PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : regak raptor için ruhsat masrafı ne kadar?

ufukcelebi
26.Mayıs.2010, 01:18
arkadaslar 2005 model regal raptor aldım yaklaşık bir ay oldu. motoru samsunda aldım ve samsunda yaşıyorum nufus kayıtım aksarayda olduğu için ruhsat işlemleri oraya yönlendirildi yarın son gün ruhsat için yaptırmasam cezası ne kadar ? veya samsunda yaptırabilir miyim? tesekkurler.

Uzay
26.Mayıs.2010, 06:25
Benim bildiğim sadece yolda yakalanırsan cezası var. İşlemi geç yaptırdığın için cezası olduğunu sanmıyorum. Bu ruhsat sistemi ben motoru aldıktan sonra değiştiği için bilemiyorum nerede yaptırabileceğini.

carvalho
26.Mayıs.2010, 09:00
sorunun yanıtını bilmiyorum

ama hoşgeldin hemşerim... memleket nasıl???

bozkurt
26.Mayıs.2010, 09:51
Kanunda değişiklik varmı bilmem ama,ikamet yerin neresi ise oradan (belgelemek kayıdı ile)oradan alırsın.Tahmin ediyorum yeni sorgulama sistemine göre senin ikamet kayıdın Aksaray'da olduğu için böyle birşeye gerek duyulmuş.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

ufukcelebi
21.Haziran.2010, 11:02
sorunun yanıtını bilmiyorum

ama hoşgeldin hemşerim... memleket nasıl???
hoşbulduk abi teşekkür ederim bu arada memleket derken samsun mu aksaray mı ona karar veremedim sen nerden :)

ufukcelebi
21.Haziran.2010, 11:04
Kanunda değişiklik varmı bilmem ama,ikamet yerin neresi ise oradan (belgelemek kayıdı ile)oradan alırsın.Tahmin ediyorum yeni sorgulama sistemine göre senin ikamet kayıdın Aksaray'da olduğu için böyle birşeye gerek duyulmuş.
Kazasız sürüşler.
Sağlıcakla kalın.

aynen öyle oldu komutanım :)) öğrenci olunca böyle bir sorunla karşılaştım sırf seçimlerde memleketde oy kullanmak için.. ayrıca biraz daha araştırdım cezası varmış diyolar ben hala yaptırmadım ..

carvalho
22.Haziran.2010, 01:39
hoşbulduk abi teşekkür ederim bu arada memleket derken samsun mu aksaray mı ona karar veremedim sen nerden :)

samsunluyum da ikamet istanbul. senin de Aksaray farkıyla tam tersi galiba

ufukcelebi
21.Temmuz.2010, 19:25
aynen öyle abi memleket aksaray ikamet samsun.. bu arada ruhastı yaptırdım hiçbir cezası yok kalkmış arkadaşların bilgisine sadece ruhsat için ve plaka için masraf yaptım..