PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Almak Istiorum. Dd 250e-9

JordacHee
10.Nisan.2010, 20:39
SLlar. Ben DenizLİden aLi bizim burda Regal
DD 250E-9Kullanan Fazla yoq Onun İÇin
ben başka taraflardan getittirmeyi düşünüorum lütfen bana yardımcı olun .

0 mı alıyım yoqsa 2 el mi karar veremedim ..

Uzay
10.Nisan.2010, 20:44
Hoşgeldin kardeşim.

İkinci el almanı tavsiye ediyorum. Ufak tefek kronik arızaları senden önceki kişi halletmiş olur. Uğraşmazsın. NE bileyim mesela zincirini japon malı zincirle değiştirenler var benim gibi. Daha sağlam akü takanlar falan.

cenkerdemir
10.Nisan.2010, 20:46
canım kardeşim ikinci el al acemiisin belli birde
yok yazmak varken yog yazma ya bizler türkçemize sahip çıkalımki herkes çıksın.
şimdi ilk başlarda az cevap geldi yardımcı olmadılar vs diyeceksin bende demiştim oradan biliyorum sabırlı ol herkes elinden geleni yapacaktır sen sahibinden sitesinden bulunduğun bölgedekielere bak bakalım nedir ne değildir servis konusunuda araştır varsa git sor bak sayfanın ustünde emre motor linki var onlar bu motoru türkiyeye getiriyor ara denizlide bayii varmı sor aklında ne varsa sor cevaplayacaklardır.
sevgiler.

cenkerdemir
10.Nisan.2010, 20:53
denizlide 4 tane satılık var ve fıyatları yuksek gıbı geldı bana cevre ıllerden bakmanda fayda var.

JordacHee
10.Nisan.2010, 20:57
evt var denizlide ama fiyat ları fazla 2006 modele 3.500 istior zaten 2007 modeli 4250 12 ay faizsiz taksitle

çok arada kaldım ya yani hemen almak istiorum artıkk

cenkerdemir
10.Nisan.2010, 22:30
evt var denizlide ama fiyat ları fazla 2006 modele 3.500 istior zaten 2007 modeli 4250 12 ay faizsiz taksitle

çok arada kaldım ya yani hemen almak istiorum artıkk

acele etme motor alacam derken hızlı davranıp hata yapma daha sezon yenı basladı peki ehlıyet varmı a2 de bakalım

JordacHee
11.Nisan.2010, 09:00
var Ehliyetim . sadece motor eksik motorda varda iş.. icabı kullanıorum 125 lik

CELİL
13.Nisan.2010, 20:52
merhaba aramıza hoş geldin anladığım kadarıyla motor tecrüben var bulduğun iki motordan 2007 model olan sıfır makinamı taksitle veriyorlar eger sıfırsa o paraya değer her ikinci el motorun azda olsa masrafı olur o masrafı yapıncaya kadar 2007 sıfırsa onu tavsiye ederim tabi bu yorum denizli şartları için istanbulda o rakama daha yeni model ikici elde bulabilirsin kolay gelsin

MotoCan
14.Nisan.2010, 01:15
Merhaba kardeşim,
Bence de diğer arkadaşların söyledikleri gibi 2. el almanda fayda var. Ben de de 250 lik siyah Regal var ve satılık. Tüm sorunlarını teker teker hallettim. ilgilenirsen sahibinden com : 20464628 bakabilirsin. Son söz olarak ne alırsan al ama Regal al. Hayırlı olsun.

JordacHee
22.Nisan.2010, 23:31
motor aldım Sonunda 2006 model 2. el 2.500 aldım 2700 km de yanında çene kaskı branda vs.. falan hepsi var motor temiz ama sağ ayna iskeletten kırılmış yardımcı olun lütfen 2. el ayna almam lazım

ekselans
22.Nisan.2010, 23:43
motor aldım Sonunda 2006 model 2. el 2.500 aldım 2700 km de yanında çene kaskı branda vs.. falan hepsi var motor temiz ama sağ ayna iskeletten kırılmış yardımcı olun lütfen 2. el ayna almam lazım

dalga geçmiyosun dimi..2.el aynamı olur allah aşkına tak yeni 2 tane ayna 20 lira kardeşim ..:evil:

bozkurt
23.Nisan.2010, 10:26
Motorun hayırlı olsun.Kazasız iyi günlerde kullanmanı dilerim.Ayna konusunda ''ekselan''a katılıyorum.Yuh yani :shock:.Al birçift ayna diğeri tedek olsun.Dimi ama.
Sağlıcakla kal.

CELİL
23.Nisan.2010, 11:59
merhaba motorun hayırlı olsun km 'resi azmış bu fiata çok uygun almışsın kazasız belasız keyifle bin 8)8)8)

JordacHee
24.Nisan.2010, 22:17
TEşekkür ederim ama regal aynası nereden bulucamki 0 :D

cenkerdemir
24.Nisan.2010, 22:50
illa regal aynası şart değil uyan birinden al bir çift tak gitsin kardeşim.

ekselans
27.Nisan.2010, 01:20
yaa adresini ver kargo yapacam laaa

JordacHee
27.Nisan.2010, 19:50
yaa adresini ver kargo yapacam laaa

.. ama benim iskeletten kırık aynalar sağlam aliminyum kaynak yaptırmayı düşünüorum
olurmuki

orpheus
28.Nisan.2010, 02:16
.. ama benim iskeletten kırık aynalar sağlam aliminyum kaynak yaptırmayı düşünüorum
olurmuki
delikanlı arkadaşım...
madem hiç mi hiç anlamıyorsun bu tip konulardan,bu kadar gün buraya yazacagına herhangi bir motor tamircisine götürseydin şimdiye bitmişti sorunun..

cenkerdemir
28.Nisan.2010, 09:40
arkadaşlar burası forum isteyen istediğini yazıyor soruyor muhabbet ediyor
site kuralları haricindekilerini site yönetimi zaten siliyor
bence sert çıkışlar yeni başlayan arkadaşlarımızı soğutmaktan başka birşeye yaramaz bende sora sora doğrusunu öğrendim halada soruyorum
bu sebebten toplantılarda bile ne sorucan diye bana geyik yapıldı çokda hoşuma gitmişti imzam o yüzden bu şekilde
arkadaşta en sonunda birkaç kişiye özel mesaj atarak sorularını soracak sonrada kafasına yatan bir tamirci bulacak ve oraya gidicektir hepimizn yaptığı gibi

bence tüm arkadaşlar forum kuurallarına uygun bir dille istediğini sormalı yazmalı muhabbetini etmeli zaten aksini yapana mudahale admin ve yönetim tarafından yapılıyor herkese saygılar.