PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara'da Regal Raptor 250 dd 250 9B aranıyor.

roverman
06.Nisan.2010, 23:05
Ankara'da Regal Raptor 250 dd 250 9B yani t gidon olanlarından aramaktayım.
tercihim siyahtan yana.
ilk motorum olcak bulabilirsem inşallah.
bütün site üyelerinin yardımını bekliyorum.

ben de motora binmek istiyorummmmm

CELİL
07.Nisan.2010, 10:02
işallah gönlüne göre bir motor bulursun :)

roverman
07.Nisan.2010, 11:30
inşallah hocam... inşallah. arıyoruz da bulamıyorum ki. o deil gidip 0 alacam hem bana hem motora yazık olcak :)

carvalho
07.Nisan.2010, 11:42
Siyah demişsin ama gri, gayet güzel T gidon, pazarlıkla fiyat da iner sanırım.

http://www.sahibinden.com/2006_model_4200_km_de_regal_raptor-53WQQaXQQ17502819WQQpXQQdisplayitem

Burada da satıcı arkadaş biraz agresif ama motor iyi gibi... HEm de siyah. Gebze-Ankara nedir ki, keyifli yol yapılır...
http://www.sahibinden.com/4500km_de_2006_model_regal_raptor_dd_250e-_9b-35WQQaXQQ7940353WQQpXQQdisplayitem

Edirne candır, serhad şehridir, ciğeri de pek meşhurdur...
http://www.sahibinden.com/az_kullanilmis_250cc_regal_raptor-50WQQaXQQ23602682WQQpXQQdisplayitem

roverman
07.Nisan.2010, 12:05
carvalho, onları incelemedim mi sanıyorsun :)

gebzedekinin ilan tarihi 28 nisan 2008 yani 2 yıl önce sanırım satmıştır :)
gri olana bu hafta sonu gidip göreceğim zaten
hem de mahallemde ama gri işte ben siyah istiyom siyah. hatta mahalle de bi tane var ama 16000 km de :(
Edirneyi ben de seviyorum ama oradan yeni ehliyet almış biri olarak motoru alıp gelmeyi pek sevebileceğimi sanmıyorum :D git gel sıfır fiyatına gelir zaten bana yolda durup durup kebap yerim :) bi de mecbur istanbula uğrayıp baklava bırakacaz yok yok sıfır daha mantıklı geliyo :) hemi de e 10 (5.850 tl aksesuarlara para vermicek olsam alırdım da :( )
sahibinden e hergün bakıyorum inşallah gelmiştir hevesiyle
ankaradaki redline bana çok yakın not bıraktım arada uğruyorum ama yok yav
aramasam bi dolu olur arıyorum ya artık bulunmaz hint kumaşı olur şans işte :)

carvalho
08.Nisan.2010, 15:07
kısmetin açık olsun roverman. bulunur, halledilir. en zevkli evredesin...

carvalho
08.Nisan.2010, 15:11
bu arada deminki mesajla 75.000 inci mesajı atmış bulunuyorum. BAkalım 100.000 inci mesajı kim atacak :=)

CELİL
08.Nisan.2010, 15:21
bu arada deminki mesajla 75.000 inci mesajı atmış bulunuyorum. BAkalım 100.000 inci mesajı kim atacak :=)
:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:: alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::a lkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

aidikurt
08.Nisan.2010, 15:41
bızım sıtenın uyesı olup satmak ıstıyen varsa mutlaka sana ulasacaktır merak etme
sahibinden.com baya bır regal var valla ıllada ankarada olacak dıye bırsey yok yakın ıldekı motorlarada bak derım

roverman
08.Nisan.2010, 16:07
arkadaşlar destekleriniz için çok teşekkürler...
carvalho nun 75.000nci mesajında dediği gibi güzel bir evredeyim inşallah güzel bir şekilde de sonlandırırım.
aidikurt... yakın illere de bakmayı düşündüm ama nasıl getireceğim diye düşünüyorum. bir de orada ustaya falan gösteremeyebilirim.
bakalım durum neyi gösterecek bekleyip göreceğiz.

murats
08.Nisan.2010, 16:49
ben de tam aradığın motor var ama 7-8 aydır kapalı garajda yatıyor. hatta dün celil abiden redlinenın numarasını alıp konuştum. haftaya götürüp baştan aşağı baktıracağım. 2 sene önce aldım ama neredeyse hiç kullanamadım. 2006 model 5.000 km.de. bu sene çok hevesliyim ama vaktim olup olmayacağından emin değilim. istersen telefonlaşıp redline beraber gidebiliriz. çok sorunu yoksa ve sen de beğenirsen satabilirim, olmazsa da en azından tanışmış oluruz.

CELİL
08.Nisan.2010, 17:26
ben de tam aradığın motor var ama 7-8 aydır kapalı garajda yatıyor. hatta dün celil abiden redlinenın numarasını alıp konuştum. haftaya götürüp baştan aşağı baktıracağım. 2 sene önce aldım ama neredeyse hiç kullanamadım. 2006 model 5.000 km.de. bu sene çok hevesliyim ama vaktim olup olmayacağından emin değilim. istersen telefonlaşıp redline beraber gidebiliriz. çok sorunu yoksa ve sen de beğenirsen satabilirim, olmazsa da en azından tanışmış oluruz.
roverman kısmet ayağına geldi bence değerlendirmekte yarar var

carvalho
08.Nisan.2010, 17:32
vaay, site hareketlendi... ekonomiye can vermece...

roverman
08.Nisan.2010, 17:53

süpermiş... tabiki olur evim de zaten redline a çok yakın... yalnız yarın iş nedeniyle 2 günlüğüne şehir dışına çıkıyorum. bu nedenle bi miktar erteleme yapabilir miyiz? Bu nasıl aksi durumdur yahu? iş çıkardılar olmasaydı hafta sonu bakardım ne güzel...

vaay, site hareketlendi... ekonomiye can vermece...

değil mi değil mi, alalım satalım ekonomiye can verelim.

murats
08.Nisan.2010, 18:04
üzülmene gerek yok zira önümüzdeki hafta içi aküsünü götürüp şarj ettireceğim ve havalar düzelirse haftaya cumartesi çalıştırıp redline götüreceğim. sen rahat rahat işlerini hallet haftaiçi haberleşiriz.

MotoCan
14.Nisan.2010, 01:29
Regal'e gönül vermiş olan arkadaşım merhaba,
20464628 sahibinden comdan bakabilirsin. Motor benim motorum, redline'a da sor istersen tertemiz. Dosta gidecek türden, ben de motorumu değiştiricem, arkadaşlar bu arada 250 lik regalden sonra ne almamı tavsiye edersiniz. 5000km yaptım şimdiye kadar ve artık 250 lik bir makine bana az geliyor. 9-10.000'e kadar çıkmayı düşünüyorum. Tavsiyeniz hangi motordan yana olur? Teşekkürler.

Uzay
14.Nisan.2010, 10:28
Regal'e gönül vermiş olan arkadaşım merhaba,
20464628 sahibinden comdan bakabilirsin. Motor benim motorum, redline'a da sor istersen tertemiz. Dosta gidecek türden, ben de motorumu değiştiricem, arkadaşlar bu arada 250 lik regalden sonra ne almamı tavsiye edersiniz. 5000km yaptım şimdiye kadar ve artık 250 lik bir makine bana az geliyor. 9-10.000'e kadar çıkmayı düşünüyorum. Tavsiyeniz hangi motordan yana olur? Teşekkürler.

Hyosung GV 650 Aquila

carvalho
14.Nisan.2010, 10:42
9-10 bin bütçeyle çok iyi makinalar alabilirsin.

Tavsiyem Honda shadow, yamaha dragstar kovalaman. Shadow'u daha çok öneririm.
Eğer üzerine 1.000-2.000 daha koyabilirsen suzuki intruder'ı tek geçerim...

cruiser düşünüyorsan tabii...