PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ZAFER SZN 55 HOŞ GELDİN.....

okan
06.Mayıs.2007, 13:40
zafer kardeşim arkadaşımdır .. siteye kayıt olmuş ama tanışma topiği açmamış.. bi kaç yerede yazılar yazmışş....

ben bari açiim dedim dostum için bi tanışma topiği.....

ordu gezisinde sehir çıkışına kadar eskortluk yapmıştı bize işleri dolayısıyla gelememişti.....belkide hala içi yanıyodur... hehehhe.....

bu da kendisi ve nacizane motoru....vışşşşşşş......yanındakide benim motor .....
http://upload8.postimage.org/220138/ORDU3.jpg (http://upload8.postimage.org/220138/photo_hosting.html)

kaldera
06.Mayıs.2007, 15:31
hoş geldiniz diyelim o zaman... :cheesy:
karadenizi,karadenizlileri nedense bir başka yeri var benim için..
bence turkiyenin en güzel yerleri..batı karadeniz zonguldaktan başlayıp taa artvin sarp sınır kapısına kadar çok güzel yerler.
falanca restaurant 100 metre geride kaldı tabelası,kaldığım bazı otellerin yangın merdiveninin ahşap olması, bazı yol tabelalarında taş düşebilir ayı çıkabilir ikazları hepsi kıvrak zekanın ürünleri aslında.
bir çamlı hemşini herkezin yaşamında bir kez görmesini çok isterim.biraz yukarda ayderi..çaykara daki HÜSREV in dünyaca meşhur kurufasülyesini ,uzun gölü,maçkadaki sümela manastırını ve o bölgeyi, artvine giderken hopadan sonra o yeşilliği,kartal yuvası gibi evlerde yatıp uyumayı ,istanbulda asla bulamayacağımız 20 santime yaklaşan boyları ile hamsinin türlü türlü özel yemeklerini herkesin görmesini o güzellikleri yaşamasını isterim.

aslanburclu
06.Mayıs.2007, 20:41
okan eline sağlık hoş geldin diyemiyecem saten gelmiş açmışın bi topik ama adamın haberi varmı necidir ne iş yapar ne yer ne içer nerde gezer nasıl gezer laytmı kepeklimi evlimi bekarmı nerde ikamet eder :?

arada bi döktürsüm bakim tamam senin arkadaşın bizimde arkadaşımızdır :evil: :evil: camıda iyiymiş şşşşşşşşş arada bi döktürsüm bakimmmm

okan
06.Mayıs.2007, 21:33
akşamları nete girebiliyo gomtanım ... eli kulağındadır yazar bişiler az soora....bizim buralarda laytlık omaz o da benim gibi kepeklidir....hehehe..

uğur baba öyle bi anlatmışınki karadenizi beni bilem heveslendirdin bura şimdi... kastamonudaki yazılardan tutda taaa artvine kadar uzanmışın..samsundan bi geçişinde benide çaldır abii .. koordinatları bildir hemen gelim alim seni misafirim ol....0542 651 34 60..

zafer szn 55
07.Mayıs.2007, 02:06
Ben burdayım yaş 36 evlibol kepekli azda kamyon şöföriyem gezmeyi seven biriyim

emrahss
07.Mayıs.2007, 09:14
Hoşgeldin Zafer dostum..

agresus
07.Mayıs.2007, 10:05
Hoş geldin Zafer abiii....kepek derdi bende de vardı nası bilmem keçti... stresten oluyo diyolar... takma kafana bi de kepek şampuanı kullan.. ii geleblirrrr.... :mrgreen:

alper_tim
07.Mayıs.2007, 10:34
aileye kardeşliğe hoşgeldiniz

carvalho
07.Mayıs.2007, 11:19
hoşgeldin hemşehrim

Kino
07.Mayıs.2007, 12:10
zafer hoşgeldin RR ye :wink:

öndeki ay yıldız yakışmış dostum..
:cheesy: :cheesy: :cheesy:

okan
07.Mayıs.2007, 12:36
yine yakalamışın ayrıntıyı kino baba.....hehehhehe.... :+1:

iakyurek
07.Mayıs.2007, 12:38
hoşgeldin üstad aramıza...

aslanburclu
07.Mayıs.2007, 20:04
zafer kardeş aha şimdi hoş geldin aramıza :cheesy: ( şşşşşşşşş gezgincim kamyoncum irtibatı koparmayalım seneye eşya naklimiz var )

ToMCaT
08.Mayıs.2007, 02:53
hoş geldin zafer...

zafer szn 55
08.Mayıs.2007, 17:17
BÜTÜN DOSLARA TEŞEKKÜR EDERİM ANK. DEN YENİ GELDİM.ANCAK HABERİM OLDU AYRICA SİZİNLE TANIŞMAMA SEBEB OLAN =0KAN= ARKADAŞA TEŞEKKÜR EDERİM

okan
11.Mayıs.2007, 23:48
ahan şimçik bende yeni geldim..
önce eskişehirde emrah komtanımızın misafiri oldum.. çok zahmetler verdim... ama iyi rakı içtik heee...makarada süperdi ne diim çok eğlendik...kıskananlar çatlasın....mesela yaşar gomtanım çatlayabilir ...olmadı kino babada çatlasa olur yani bi mahsuru yok ...zuhahahaha...

soora ertesi gün yani bu gün vedalaştık vee dooruu kime gidiimm kime zahmet vereyim derken ... aksu babayı buldum ankarada .. daha doorusu buluştuk .. ankaranın ördeği olduğum için saolsun geldi aldı beni yol dan ..hehehe....fazla vaktim olmadığı için olayı ucus atlattı tabiiki...yoksa bi rakıda ankarada içilirdi yanii... yavv ne kadar zevkli sanal ortamda tanıştığımız abilerimiz kardeşlerimizle buluşmak tanışmak... valla çok züppper olay.. herkeşe tavsiye ederim....

zafer kardeşim kanaldan fazla ayrı kalma .. zor buluyom zatti samsunluları....tek bırakmayın beni...

zafer szn 55
12.Mayıs.2007, 00:46
okan sen şimdiden tanışma gezilerine başlamışsın :alkis: eeee tadınıda yakalamışsın emrah komutanla :+1: aksu babayıda ankarada.... bende her pazartesileri ankaradaki gimat sahasın dayım babaya selamlar istegi varsa bizim buralardan hallederiz..elimizden geldigi kadar :roll:

aslanburclu
12.Mayıs.2007, 00:51
önce eskişehirde emrah komtanımızın misafiri oldum.. çok zahmetler verdim... ama iyi rakı içtik heee...makarada süperdi ne diim çok eğlendik...kıskananlar çatlasın....mesela yaşar gomtanım çatlayabilir ...olmadı kino babada çatlasa olur yani bi mahsuru yok ...zuhahahaha...

soora ertesi gün yani bu gün vedalaştık vee dooruu kime gidiimm kime zahmet vereyim derken ... aksu babayı buldum ankarada .. daha doorusu buluştuk .. ankaranın ördeği olduğum için saolsun geldi aldı beni yol dan ..hehehe....fazla vaktim olmadığı için olayı ucus atlattı tabiiki...yoksa bi rakıda ankarada içilirdi yanii... yavv ne kadar zevkli sanal ortamda tanıştığımız abilerimiz kardeşlerimizle buluşmak tanışmak... valla çok züppper olay.. herkeşe tavsiye ederim....

zafer kardeşim kanaldan fazla ayrı kalma .. zor buluyom zatti samsunluları....tek bırakmayın beni...

:oops: :oops: :oops: ya kardeşim sen buralara senin pat pat mötürünlemi gidiyon valla ben bişey :? yoksa samsun gezileri gi
bim salliyonmu heh heh heeeeee arkaşına canım feda harbi çocuk sevdim kepekli falan harbide kabul faslından

okan
12.Mayıs.2007, 14:46

:oops: :oops: :oops: ya kardeşim sen buralara senin pat pat mötürünlemi gidiyon valla ben bişey :? yoksa samsun gezileri gi
bim salliyonmu heh heh heeeeee arkaşına canım feda harbi çocuk sevdim kepekli falan harbide kabul faslından

gomtanım sana delil sunsak onada fotoşop dersin şimçik....ağzımızla kuş tutsak olmuyo nası ossa....motörlede gitmedim .. arabayla gittim....emrah komtanımızın resmi var ama onun makinesinde...ama ben ondan gizli bi resmini çektim regal rartorlu montu var çok hoşuma gitti valla....ahan da resmi....hehehehhe.....
http://upload8.postimage.org/306911/FotoA_raf_0134.jpg (http://upload8.postimage.org/306911/photo_hosting.html)

ahan bu da aksu babanın işyeri.... acaip karizma adammış beaa.....

http://upload8.postimage.org/306917/FotoA_raf_0135.jpg (http://upload8.postimage.org/306917/photo_hosting.html)

az evvelde carvalho selçuk yanımdaydı samsuna gelmiş.. ama hemencik kaçtı akşama buluşcass inşallah....ulaaaaa....uluslar arası olduk nerdeyse bea....

aslanburclu
12.Mayıs.2007, 21:50
tamam tamam bu sefer inandık hah büle fotolarla ispatlıcan

okan
13.Mayıs.2007, 12:14
bundan soora her attığım adımı fotoluucam zatti......inanmıyonus yaaff..

bu arada ankaradaki servisler konunuzun en hararetli okuyucusu benimdir yaniii.. sööllim dedim.....tiptironik 06 var o bıkmıyo sizde bıkmıyonus maaşallah... :lol: