PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BEN GELDİM

yenikoylu_ua
05.Mayıs.2007, 16:57
Merhabalar
İsmim Kubilay 39 yaşındayım bir internet servis sağlayıcı firmada idari işler amiri olarak çalışıyorum.Kullanıcı adımdan anlaşılacagı gibi Yeniköyde oturuyorum.Koyu bir Galatasaray taraftarıyım ama herkezin tuttuğu takımada saygılıyım.40 yaşından sonra azanı teneşir paklar dediler,bende dedimki 40'ı bulmadan azayım teneşire gerek kalmasın :cheesy: Geçen sene Asyanın 7B modelini aldım ama hanımla bindigimizde bizi tartmadıgını daha olgun bişi almamız gerektiginin farkına vardım,üç aydır keeway mı bisanmı,kanunimi derken forumlara bakmanın daha hayırlı olduğuna karar verdim sizlerin yazılarınız ve görüşleriniz sayesinde RR almaya karar verdim.Yazımdanda anlarsınız aceminin flama taşıyanıyım en azından şimdilik.Yarın sabah erken trafik yokken ilk turumu atmayı planlıyorum yani yollarda acemi zor giden birine rastlarsanız gülmeyin o benim işte Herkeze saygılar kazasız sağlıklı sürüşler

okan
05.Mayıs.2007, 17:08
aramıza hoş geldin kubilay kerdeşim.... bende GS liyim...şimdiden çok sefdim sizi..hehehe...allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin.....

emrahss
05.Mayıs.2007, 17:42
Hoşgeldin dostum. Kazasız belasız inşalllah.

thoraman
05.Mayıs.2007, 17:46
hoşgeldin aman dikkat et trafik yok mok deme havalar güzel diye istanbulda millet kendini atmış sokaklara kolay gele:)

RızaHoşgör
05.Mayıs.2007, 18:54
hoşgeldin arkadaş

aslanburclu
05.Mayıs.2007, 20:44
kardeş aramıza hoş geldin yeni makinanda hayırlı uğurlu olsun tekerine taş değmesin (aman ha sabahları boğaz yolu ıslak olur dikkat etkaydırma makinayı)

aidikurt
06.Mayıs.2007, 22:06
kardeşim camiyamıza hoşgeldin.

Engin
06.Mayıs.2007, 22:28
Arkadaş hoşgeldin aramıza.

tan21
06.Mayıs.2007, 22:38
ya gözünüzü seviyim şu yeni gelen arkadaşlar şu plastik çantaları kullanmayın okadar karizma çıkmışsınız ama kurye motoru gibi duruyo arkaya bakınca zaten aramızda bizi servisçiler ayırmış bizi kuryeler derici gerçek chooperlar diye D: hem o çantalar paraşütlenme yapıyo ya nası rahat ediyosunuz_ ?

MaRaNtZz
06.Mayıs.2007, 22:43
Aramıza hoşgeldiniz...

BULL
06.Mayıs.2007, 23:39
hoşgeldiniz sefalar getirdiniz :)

yeni RR de hayırlı olsun...

agresus
07.Mayıs.2007, 10:08
Hoşgeldin Yenikoyu...atarsın 3-5 güme acemiliğini rahat ol.. bu arada tan21'i takma herkeslerin bişine takıyo geldiğinden beri... yan çantalı çantasız... kafana göre kullan tak... hayırlı sürüşler...

alper_tim
07.Mayıs.2007, 10:48
aramıza hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun

carvalho
07.Mayıs.2007, 11:32
Yeniköylü kardeşim, sefalar getirdin...

Ezeli rekabet ebedi dostluk diyorum ve Karakartal oley diyorum :cheesy:

iakyurek
07.Mayıs.2007, 11:41
kubilay hoş geldin aramıza. kazasız belasız sürüşler dilerim...

Kino
07.Mayıs.2007, 11:46
yeniköylü hoşgeldin RR camiasına arkadaşların uyarılarına kulak ver mesela

(aman ha sabahları boğaz yolu ıslak olur dikkat etkaydırma makinayı)

RR nedir 250 cc mi ; siyah mı ,kırmızımı ; 0Km ,2.elmidir? bunlardan bahsetmemişsin kaça aldın kimden aldın hangi servise gidiyorsun sevgili UA

allah kaza bela vermesin tekerine taş değmesin .

ToMCaT
07.Mayıs.2007, 14:13
Hoş geldin dostum hayırlı olsun...

yenikoylu_ua
08.Mayıs.2007, 00:31
Herkeze teşekkürler iyi temennileriniz için. İşallah kendimi daha tecrübeli hissettiğimde buluşmalarada katılacağım.Bunun hem tecrübemi hemde dostlarımı arttıracağını düşünüyorum