muayene yok, hatta Temmuz vergisi bile yok :) Satıcı fazladan yatırmış. İyi bir makineye benziyor.

carvalho
24.Mart.2010, 11:59
Evet, bu motor sitemiz üyelerinden Spydx(unicorn)'un, yani Bülent'in motoru. Bizimle birkaç geziye katılmıştı. Motoruna titiz bir arkadaşımızdı ama bayağı zamandır görüşemedik.

Spydx'in bugün de doğum günüymüş ayrıca :) Okuyorsan doğum günün kutlu olsun Bülent kardeşim...

cenkerdemir
24.Mart.2010, 12:30
Şanzuman sorunu yok, muayene yok, hatta Temmuz vergisi bile yok :) Satıcı fazladan yatırmış. İyi bir makineye benziyor.

temmzudan önce o makinayı alırsanız eski sahibi ile birlikte vergi dairesinden ödenmiş temmuz vergisini üstünüze almanız gerecek yoksa aynı vergiyi ödemek durumunda kalacaksınız benim başıma geldi çünkü :mrgreen:

spydx
24.Mart.2010, 14:12
http://www.sahibinden.com/regal_raptor_full_son_sans_-72WQQaXQQ11179431WQQpXQQdisplayitem

evet motor benim uzuuuuun zamandır girmiyordum siteye çocuk olunca pek binemez oldum binici için ideal geçen pazar işe gidip geldim yazdan beri çalışmayan motorumu ısıtmış oldum....

Evet, bu motor sitemiz üyelerinden Spydx(unicorn)'un, yani Bülent'in motoru. Bizimle birkaç geziye katılmıştı. Motoruna titiz bir arkadaşımızdı ama bayağı zamandır görüşemedik.

Spydx'in bugün de doğum günüymüş ayrıca :) Okuyorsan doğum günün kutlu olsun Bülent kardeşim...

Saol carvalho... evet bayaaaa bi titizim sorun çıkartmasın isterim sorun varsa bekletmem yaptırırım... bayadır sahibindendede bakmıyordum geçen ağustosta yazmıştım o yazıyı yani önümüzdeki vergi tabiki yatmadı ama alan arkadaş olursa onuda öderim kıyak olur... :)

cenkerdemir
24.Mart.2010, 15:34
Arkadaşım Doğum Günün Kutlu Olsun Bu Arada

orpheus
24.Mart.2010, 22:58
Dogru tahmin etmişim demekki..
bu kadar titiz bir makina buralardan olmalıydı...
Ödemelerimi ayarladıgımda görüşmek istedigim makinalardan biri...
memnun oldum dostum..

foreman
25.Mart.2010, 16:58
bülentım dogum gunun kutlu olsun...nıce uzun yıllara hep beraber ınsallah...

bu arada bülonun makınayı bılırım.24 saat kendı garajında ve kapalı alanda kalır.
uzerınde kayda deger ekstraları da vardır.
motoru konusunda cok hassastır.
bu bılgıler umarım alıcı arkadasa faydalı olmustur...

spydx
07.Nisan.2010, 12:08
arkadaşlar güzel kırmızı şeytanım için el sıkıştık bu hafta içi noter işlemleri yapılacak sonrada motor devir teslimi... alan arkadaşta beenim gibi ilk motoru ben bunda öğrendim o da bunda öğrenecek.... artık bana yeni uuklar açılıyor belli bi süre motorsuz kalabilirim ama bu uzun sürmeyecek... kalbimde DL650 vardı hep ama fiyatlar yukaruıda olunca ve motora zevk hobi için binince biraz daha klasik ve fiyatı uygun büyük bir motor alayım hemde gençlik aşkım olsun diyorum YAMAHA XJR1200 97-98 model almayı düşünüyorum ve istiyorum.... hadi hayırlısı bana :):)

orpheus
07.Nisan.2010, 16:37
Başka bir topic ten tebrik ettim şimdi okudum burayıda...
tekrar hayırlı ugurlu olsun..

carvalho
08.Nisan.2010, 15:05
HAyırlı uğurlu olsun Bülent.

yeni makineni bekliyoruz :-)

aidikurt
08.Nisan.2010, 15:27
bulent kardesı hayırlı olsun
inşallah gonlundekı makıneye en kısa surede kavurusun
resımlerı ve senı beklıyoruz

yenikoylu_ua
08.Nisan.2010, 15:39
HAyırlı olsun Bülent yeni motorunada bir an önce kavuşursun işallah

CELİL
08.Nisan.2010, 15:49
Hayırlı olsun gönlüne göre güzel bir motor bulursun işallah

spydx
15.Nisan.2010, 17:46
inşallah biraz yaşlı makina bakıyorum ama benim delikanlık zamanlarımın devasa motoru yamaha alacam galiba uygun ve temiz düşerse yoksa kışa doğru fiyatları daha uygun olduğundada alabilirim... motorsuz bir yaz istemiyorum ama hayırlısı bakalım