PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yardım Lütfen

mslmchc
01.Mayıs.2010, 08:04
Merhaba Foruma ve Aranıza yeni katıldım .
Motorsiklet kullanmaya yeni başlayacak biri olarak 250E 10 modelini almayı düşünüyorum. izniniz olursa 2 soru sormak isterim sizlere...
1.Motorsiklet kullanmaya yeni başlayacak biri icin bu model iyimidir acaba?
2.Motorsiklet donanimindan cok iyi anlamadigim icin 0km almayı düsünüyorum sizce dogru bir kararmı olur bu?

İlgilendiginiz icin simdiden cok Teşekkür Ederim.

Uzay
01.Mayıs.2010, 11:12
Merhaba Foruma ve Aranıza yeni katıldım .
Motorsiklet kullanmaya yeni başlayacak biri olarak 250E 10 modelini almayı düşünüyorum. izniniz olursa 2 soru sormak isterim sizlere...
1.Motorsiklet kullanmaya yeni başlayacak biri icin bu model iyimidir acaba?
2.Motorsiklet donanimindan cok iyi anlamadigim icin 0km almayı düsünüyorum sizce dogru bir kararmı olur bu?

İlgilendiginiz icin simdiden cok Teşekkür Ederim.

1. Çok kısa bir sürede alışırsın.
2. İkinci el genel tavsiyemizdir.

kafkasli
03.Mayıs.2010, 21:02
2. İkinci el genel tavsiyemizdir.

DEMİŞSİNİZ AMA ETRAFIM DAKİ İNSANLARIN COGU 0 KM MOTOR AL DİYİP DURUYOLAR DAHA İYİ OLUR DİYOLAR

DİYECEĞİM O Kİ NEDEN 2.İkinci el genel tavsiyemizdir dediniz :?

açıklarsanız gerçekten sevinirim

çünkü daha hiç butarz motor sürmedim oyüzden aydınlatırmısınız beni:cry:

Uzay
03.Mayıs.2010, 21:40
Millet size diyorum bir index yapalım diye. Neden ikinci el alınması gerektiğini ben 5. defadır yazıyorum sanırım :) Belli bir sayfası olsun bu genel sorulara verilen genel cevapların. Çok üşeniyorum :p

Eminim ki sana uzun uzun yazacak birileri vardır. Ezel başlıyor :p

kafkasli
03.Mayıs.2010, 21:48
yha gerçekten rahatsız edici oldugunu biliyorum uzay ama bana 2. el tavsiye sebebini açıklarsan sana minnettar kalırım[smilie=greencolorz:

aidikurt
03.Mayıs.2010, 22:15
1 yol tecrube dıyelım uzay kardesım 2 el duyor cunku sıfır 250 regal alırsın 4500 tl verırsın 1 sene sonra sana yetmemeye baslar 2500 tl satarsın 2000 tl zarar yazar
2 yol 2500 tl bır regal alırsın temız km az bır tane 1 sene tepe tepe kullanırsın 2000 TL elinden cıkarırsın 500 TL zarar yazar aldıgın zevkse cabası

kafkasli
03.Mayıs.2010, 22:18
aydınlattıgınız için cok teşekkürler

2. el bakmaya başladım bile:cheesy:

snsl66
08.Mayıs.2010, 03:22
1 yol tecrube dıyelım uzay kardesım 2 el duyor cunku sıfır 250 regal alırsın 4500 tl verırsın 1 sene sonra sana yetmemeye baslar 2500 tl satarsın 2000 tl zarar yazar
2 yol 2500 tl bır regal alırsın temız km az bır tane 1 sene tepe tepe kullanırsın 2000 TL elinden cıkarırsın 500 TL zarar yazar aldıgın zevkse cabası

işin ekonomik yönü bir yana birde rodaj zahmetine katlanmak zorunda kalıyorsun. rodajı doğru yapmak çok önemli hele ki acemi sürücüysen motoru olması gerektiği gibi açamayabilirsin. hoş motoru ikinci el olarak satın aldığın adamın kazmanın teki olmadığını da bilemezsin. al sana ikilem (!)
çoğu kişi mantıksız bulsada ben yinede olaya duygusal yaklaşıp sıfır al diyenlerdenim.

RızaHoşgör
09.Mayıs.2010, 09:49
Ilk Motorunsa Sıfır Al Derim.motor Işinde Acemiliğin Varsa DahA az Sorun çıkartacaktır.tecrübe Edindikten Sonra Yıllar Içinde 2.el Alabilirsin Tabi

mslmchc
09.Mayıs.2010, 15:16
ilgilendiginiz icin tesekkurler. planlarimda sifir 250e 10 almak var ama acemi biri olarak alip almama konusunda kararsiz kaldım. 2.el almaktan korkum bilgi esksikligimin olması alıpta sonra sorunla yada sorunlarla karsılasmak istemiyorum yeni baslayan biri olarak motordan sogumak istemiyorum.cevremde motor merakı olan biri olmadıgı icin danısamıyorum da. artık KISMET...

CELİL
09.Mayıs.2010, 15:50
merhaba 250e-10 çok güzel ve daha sağlam bir makina fakat sen acemi olduğunu söylemişsin bu kasalar 250e-9 lara göre daha büyük ve agır dengesi daha bir tecrübe gerektirir ama önceden motor kullandıysan sorun olmaz benim tavsiyem ikisi ilede test sürücü yapman eski kasanın kullanımı daha rahattır istanbulda olman avantaj bizler her zaman elimizden geldiğince yardımcı oluruz kolay gelsin

mslmchc
11.Mayıs.2010, 00:10
Çok fazla kullanmıslıgım yok motor ama kullanabiliyorum birkac denemem oldu gayette basarılıydı :D Tavsiyen için tesekkurler Celil abi. İstanbulda teset surusu yapabilecegim bi firama varmı bildiginiz?

CELİL
11.Mayıs.2010, 15:34
Çok fazla kullanmıslıgım yok motor ama kullanabiliyorum birkac denemem oldu gayette basarılıydı :D Tavsiyen için tesekkurler Celil abi. İstanbulda teset surusu yapabilecegim bi firama varmı bildiginiz?
ana sayfanın üstünde emre ltd nin linki var oradan numarsını al tel aç sor onlar seni yönlendirecektir 8)