PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonunda motorru aldım :-)

Periscope
02.Nisan.2010, 23:35
Sevgili Arkadaşlar,

Sonunda motoruma kavuştum ve bugün noter satışını aldım.En kısa zamanda da ruhsatı üzerime geçireceğim.

Motoruma düzgün binmeyi öğrenince,sizinle gezilere katılacağım. 11 nisan daki geziye inşallah motorcu arkadaşım ile gelirim.

Bana Regal Raptor 'ı sevdiren motoru almamda ön ayak olan,yorumları ile ufkumu açan herkese teşekkürler.

Son olarak Foreman kardeşimize sonsuz teşekkürler.

carvalho
03.Nisan.2010, 00:01
Hayırlı uğurlu olsun Taner kardeşim.
Aman dikkat...
Güzel güzel yollar yapmanı dilerim...

foreman
03.Nisan.2010, 00:18
taner kardesım hayırlı ugurlu olsun...
allah kaza bela vermesın.
aldıgın makına 2 yıldır benı hıc uzmedı ınsallah senıde uzmez...

R&R ı zımmetıne gecırmen o makınayı benden koparacagın anlamını tasımaz.
o hala benım... sıtedekı tum motorlar gıbı...:p
yardıma ıhtıyacın oldugu anda bızler her daım buradayız.
her halukarda elımızden gelenı yaparız...

bugun yanında olan caner kerdesımede cok tesekkur ederım.
emının oyle bır dost zor bulunur...

cenkerdemir
03.Nisan.2010, 00:25
hayırlı olsun kazasız belasız kulanırısn inşallah

Uzay
03.Nisan.2010, 01:02
Kazasız belasız güle güle kullan8)

scorty
03.Nisan.2010, 10:30
dostum güle güle kullan darısı başıma :D

Periscope
03.Nisan.2010, 12:55
taner kardesım hayırlı ugurlu olsun...
allah kaza bela vermesın.
aldıgın makına 2 yıldır benı hıc uzmedı ınsallah senıde uzmez...

R&R ı zımmetıne gecırmen o makınayı benden koparacagın anlamını tasımaz.
o hala benım... sıtedekı tum motorlar gıbı...:p
yardıma ıhtıyacın oldugu anda bızler her daım buradayız.
her halukarda elımızden gelenı yaparız...

bugun yanında olan caner kerdesımede cok tesekkur ederım.
emının oyle bır dost zor bulunur...

Eski motorunu görmen için ara sıra getirir,bir çayını içerim :-) Motorla ilgili daha çoook soru sorarım ben sizlere ...

Tekrar teşekkürler

Periscope
03.Nisan.2010, 12:55
İyi dilekleri için herkese tekrar teşekkürler ...

Periscope
03.Nisan.2010, 12:58
dostum güle güle kullan darısı başıma :D

Scorty, Biraz hareket lazım,ben bu aralar alamasaydım,uzun süre motor diye birşey düşünmezdim.Bir de Google da Regal raptor diye ararken bu siteyi bulunca içimdeki ateş dahada arttı ve sonunda motoru aldık.Bir yerden dürtülmek lazım :mrgreen:

bozkurt
03.Nisan.2010, 13:13
Hayırlı olsun,kazasız sürüşler dilerim.
Güle güle kullan.

sakin
03.Nisan.2010, 13:15
hayırlı olsun güzel günlerinde kullanasın

sir82
03.Nisan.2010, 14:25
Hayırlısı olsun kardeş bende geçen sene almıştım RR mi ailem hala sat diye baskı yapıyo ama geçiştiriyorum .Hastalıkı oldu çünkü kazasız belasız inşallah

CELİL
03.Nisan.2010, 18:56
hayırlı ugurlu olsun kazasız belasız keyifle kullan
regal raptorcular çoğalıyoruzzzz 8)8)8)

HONEY
03.Nisan.2010, 20:02
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin

doğan
03.Nisan.2010, 20:26
hayırlı olsun. güle güle kullan. çok bakımlı ve temiz bir motor aldın. foreman kadar motoruna bakan birisi yoktur herhalde.

Periscope
03.Nisan.2010, 22:29
Hayırlısı olsun kardeş bende geçen sene almıştım RR mi ailem hala sat diye baskı yapıyo ama geçiştiriyorum .Hastalıkı oldu çünkü kazasız belasız inşallah

Teşekkürler,

benim annem şu an için motoru aldığımı bilmiyor,istemiyordu zaten :-) Ama ben kontrollu olmak kaydıyla motor kullanmaya başlıyacam. Satma satma raptorcılar bir yerden artarken diğer yerden azalmasın ..

Periscope
03.Nisan.2010, 22:32
hayırlı olsun. güle güle kullan. çok bakımlı ve temiz bir motor aldın. foreman kadar motoruna bakan birisi yoktur herhalde.

Doğan,

Forumdaki yazılardan,yorumlardan görülüyor ki titiz ve temiz yürekli bir arkadaştan gerçekten temiz bir motor aldım diye düşünüyorum.

Bende Foreman kadar olmasada motoruma bakmaya çalışacağım.Tabi acemiliği atarken bazı hatalarımız olacak :-)

Periscope
03.Nisan.2010, 22:35
Bozkurt,sakin,sır82,CELİL,HONEY,Doğan ,
İyi dilekler için teşekkürler...

En yakın zamanda beraber motor kullanmak dileğiyle...

orpheus
04.Nisan.2010, 01:51
Sonunda ...:D:D
Hayırlı olsun PERİSCOPE.....:D
Kazasız sürüşler...
Şehir dışındayım sık bakamıyorum foruma...
Görüşürüz..

BULL
04.Nisan.2010, 23:45
hayırlı uğurlu olsun 8)

keyifli, kazasız, belasız sürüşler... :cheesy:

kayar2
05.Nisan.2010, 00:01
hayırlı ugurlu olsun güzel günlarde kullan

kaanka
05.Nisan.2010, 14:11
Hayırlı, uğurlu olsun... Allah kaza bela vermesin...

yenikoylu_ua
05.Nisan.2010, 18:38
Hayırlı uğurlu olsun Taner Allah kazasız belasız sürüşler nasibetsin güle güle kullan Teleskop kardeşimizede selamlarımızı ilet en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere ekliyoruz buluşmaları kacırma

Periscope
05.Nisan.2010, 21:13
Orpheus,Bull,Kayar,Kaanka,Yeniköylü,

Teşekkürler abiler.

Periscope
05.Nisan.2010, 21:21
Hayırlı uğurlu olsun Taner Allah kazasız belasız sürüşler nasibetsin güle güle kullan Teleskop kardeşimizede selamlarımızı ilet en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere ekliyoruz buluşmaları kacırma

Abicim, iyi dileklerin için teşekkürler.Teleskoba selamlarını ileteceğim.

Pazar tüm gün motor tepesindeydim.Önde kendi motoruyla bir arkadaş, arkada RR ile ben,Halkalı,Kemerburgaz,Arnavutköy,Sarıyer,Bebek,K ağıthane dolaştım durdum.

Arkadaş beni virajlı yollarda dolaştırdı :-) Korkmadım değil valla.Düz yolda max. 80 km yaptığımda bana 2 kat etki yaptı.

Bu arada trafik olan yerlerde ve kırmızı ışıklarda bol bol stop ettirdim :-)

Bundan sonraki aşama motoruma evime getirdiğimde benim buralarda dur kalk çalışmayır düşünüyorum.

Önümüzdeki geziye motorumla gelmek isterdim ama biraz riskli buluyorum açıkçası.birde daha trafik sigortası benim üzerime değil.

11 Nisandaki görüşmeye kendi motorumla olmasada ya araba yada diğer motorcu arkadaşımla gelmeyi planlıyorum.

Sevgiler,saygılar.

Uzay
06.Nisan.2010, 00:18
Önümüzdeki geziye motorumla gelmek isterdim ama biraz riskli buluyorum açıkçası.

11 Nisandaki görüşmeye kendi motorumla olmasada ya araba yada diğer motorcu arkadaşımla gelmeyi planlıyorum.

Sevgiler,saygılar.

Kendi motorunla gelme tabii ki. Ben acemiyken beni en arkadan topluyorlardı. 100 metre mesafe aç bir daha bulamazsın kimseyi :)

Hem kendi motorunla bu geziye gelirsen acemiliğinin çoğunu atlatmış olursun ki bu da iyi birşey değil bence. En heyecan verici kısmı acemilikte bence ;) En zevkli kısmı da ustalıkta.

drozzie79
06.Nisan.2010, 14:25
hayırlı uğurlu olsun.. kazasız sürüşler dilerim..

Periscope
06.Nisan.2010, 20:20
Kendi motorunla gelme tabii ki. Ben acemiyken beni en arkadan topluyorlardı. 100 metre mesafe aç bir daha bulamazsın kimseyi :)

Hem kendi motorunla bu geziye gelirsen acemiliğinin çoğunu atlatmış olursun ki bu da iyi birşey değil bence. En heyecan verici kısmı acemilikte bence ;) En zevkli kısmı da ustalıkta.

Uzay,yine bomba gibi konuşmuşun valla :-)

bakalım kısmet gelmeye çalışıcam bir aksilik olmazsa...

JordacHee
10.Nisan.2010, 20:31
hayırlı uğurlu olsun hocam

BEnde alıcam Nasip olursa ama denizlidenim nereden getittiricem bilmiorum yardımcı olun bana lütfen

Periscope
10.Nisan.2010, 21:19
hayırlı uğurlu olsun hocam

BEnde alıcam Nasip olursa ama denizlidenim nereden getittiricem bilmiorum yardımcı olun bana lütfen

Saolasın Hocam,

Ben sahibinden.com dan araştırırken bu siteye denk geldim.Sonunda bu sitedeki arkadaşlardan birinden aldım.Eğer bu siteden motorunu satan biri varsa onu al derim.Genelde motorlarına çok iyi bakıyorlar.

Yok ben İstanbul dan alamam diyorsan.Denizli çevresindeki illeride araştır derim.

Motor ile ilgili her türlü konuda sana yardımcı olucak topikler var burda.Biraz incele,netten satılık araştır,arkadaşlar mesajlarını okudukça sana yardımcı olurlar.

JordacHee
11.Nisan.2010, 15:13
Saolasın Hocam,

Ben sahibinden.com dan araştırırken bu siteye denk geldim.Sonunda bu sitedeki arkadaşlardan birinden aldım.Eğer bu siteden motorunu satan biri varsa onu al derim.Genelde motorlarına çok iyi bakıyorlar.

Yok ben İstanbul dan alamam diyorsan.Denizli çevresindeki illeride araştır derim.

Motor ile ilgili her türlü konuda sana yardımcı olucak topikler var burda.Biraz incele,netten satılık araştır,arkadaşlar mesajlarını okudukça sana yardımcı olurlar.

sen nekadara aldım hocam ? ve kaç bin km de

orpheus
14.Nisan.2010, 14:45
Saolasın Hocam,

Kardeşlik attınmı acemiligi..?

Periscope
16.Nisan.2010, 00:51
Kardeşlik attınmı acemiligi..?

Kardeş daha motora bir kere binebildim.İnşallah bu hafta sonu binecem tekrar.Malum iş için seyahatteydim .Daha bu akşam geldim