PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yok mu bi bilen!!

fafenk
13.Mayıs.2010, 23:37
önceden parasızlıktan alamıodum şimdi motor bulamıorum yok mu temiz bir satılık motor bilen veya satan??

RızaHoşgör
14.Mayıs.2010, 00:46
sen motoru bul bizler kimin ve nasıl oldugunu söyleriz

fafenk
14.Mayıs.2010, 01:58
sen motoru bul bizler kimin ve nasıl oldugunu söyleriz

abi işte önemli olan da o ya motoru bulamıorum:mrgreen:

sir82
14.Mayıs.2010, 02:38
Valla sırf yardım olsun diye netten baktım sahibinden.com da iyi motorlar buldum ama sen ne fiyat çekiyosun ona göre seçmen lazım kardeş

fafenk
14.Mayıs.2010, 13:21
Valla sırf yardım olsun diye netten baktım sahibinden.com da iyi motorlar buldum ama sen ne fiyat çekiyosun ona göre seçmen lazım kardeş
abi cok saol işte son fiyatı 2750 ye kadar olabilir..bide bişey sorucam bu 250 liklerin hepsi(DD 250-9B dışındakiler) aynı boyda mı? sanki DD250 DD250E-9'dan daha küçük duruyo..

CELİL
14.Mayıs.2010, 13:31
merhaba dediğin rakama makina bulunur ama km si yüksek olur yada masrafı olur temizini bakımlısını bulursan sorun olmaz her fiatın pazarlığı olur yakın rakamlarıda ara pazarlık et 250e-9B dışıdakilaerin hepsi aynı makinadır kolay gelsin 8)

drozzie79
14.Mayıs.2010, 15:21
http://www.sahibinden.com/regal_raptor-00WQQaXQQ25178436WQQpXQQdisplayitem Bu ilana bakar mısınız? Bi bayan arkadaşım aramıza katılmak istiyor ve şu sıralar RR-DD150 arıyor... bu ilandaki temiz görünüyor ama siz ne dersiniz? fiyat uygun mu sizce de? Veya bildiğiniz satılık 150lik RR war mı?

CELİL
14.Mayıs.2010, 15:41
http://www.sahibinden.com/regal_raptor-00WQQaXQQ25178436WQQpXQQdisplayitem Bu ilana bakar mısınız? Bi bayan arkadaşım aramıza katılmak istiyor ve şu sıralar RR-DD150 arıyor... bu ilandaki temiz görünüyor ama siz ne dersiniz? fiyat uygun mu sizce de? Veya bildiğiniz satılık 150lik RR war mı?
makina resimde ve anlatılana göre güzel ve yeni fiatı konusunda bilgim yok sahibinden com da RR 150cc leri seç fiat sütünunun üstüne tıkla yükselen fiatı seç fiata göre dizsin makinanın fiat uygunluğunu karşılaştır kolay gelsin 8)

CELİL
14.Mayıs.2010, 16:20
tekrar araştırdım fiatıda makul renk olarak siyah tercih edersen ilanlarda 2010 model bir makina var daha avantajlı aksesuarlı ve 3 yaş genç
http://www.sahibinden.com/acil_satilik_!!!_sahibinden_regal_raptor-13WQQaXQQ25269275WQQpXQQdisplayitem

drozzie79
14.Mayıs.2010, 16:30
Celil abi tekrar sana teşekkür ediyorum.. Şu sitede derdime derman birtek seni bilirim abi :) (Bu arada egzos sorununu çözdük, egzosu kesen adam Çorlu RR servis ve bayiliğini almış, garantiden sıfır egzos getirtti.. Tabii bu arada eski egzosa 100 TL, gelen sıfır egzosa 100 TL işçilik almayı ihmal etmedi.. Çok pis kıl oldum, ama kesilmiş olduğu için başka servis değiştirmeyeceği için elim mahkum ilk ve son defa ona para ödedim.. Bi daha da Çorlu RR servisi "yakışıklı motor - Kürt Mehmet" e giden t.p olsun)... evet gönderdiğin ilanı görmüştüm, aradım ve yarın Çorlu'ya gelecek, hayırlısı ise alacağız onu..

CELİL
14.Mayıs.2010, 17:52
Celil abi tekrar sana teşekkür ediyorum.. Şu sitede derdime derman birtek seni bilirim abi :) (Bu arada egzos sorununu çözdük, egzosu kesen adam Çorlu RR servis ve bayiliğini almış, garantiden sıfır egzos getirtti.. Tabii bu arada eski egzosa 100 TL, gelen sıfır egzosa 100 TL işçilik almayı ihmal etmedi.. Çok pis kıl oldum, ama kesilmiş olduğu için başka servis değiştirmeyeceği için elim mahkum ilk ve son defa ona para ödedim.. Bi daha da Çorlu RR servisi "yakışıklı motor - Kürt Mehmet" e giden t.p olsun)... evet gönderdiğin ilanı görmüştüm, aradım ve yarın Çorlu'ya gelecek, hayırlısı ise alacağız onu..
eksozları çözdüğüne sevindim adı garatiden ama 200 tl iyi para almış benim eksozları ben bile sökerim 100 tl vereceğini bilsem bende yapardım şaka şaka en azından iyi tarafından bakarsak yenisini aldığında 300 tl+ işçilik olacaktı 200 tl ye işi bitirdin sağlık olsun baktığın motor hem sana dahada yakın işallah sorunsuz güzel bir makinadır satıcının pazarlığa yatkın olduğu hissediliyor sağlam pazarlık yapın fiat düşer kolay gelsin