PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : var mı?

RızaHoşgör
27.Mayıs.2010, 16:10
Arkadaşlar,
Elinde kullanmadığı yada fazla olarak RR orjinal yan çantaları olan varmı?Var diyenler lütfen 533 665 69 93 e ulaşsın.Uçmadıktan sonra makul bir bedel de ödemeye hazırım.

RızaHoşgör
28.Mayıs.2010, 16:30
güncelleme

sir82
28.Mayıs.2010, 16:58
Rıza abi bende öyle bişey düşünüyorum fakat onların lt hacmi çok küçük acaba bi polyesterciye ,lt sini şeklini şemalini verip fiberglass yaptırsan daha iyi olmazmı hem hacmi büyük olur hemde fiyattan tasarruf olur. Tabi ben eğer büyük cc ye geçersem düşünüyorum zaten işsizim zamana bıraktım bi fikir paylaşımı yapayım dedim.

RızaHoşgör
29.Mayıs.2010, 00:27
Rıza abi bende öyle bişey düşünüyorum fakat onların lt hacmi çok küçük acaba bi polyesterciye ,lt sini şeklini şemalini verip fiberglass yaptırsan daha iyi olmazmı hem hacmi büyük olur hemde fiyattan tasarruf olur. Tabi ben eğer büyük cc ye geçersem düşünüyorum zaten işsizim zamana bıraktım bi fikir paylaşımı yapayım dedim.
Değerlendirilebilir bir fikir.Nasıl olacağını biraz dah aaçıklayabilirmisin lütfen

kayar2
29.Mayıs.2010, 08:35
bu çanta konusunda bir çalışmamız olacak gv 650 için polyesterden bir çanta yapacagız kısmet olursa ancak arkadaşın okulunu bitirmesini bekliyoruz ön bir çalışma basladı strofordan kalıp çıkarıp polyesterden dökülecek hayırlısı ile imtihanlarını verse sıra bunu yapmaya gelecek bende onu bekliyorum sizde araştırın oralarda işçilik uygun olur yapılır zor bişey değil

sir82
29.Mayıs.2010, 11:08
Kardeş site olarak Turkchopper da gezinirsen orda bu işi yapanları bulabilirsin IRONBUT adı altında fakat fiyatları çok tuzlu bizi aşar. Sadece beğendiğimiz modelin ölçülerini alıp şu araba marşpiyeli yapan fiberglass dükkanlarına versek yeterli olur diye düşünüyorum evet işçilik ücreti konusunda hiç bilgim yok

BULL
29.Mayıs.2010, 14:27
Rıza baba bende var ama kırık :mrgreen:

thekili dönüşü artistik patinaj yaparken motorun üzerinde olan çantalar...

çakmakla yakar yamalarım, üzerine mum damlatırım diyorsan göndereyim :p

cenkerdemir
29.Mayıs.2010, 14:42
bu çanta konusunda bir çalışmamız olacak gv 650 için polyesterden bir çanta yapacagız kısmet olursa ancak arkadaşın okulunu bitirmesini bekliyoruz ön bir çalışma basladı strofordan kalıp çıkarıp polyesterden dökülecek hayırlısı ile imtihanlarını verse sıra bunu yapmaya gelecek bende onu bekliyorum sizde araştırın oralarda işçilik uygun olur yapılır zor bişey değil

regallerede yapsanıza abi kilitli falan ne güzel.

RızaHoşgör
29.Mayıs.2010, 15:19
Rıza baba bende var ama kırık :mrgreen:

thekili dönüşü artistik patinaj yaparken motorun üzerinde olan çantalar...

çakmakla yakar yamalarım, üzerine mum damlatırım diyorsan göndereyim :p
gönder ki benimde artıstik patinaj görmüş çantalarım olsun :)

BULL
29.Mayıs.2010, 15:45
gönder ki benimde artıstik patinaj görmüş çantalarım olsun :)
at özelden adresini, yapamazsanda bende duracağına sende dursun :cheesy: