PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankarada servis

murats
05.Nisan.2010, 15:09
uzun bir aradan sonra yeniden bu sitede olmak güzel. 2 sene önce üye olup bir regal raptor alıp sizlerle tanışmıştım ancak sağlık sorunları yüzünden ne motara doğru düzgün binebildim ne de sizinle görüşebildim. ancak bu sene azimliyim, hem motoruma hem de size daha çok vakit ayıracağım.

sizden ricam ankara da bir servis ya da ustaya beni yönlendirmeniz. zira 2 sene önce aldığımda yapılan bakım dışında bişey yapılmadı. gerçi sadece 1500 km kullanabildim ama yine yağı, zinciri, aküsü falan elden geçmeli diye düşünüyorum.

şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

carvalho
05.Nisan.2010, 16:48
Sitede pek Ankaralı yok galiba :|

Murat kardeş, olay yağ-zincir-akü ise bakımı kendin de yapabilirsin ya da herhangi bir motor servisini yönlendirebilirsin.

Bir tek yağı değiştiremezsin, ancak yağ değişimi yapamayacak servis yoktur sanırım.

Tekrar hoşgeldin...

CELİL
05.Nisan.2010, 16:54
Merhaba regalin ankara resmi servisi olarak alttaki adresi dispiratörün sayfasından buldum işine yarar işallah
EMIN NEVZAT YERLIKAYA CONROAD ADENUR CD. SANCAK MH. NO:18/9 ÇANKAYA/ANKARA 312 438 18 34
8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)8)

murats
07.Nisan.2010, 10:05
yardımlarınız için teşekkürler. açıkçası çok vakit harcayamadığım ve hala acemi olduğum için daha nelerine bakılması gerektiğini bilmiyorum. o yüzden bakım konusunda kendime güvenmek yerine bir ustaya baştan aşağı baktırmak daha mantıklı geliyor. yerlikaya'yı biliyorum ama regale baktığını bilmiyordum, teşekkürler.

CELİL
07.Nisan.2010, 10:11
yardımlarınız için teşekkürler. açıkçası çok vakit harcayamadığım ve hala acemi olduğum için daha nelerine bakılması gerektiğini bilmiyorum. o yüzden bakım konusunda kendime güvenmek yerine bir ustaya baştan aşağı baktırmak daha mantıklı geliyor. yerlikaya'yı biliyorum ama regale baktığını bilmiyordum, teşekkürler.8)kolay gelsin

murats
08.Nisan.2010, 16:36
celil abi verdiğin telefondan ulaştım adamlara. hala yetkili servislermiş, getir motoru herşeyine baklım dediler. çok sağol yardımın için

CELİL
08.Nisan.2010, 17:22
celil abi verdiğin telefondan ulaştım adamlara. hala yetkili servislermiş, getir motoru herşeyine baklım dediler. çok sağol yardımın için
yardımcı olabildiysek ne mutlu 8)

mrbozbey
19.Ağustos.2013, 15:34
Merhaba arkadaşlar bu konuya son yorum 2010 da yapılmış sanırım.. Ankara da Regal Raptor servisi yada Regal parçaları olan bakım onarım yapabilecek usta var mı? bilenler paylaşırlarsa çok mutlu olurum.. kilometre gösterge telim koptu... kilometre ve hız saatim çalışmıyor.. birde vites geçişlerimde küçük bi sıkıntı var baktırmam gerek.. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

CELİL
19.Ağustos.2013, 23:04
Ankaradaki arkadaşlar mesajı görünce yardımcı olacaklardır 8)

Erkan
20.Ağustos.2013, 16:06
Bildiğim kadarıyla bi RedLine Motor var çankaya taraflarında Adres: Konrad Adenauer Cd No:18 D:9, Çankaya
Telefon: (0312) 438 1834 bir de ulus tarafında var (orayı öneriyorum) ismi değiştimi bilmiyorum ama Işıl Bisiklet diye geçiyor Çankırı Caddesi tarafında Ulusta yiba çarşısına çok yakın.

mrbozbey
26.Ağustos.2013, 11:08
MorganBlack çok teşekkür ederim.. Red Line hakkında iyi de şeyler duydum kötü de o yüzden açıkcası içime elvere elvere gidemedim.. Ama Ulus takini ilk kez duyuyorum önümüzdeki hafta sonu mutlaka gidicem... tekrar teşekkür ederim..