PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Akü Tarafı Nikelajlı Kapak Gerekli

Mesut Lafçı
15.Mayıs.2010, 01:31
Arkadaşlar Bana Bir Adet Akü Taraf Kapağa Nikalajlı Gerekli Bana Yardımcı Olabilecek Varsa çok Memnun Olurum. 40 Yaşında Bir Motor Sevdesı Düştü Içimize Hırsızlar çalmak Istediler Motorumu şerefsizler Aküyü çalıp Kapağı Götürmüşler. Soğuttular Motordanda Hem Satıyorum .hemde Kapak Araştırıyorum. Yarıdmlarınızı Bekliyorum. 2007 Model. Ilk Sahibinden. Saygılarımla

Tel:0-532-661 58 94

sir82
15.Mayıs.2010, 01:59
Bu konuyla önceden açılmış topikler var önce onları bi araştırmanı öneririm çift satılıyo galiba elinde akü tarafını satmak isteyen çıkabilir .

cenkerdemir
15.Mayıs.2010, 09:07
yokki kimsede distiribütörde bile nikelajlı yok olsaydı ben alacaktım hayırlısı olsun.

CELİL
15.Mayıs.2010, 11:45
Geçmiş olsun şu çalıntı olaylarını hiç anlamıyorum bunu çalmaya çalışanda kesin motorcudur ve bir motorcu başka bir motorcuya bunu nasıl yapar onları allaha havale ediyorum bu olay seni motordan sogutmasın yaz geldi bir iki gezintiden sonra tekrar ısınırsın kapak sorun makinayı getiren firmayla temasa geç (ana sayfanın üstünde link i var ) şu an elinde olmasa bile yaz için mağzeme sparişi yoldadır içinde olabilir sana kargo ile yollarlar fiatı geçen sene çifti 110 tl gibiydi fakat çok şikayet oldu gelen yeni malın fatı düşük olma ihtimali yüksek :cheesy:

RızaHoşgör
19.Mayıs.2010, 19:09
Geçmiş olsun Mustafa,
Motorunu satışa çıkarttıysan mutlaka alıcısı çıkacaktır.Ama sen foto da eklersen iyi olur

Nevizadeli
02.Haziran.2010, 12:23
bence siyah nikelaj lıdan cok cok iyi duruyot nikelaj yakışmamıs o kısıma bence siyah tak iki yerede