PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sonunda...

fafenk
29.Mayıs.2010, 01:50
degerli abilerim sonunda motoruma kavustum..hadi uzun yol yapalım:x:mrgreen:sizlerle tanısmak istiyorumm artık..

HONEY
29.Mayıs.2010, 02:18
hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin

Uzay
29.Mayıs.2010, 06:33
degerli abilerim sonunda motoruma kavustum..hadi uzun yol yapalım:x:mrgreen:sizlerle tanısmak istiyorumm artık..

Daha dur olm ruhsatındaki mürekkep kurumadan uzun yol diyorsun :)

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.

kayar2
29.Mayıs.2010, 08:27
hayırlı ugurlu olsun güzelce binmek nasib olsun

_KARADUT_
29.Mayıs.2010, 12:14
hayırlı uğurlu olsun kazasız keyifli sürüşler 8)

fafenk
29.Mayıs.2010, 13:56
Daha dur olm ruhsatındaki mürekkep kurumadan uzun yol diyorsun :)

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.
abilerim cok saolun..olsun abi ya düşe kalka öğrenicez:cheesy:uzay abi ne sorucam radyatörün üstündeki 2 adet fan çalışmıyo fişi falan mı cıktı acaba?(buarada uzun yol konusundaki ısrarımdan vazgeçmiş değilim:mrgreen:

cenkerdemir
29.Mayıs.2010, 14:40
baktım kimse yok ben yazim dedim kusuruma bakılmasın.

motor ısınınca yani radyatördeki su ısınınca döner onlar durduğu yerde on dakka çalışınca anca açıyor fanlar hemen ve devamlı çalışmaz.
hayırlı olsun

_KARADUT_
29.Mayıs.2010, 14:51
abilerim cok saolun..olsun abi ya düşe kalka öğrenicez:cheesy:uzay abi ne sorucam radyatörün üstündeki 2 adet fan çalışmıyo fişi falan mı cıktı acaba?(buarada uzun yol konusundaki ısrarımdan vazgeçmiş değilim:mrgreen:
şöyle güneşin anlında şehir içi trafiğinde iki dakikalık yolu 20 dakikada gitte bak bakalım açıyomu açmıyomu
asıl önemli olan o sırada senin kafanın fanları açıpta sinirlerini soğutuyormu :p

RızaHoşgör
29.Mayıs.2010, 15:18
Güle güle kullan.kazasız belasız sürüşler dilerim.

sir82
29.Mayıs.2010, 15:54
Hayırlı uğurlu olsun kardeş Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin önce bi şehir içinde hatta yeniysen semt içinde pişir kendini ben 4 aylık sürücüyüm uzun yol tecrübesine kalkışmadım mesela önemli olan heves değil tecrübe

foreman
29.Mayıs.2010, 18:07
hayırlı ugurlu olsun guzel kardesım..allah kaza bela vermesın.
uzun yoldan once ekıpmanın hazır mı?...evrakların tam mı?...
once bunları hazırla.kendını bıraz sürüş kanadında tecrubelendır daha sonra yolun uzunu bıle sana kısa gelır...

fafenk
30.Mayıs.2010, 00:06
baktım kimse yok ben yazim dedim kusuruma bakılmasın.

motor ısınınca yani radyatördeki su ısınınca döner onlar durduğu yerde on dakka çalışınca anca açıyor fanlar hemen ve devamlı çalışmaz.
hayırlı olsun

abi işte bgun 15 20 dkka kullandım baktım calısmıyor dedim bari bi suyuna bakiyim bari ne alemde die abi actım su içerde bildigin kaynıyo bu dogal mı..ali ustaya götürücem de daha ehliyetin gelmesine 1.5 hafta war ondan pek trafige cıkmak istemiyorum.

Uzay
30.Mayıs.2010, 02:08
İyice odaklanman lazım fanların açılması için. Yoğunlaşıp düşünce gücünü fanlara iletmelisin :p

Arkadaşlar vermiş cevabını. Anlattıkların buradan kesin cevabı vermek için yeterli değil. Su o kadar kaynar durumda ise açması lazım. Ehliyetini alınca Ali Ustaya gidip genel bir kontrol ettir derim ben. 5 dakika baksa temel sorunların olup olmadığını anlar 8)

CELİL
30.Mayıs.2010, 16:42
merhaba motorun hayırlı olsun kazasız belasız keyifle bin fan konusuna gelince önemli su fokurdamadan fanın açması lazım açmadan uzun süre kullanınırsan motora zarar verir benim gibi motoru yakarsın ( yatak sarar ) ortalama 1000 tl tutuyor benimki şu anda yapılıyor dikkkaaat

snsl66
30.Mayıs.2010, 20:33
abi işte bgun 15 20 dkka kullandım baktım calısmıyor dedim bari bi suyuna bakiyim bari ne alemde die abi actım su içerde bildigin kaynıyo bu dogal mı..ali ustaya götürücem de daha ehliyetin gelmesine 1.5 hafta war ondan pek trafige cıkmak istemiyorum.

çok sakat iş yapmışsın,:x öyle "bi bakıyım diye" radyatör kapağı açılmaz arkadaşım. kaynar su, buharın basıncıyla fışkırsaydı elin yüzün kaynar suyla yanardı. heyecanına ve merakına saygı duyuyorum ama bilmediğin her şeyi kurcalama. bu arada motorun hayırlı olsun 8) başa yazılacak şeyi sona yazdım ama olsun. kazasız belasız sürüşler. rüzgar seninle olsun.

carvalho
30.Mayıs.2010, 21:52
Okan hayırlı olsun, güle güle kullan motorunu.

fafenk
31.Mayıs.2010, 01:56
çok sakat iş yapmışsın,:x öyle "bi bakıyım diye" radyatör kapağı açılmaz arkadaşım. kaynar su, buharın basıncıyla fışkırsaydı elin yüzün kaynar suyla yanardı. heyecanına ve merakına saygı duyuyorum ama bilmediğin her şeyi kurcalama. bu arada motorun hayırlı olsun 8) başa yazılacak şeyi sona yazdım ama olsun. kazasız belasız sürüşler. rüzgar seninle olsun.

eyw abi saolasın brzck elim yandı zaten ama yarın ehliyetin son virajına giriyorum snra dogru ali ustaya götürücem motoru..

hopperakin
31.Mayıs.2010, 09:16
hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız sürüşler inşallah.