PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 23-24 Haziran 2007 1.Geleneksel RegalRaptor Buluşması Eskişehir Musaözü Gölü

Sayfa : [1] 2 3 4

aidikurt
07.Mayıs.2007, 12:40
Türkiyede bir ilk olacak olan 1.Geleneksel RegalRaptor Buluşması uzun uğraşlar ve tartışmalar sonucu bir karara bağlandı.İlk olacak olmasından (bilirsinizki ilkler özel olur herşey kusursuz olsun istersiniz)dolayı baya bir ince elenip sık dokundu ve türkiye genelinde olacağı için merkezi bir ilimiz olan Eskişehir şeçildi.Emrahss kardeşimizinde desteğiyle Eskişehirin gözde göletlerinden bir olan Musaözü göletinde yapılması kararlaştırıldı.Herkesin bu zamana kadar göstermiş olduğu sabır ve ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Buluşma Tarihi: 23-24 Haziran 2007 (2 GÜN)
Buluşma Yeri: Eskişehir Musaözü Göleti
Konaklama: Çadır (İstiyen ailelere oda verilecek) 8 oda mevcut.
Buluşma Zamanı: 23 Haziran Saat: 6:30 (Sabah)
Hareket Saati: 7:00 (Saat tam 7 de yola çıkıcaz kesinlikle bekleme yapılmayacaktır.)
Buluşma Yeri: Kozyatağı Carrefour 2 nolu kapının önü.

http://img515.imageshack.us/img515/181/62516380hj9.jpg

http://img519.imageshack.us/img519/155/85433368di0.jpg

Detaylı organizasyon planı burdan yapılacaktır.Takip edin.

KATILIM LİSTESİ

1-aidikurt (+1) (istanbul)
2-emrahss (Eskişehir)
3-carvalho (istanbul)
4-aslanburclu (+1) (istanbul)
5-okan (+1) (Samsun)
6-Kino (+3) (Mersin)
7-Tomcat (Eskişehir)
8-aksu (Ankara)
9-ilkerkoparal (+1) (İstanbul)
10-Macgyver (İstanbul)
11-Yasinsubay (İstanbul)
12-vecdi (İstanbul)
13-adobe (İstanbul)
14-agresus (İstanbul)
15-gecee (İstanbul)
16-Çelebi Murat (+1) (Kocaeli/Gebze)
17-Spydx(unicorn) (+1) (İstanbul)
18- El_Mariachi (İstanbul)
19-Sedat
20-lunatic (Ankara)
21-Okan Kuzen Aprilla (Samsun)
22-polo (İstanbul)
23-yenikoylu_ua (İstanbul)
24-iakyürek (İsanbul)
25-inci (İstanbul)
26-BULL (İstanbul)
27-Tayfun (İstanbul)
28-Speedy Gonzales(Yalova+ İstanbul)+4
29-Cozinan(Bursa)
30-Polat(+1)
31-Deniz
32-Oğuzhan (İstanbul)
33-RızaHoşgör(+1) (İstanbul)
34-cemcem (İstanbul)
35-DONDES (+1) (İstanbul)

(NOT: Arkadaşlar Yer ayarlamalarında bir sorun olmaması için listeye sadece kesin katılacaklar adını yazdırsın.En geç gelip gelemeyeceğiniz 15 Haziran 2007 kadar bildirmenizi rica ederiz.Katılım sayısı önemlidir.)

Desteklerinden dolayı emrahss kardeşimize teşekkür ederiz.

okan
07.Mayıs.2007, 12:50
YAZ BENİDE KARDEŞİM....HATUN KİŞİYLE BERABER...AŞKIM O BENİM BIRAKAMAM .... HEHEHEHEH...(YAŞAR GOMTANIM HEMEN LAYT DİİCEK ŞİMDİ) :lol: :lol:

emrahss
07.Mayıs.2007, 12:56
Tomcat ve Sedat Hocayı da yazın. Çadırları herkes braberinde getirecek. Çadırda kalanlar dahil tüm katılımcıların duş ve tuvalet imkanı mevcut. Pazar günü Emok festivalini de şenlendireceğiz di mi Alper? İlk gün öğlen ve akşam yemekleri ile Pazar sabah kahvaltısını ben halledeceğim. Katılımcı sayısı bir an evvel belirlenirse tişört ve bandana gibi güzellikler düşünüyorum. Sevgiler. İlginiz için teşekkürler. Resimler Musaözü başlığında.

aidikurt
07.Mayıs.2007, 12:57
yazdım kardeşim. Vallaa layt falan yok eşi olupta eşini getirmeyen olmasın :) bu bizim ilk buluşmamız ve onlar bizim başımızın tacı.Hem onlar rahat rahat laflar bizde rahat rahat laflarız iyi olur iyi eşlerinizide getirmeyi unutmayın

okan
07.Mayıs.2007, 12:59
hadi leeyynnnnn... sende laytsın ne saklıyon.... bırak bu ayakları....huhahahahhah.... :lol: :D :mrgreen: :scared:

Kino
07.Mayıs.2007, 13:02
ben ve + 3 yazınız lütfen odalardan isterimm ( benim 3 eşim var ona göre )

:scared: :scared: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

emrahss
07.Mayıs.2007, 13:03
Oda talebi olanlar ayrıca yazsın. Bekar gelenlere oda yok ona göre :))

carvalho
07.Mayıs.2007, 13:04
Tomcat ve Sedat Hocayı da yazın. Çadırları herkes braberinde getirecek. Çadırda kalanlar dahil tüm katılımcıların duş ve tuvalet imkanı mevcut. Pazar günü Emok festivalini de şenlendireceğiz di mi Alper? İlk gün öğlen ve akşam yemekleri ile Pazar sabah kahvaltısını ben halledeceğim. Katılımcı sayısı bir an evvel belirlenirse tişört ve bandana gibi güzellikler düşünüyorum. Sevgiler. İlginiz için teşekkürler. Resimler Musaözü başlığında.

Emrah dostum... Emeğine sağlık...
Oluşabilecek maliyetler olursa paylaşıyoruz, ona göre...

Aksu
07.Mayıs.2007, 13:45
Aslında söylemeden yazmanızı bekledim ama yazmadınız. Tamam söylüyorum yazın Aksu

kaldera
07.Mayıs.2007, 13:57
yaf ne diim size ben..
28-29 unda gelecek nakitlerimle cumartesi -pazar gününe evde tadilatım var :P en az 10 günlük :(

aidikurt
07.Mayıs.2007, 14:05
yaf ne diim size ben..
28-29 unda gelecek nakitlerimle cumartesi -pazar gününe evde tadilatım var :P en az 10 günlük :(
ya baba ona göre ayarla yav sırf problem olmasın diye 30 hazaairana aldık herkes kendini yarlasın diye ayarlarsın sen yaparsın sen buyuksun babo

aidikurt
07.Mayıs.2007, 14:05
hadi leeyynnnnn... sende laytsın ne saklıyon.... bırak bu ayakları....huhahahahhah.... :lol: :D :mrgreen: :scared:
çaktırma leynnnnn :)

emrahss
07.Mayıs.2007, 14:06
Maliyetleri en aza indirmeye çalışacağım, yemek ve yatak anlamında, muhtemelen de olmayacak.
Mehmet Abi, bunun ayıbı da bize yeter, hoşgeldin.

ilkerkoparal
07.Mayıs.2007, 14:08
yaz benide yaz yaz yol yapalım yawww hanımda gelir elbet

aidikurt
07.Mayıs.2007, 14:14
bu arada unutmayın 30 haziran 1 temmuz tarhileri arasında aynı zamanda eşkişehirde emok motosiklet festivali var orayıda regalciler olarak basıcaz :)
çok güzel olucak cokkkkkkkkk diğer ildeki arkadaslarımızla sonunda hasret bitecek

okan
07.Mayıs.2007, 14:15
heyacanlanma adminim .....sen bise lasımsın ... şşşşşş.....

bu arada babacıın düzeldimi kardeşim....uzun zamandır düştük kendi derdimize soramadık kusura bakma...

OnurBerberoglu
07.Mayıs.2007, 14:17
Benide yazarmısınız hanımla umarım o hafta sonu kıbrıs işim çıkmaz ama gelmek için elimden geleni yapacağım...

emrahkucukgirgin
07.Mayıs.2007, 15:07
Alperim beni de yaz ama tam o tarihte yurtdışına çıkmam söz konusu bir haftalığına. Eğer olmazsa Alay komutanıyla beraber geliyorum...

adobe
07.Mayıs.2007, 15:24
Bende gelcem kambersiz düyün olmassssss.. Gerçi hatun yok ama bulcaz artık ozamana kadar madem şart :cheesy:

spydx
07.Mayıs.2007, 16:47
yaz benide oda olsun lütfen..... :) +1

El_Mariachi
07.Mayıs.2007, 16:53
kardeşim ben de ben de geleceğim... yaz beni de :lol:

ToMCaT
07.Mayıs.2007, 16:53
:cheesy: Arkadaşlar emin olun çok güzel bir buluşma olucak... Şimdiden RR ları Atatürk bulvarında görür gibiyim..... :cheesy:

:!: inşallah kazasız belasız bir buluşma olur ve gezi sonunda tekrar sitede anıları yad ederiz. :!:

:oops: emniyet tedbirlerini asla gözardı etmeyelim. Çok önemli :oops:

aidikurt
07.Mayıs.2007, 17:00
yaz benide oda olsun lütfen..... :) +1
sensiz olurmu hiç kardeşim yazdım bile odayada yazdırdım ama sen cadırınıda getir cadırın keyfi baska bak bende cadırda kalıcam

emrahss
07.Mayıs.2007, 17:21
Bende gelcem kambersiz düyün olmassssss.. Gerçi hatun yok ama bulcaz artık ozamana kadar madem şart :cheesy:

Konuyla ilgili bir saptama yapayım, hatun bulmak şart değil, olmadığı gibi oda sayısı sınırlı. Arkadaşlar buna dikkat edip çadır alternatifini değerlendirsinler. Kaldı ki duş vs. imkanı herkes için mevcut. Eşli de çadırda kalınabilir. Yoksa katılımcı sayısı artsın, sorun yok.

aidikurt
07.Mayıs.2007, 17:32
baba tomcat yazdımda sedat hocanın nicke ne ne diye yazıocam

emrahss
07.Mayıs.2007, 17:55
Sedat
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?t=309-eskisehirden-yeniceye-950km-3-gunluk-etkinlik.html

infinitedreams
07.Mayıs.2007, 18:00
18 Mayıs'ta BİM Mağazalarında toplamda 80 lira civarına gelen bir kamp kombinasyonu sunulacak satışa.
4 metrekare çadır (47 YTL)
uyku tulumu (10 YTL)
hamak (8,5 YTL)
bez, katlanabilir sandalye (11 YTL)
***fiyatları aklımda kaldığı gibi yazdım, 1-2 yukarı aşağı oynama olabilir***

Yalnız BİM'lerde bu tip mallar reklamla gelip öğlen olmadan tüketilebiliyor. Niyeti olanlar o gün biraz aceleci davransın.

ÇeLeBi MuRaT
07.Mayıs.2007, 18:49
Alper benide yazmışsın :D Yasinsubayı olmassa artı olarak getirim..Gelirmisin yasinn??

aidikurt
07.Mayıs.2007, 19:02
Alper benide yazmışsın :D Yasinsubayı olmassa artı olarak getirim..Gelirmisin yasinn??
baba sensiz olmaz anca beraber kanca beraber bu işler boyle yasinsubay kardeşimizde gelsin valla ama motoru sattı yok oldu pıyasadan alıcagı olsun

toothbrush
07.Mayıs.2007, 19:13
arkadaşlar ulaşım için detay verirmisiniz.ben afyon tarafından gelecegim

aidikurt
07.Mayıs.2007, 19:15
emrahss baba afyondan nasıl gelıır oraya ben bılmıyorum kardes

toothbrush
07.Mayıs.2007, 19:20
bir de yiyecek içecek işi nasıl olacak.yanımızda mı getirecegiz.mangal falan varsa sucuk getiriyim afyondan :)))

Tayfun
07.Mayıs.2007, 20:01
bir de yiyecek içecek işi nasıl olacak.yanımızda mı getirecegiz.mangal falan varsa sucuk getiriyim afyondan :)))

Hobaaaaaaa ne diyon sen baba ya, sujuk mu 100 kangal getir bi zahmet :cheesy:

aslanburclu
07.Mayıs.2007, 20:11
allaaaaaaaaaaaaaa sucuk mangal haaaa öffffff ule ben de rakı makı getirim karadenizliler fındık ve hamsi egeliler üzümmm ankaralılar kavun (yuva cinsinden) mersinliler kendi gelsin yeter eskişehirliler çiğ börek istanbllular bilmem artık bulduğunu getirsin uleeeee şu işe bak şimdiden ağzım sulanmaya başladı :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :cheesy: :cheesy: :cheesy: :P

Tayfun
07.Mayıs.2007, 20:16
Komtanım ben gene yanınızda olurum, verin emri ye diye yeter bana, belgradda alıştırmasını yaptık zati, yaşasın mangal yapmak :D

lunatic
07.Mayıs.2007, 22:01
Mahallenin delisi olmadan olmaz. Beni de yazın. Ben ekstra 2 kişilik yada 2 + 1 çocuk sığabilecek bir çadır da getirebilirim. Aslında 6 kişilik kabin tipi bir çadır da var ama onu arkaya nasıl atıcam bilemem. Borulu filan.

Tayfun
07.Mayıs.2007, 22:04
Kiralık çadır muhabbetimi oljek şimdi orda :P

aidikurt
07.Mayıs.2007, 23:37
valla baba yemek falan olaylarını hepsini emrahss kardeşimiz ayarlıyacak ama sucugada hayır diyecek kimse cıkmaz :cheesy: mangalda manyak olur offf offff

aidikurt
07.Mayıs.2007, 23:38
Kiralık çadır muhabbetimi oljek şimdi orda :P
herkes cadırını getiricek kardesım ufak bir cadır alıp atıcan motorun arkaya onuda bizmi ogreticez :)

aidikurt
07.Mayıs.2007, 23:39
Mahallenin delisi olmadan olmaz. Beni de yazın. Ben ekstra 2 kişilik yada 2 + 1 çocuk sığabilecek bir çadır da getirebilirim. Aslında 6 kişilik kabin tipi bir çadır da var ama onu arkaya nasıl atıcam bilemem. Borulu filan.
valla getirin 3 odalı 5 odalı motorun arkasına sıgsında yeter kabin tipide manyak olur ama motora sıgmaz

Tayfun
07.Mayıs.2007, 23:53
Benim çadırım böyük, motorumla beraber yatcam inşallah :D bırakmam onu dışarlarda :P

aslanburclu
07.Mayıs.2007, 23:57
Benim çadırım böyük, motorumla beraber yatcam inşallah :D bırakmam onu dışarlarda :P

:oops: :P :P atını seven kovboy misali gibimi heh heh heh heeee :P :P :P :P

Tayfun
08.Mayıs.2007, 00:17
Valla at avrat silahtı önceden, şimdi ise "motor avrat ve para" oldu gomtanım malesef :)

aidikurt
08.Mayıs.2007, 00:19
oooo tayfun kardeş istanbul seni bozmuş :)

Tayfun
08.Mayıs.2007, 00:34
İstanbul beni değil, kadınları bozdu adminim, allah sonlarını hayır etsin valla ;)

emrahss
08.Mayıs.2007, 10:05
emrahss baba afyondan nasıl gelıır oraya ben bılmıyorum kardes

Afyon'dan Çifteler üzerinden Eskişehir'e gelinecek, o kadar. Sonra zaten toplu hareket edilecek.

yasinsubay
08.Mayıs.2007, 11:14
baba sensiz olmaz anca beraber kanca beraber bu işler boyle yasinsubay kardeşimizde gelsin valla ama motoru sattı yok oldu pıyasadan alıcagı olsun

o tarihlerde allahtan bir mani cıkmazsa insallah gelecegim,gelirsem de hanımla gelirim diye tahmin ediyorum yok hanımla gelmezsem ayıp ettin murat artcı martcı geliriz belki ama o zamana kadar yeni motor alırım diye tahmin ediyorum olmadı yalnız gelirsem seni artcı alırım :D

motoru sattık ama sizleri takip ediyorum merak etmeyin kalbim sizlerle :D

polo
08.Mayıs.2007, 17:25
gerçekten güzel gezi olacak elele veren arkaşları her zaman kutlarım(REGALRAPTORU)mu alınca gezilerinize katılmak istiyorum saygılar

yasinsubay
11.Mayıs.2007, 13:03
sevgili alperim admin abi ben hanımla beraber gelecegim lutfen bana +1 yazarmısın, o zamana kadar motoru almıs olurum insallah o isi 15 gune kadar hallediyorum, bu arada lutfen ben 2 kisilik oda istiyorum, Murat kardes sana artcı olamadık hep beraber yol alırız artık

Bi daha arkamdan konusmayın motoru sattı mattı ugramıyor diye artık sattıgımız yok kimseyi :evil:

iakyurek
11.Mayıs.2007, 13:20
adminim alperim yaz usta benide. 1 haziranda ehliyet cepte nasıl olsa. öte dünya diyin geliim alimallah.
yavv şu 19 mayıstakine gelip gelmeme konusunda sıkıntı yaşıyorum ehliyet ten dolayı. ne yapmalıyım dostlar sıkıntı yaşar mıyım ??

Kino
11.Mayıs.2007, 16:44
ya arkadaşlar ,

ben buraya 2 gün önceden gelsem de şöyle de bir güzel tatil dinlenme yapsam

biraz spor forma girerim belki nede olsa sucuk mangal falan olacak ne olur ayıp olurmu acaba ? zaten Mersin den 1-2 günlüğüne gelemiyeceğimi belirtmiştim sizler gittikten sonra orada kalmak hüzün veriri insana ama sizler gelmeden orada beklemek heyecan verecektir.

evet evet ben hanım ve cocuklarla 2 gün önceden gelmek isterim uygun görürseniz.
bu arada da oda kapmış olurum :mrgreen: :mrgreen:
olmadı araba ile geleceğimden dolayı yakın biryerlerde konaklama da yapabilirim ..

carvalho
11.Mayıs.2007, 16:53
Kino Baba, bi zahmet gitmişken mangalları da yakarsın; malum grup kalabalık, aç gelicez :)

emrahss
11.Mayıs.2007, 18:22
ya arkadaşlar ,

ben buraya 2 gün önceden gelsem de şöyle de bir güzel tatil dinlenme yapsam

biraz spor forma girerim belki nede olsa sucuk mangal falan olacak ne olur ayıp olurmu acaba ? zaten Mersin den 1-2 günlüğüne gelemiyeceğimi belirtmiştim sizler gittikten sonra orada kalmak hüzün veriri insana ama sizler gelmeden orada beklemek heyecan verecektir.

evet evet ben hanım ve cocuklarla 2 gün önceden gelmek isterim uygun görürseniz.
bu arada da oda kapmış olurum :mrgreen: :mrgreen:
olmadı araba ile geleceğimden dolayı yakın biryerlerde konaklama da yapabilirim ..

olur tabii abi, msn'den bi görüşelim

polo
11.Mayıs.2007, 22:57
benide bekleyin polo......................... :cheesy:

aidikurt
11.Mayıs.2007, 23:11
ekledim herkesi evet yokmu arttıra senede 1 kez olacak bir organizasyon kacırmayın derim sonra kafanızı duvarlara vurursunuz.

aslanburclu
12.Mayıs.2007, 00:57
ekledim herkesi evet yokmu arttıra senede 1 kez olacak bir organizasyon kacırmayın derim sonra kafanızı duvarlara vurursunuz.

:evil: :evil: :evil: :P :P :P şiiiişşşşşt alperim bana bak tomcat makinasını orda bi tur verirse ben de geliyom vermezse sil beni heh heh heeeeee :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :P

aidikurt
16.Mayıs.2007, 12:48
Arkadaşlar gezi tarihinin KPSS sınavlarıyla çakışmasından dolayı 1hafta önce olan 23-24 haziran tarhine alınmıştır.Bilginize.
Ya geçmek bilmiyor zaman offffff offffffff gelsin artık buluşma zamanı

iakyurek
16.Mayıs.2007, 13:02
alperadminim artçımla ordayım, beni de yaz üstad. sakaryadakine ehliyet muhabbetinden gelemeyeceğim ama bunu kaçırmam.

infinitedreams
16.Mayıs.2007, 14:02
Bir hafta geriye alınması benim gelme şansımı biraz daha arttırdı. Sevindim.

Umarım bir aksilik çıkmaz da, hep beraber orada olabiliriz. Heyecan verici.

yenikoylu_ua
16.Mayıs.2007, 14:08
Alper bizide yaz.Dün akşamdan sonra muhabbet tatlı geldi.Bu geziyi kaçırmayız.

okan
16.Mayıs.2007, 17:39
Arkadaşlar gezi tarihinin KPSS sınavlarıyla çakışmasından dolayı 1hafta önce olan 23-24 haziran tarhine alınmıştır.Bilginize.
Ya geçmek bilmiyor zaman offffff offffffff gelsin artık buluşma zamanıadminim imparatorum... emrah komtanla irtibata geçtinmi???..bi sorun olmasın gün konusunda .. çünkü o gün için yani 29 haziran için hazırlık yapılacaktı... emrivaki olmasın gomtanımıza karşı...

aidikurt
16.Mayıs.2007, 21:53
baba yarın ararım konusurum dogru diyorsun

yenikoylu_ua
16.Mayıs.2007, 23:30
Alper ben nekadarda laz olsamda biraz light lık vardır.Ben hanımsız bakkala bile gitmem +1 im yani

aidikurt
17.Mayıs.2007, 13:06
Arkadaşlar bir kez daha hatırlatmamda fayda var diye düşündüm

Listeye adını kesin katılacaklar yazdırsın çünkü sayıya göre düzenleme yapılacaktır.40 kişilk yemek hazzzzırlatıpta sonradan sayı düşmesin lütfen bu konuda hassas davranalım bazen arkadaşlar bir heyecanla falan adını yazdırıyor sonrada başka planları çıkıyor ve bizede söylemeden ogün gelmiyor ve sorun yaşıyoruz.Listeye adını yazdırıpta son anda problem yaşayanlar mutlaka bana 0532 7374526 nolu telden veya forumda bu topicten ulaşsın lütfen SAYI ÖNEMLİ

aidikurt
17.Mayıs.2007, 13:07
Arkadaşlar bir kez daha hatırlatmamda fayda var diye düşündüm

Listeye adını kesin katılacaklar yazdırsın çünkü sayıya göre düzenleme yapılacaktır.40 kişilk yemek hazzzzırlatıpta sonradan sayı düşmesin lütfen bu konuda hassas davranalım bazen arkadaşlar bir heyecanla falan adını yazdırıyor sonrada başka planları çıkıyor ve bizede söylemeden ogün gelmiyor ve sorun yaşıyoruz.Listeye adını yazdırıpta son anda problem yaşayanlar mutlaka bana 0532 7374526 nolu telden veya forumda bu topicten ulaşsın lütfen SAYI ÖNEMLİ

OnurBerberoglu
17.Mayıs.2007, 13:12
Alper baba beni ve artçımı listeden çıkarırmısın biz gelemiyoruz,ben büyük ihtimalle o hafta kıbrıs ta iş gezisinde olacağım:( çok istiyordum ama kısmet değilmiş inşallah birdahaki sefere size hayırlı yolculuklar ve iyi eğlenceler dilerim....

okan
17.Mayıs.2007, 16:42
alperim adminim. beni be eşimi yazmıştın ya.. bide kuzenim gelecek aprillayla....onuda kabul ederis heralde içimize....çok ileri teknikte motor sürücüsüdür...riski çok sever ...drag uzmanıdır kendileri...renkli bi kişilik...tabiat aşığıdır .. aman kimse yerlere çöp atmasın... :scared: :scared: :scared: :scared:

fatih ... amcamın oğludur kardeşten ileridir...

aidikurt
17.Mayıs.2007, 17:07
Alper baba beni ve artçımı listeden çıkarırmısın biz gelemiyoruz,ben büyük ihtimalle o hafta kıbrıs ta iş gezisinde olacağım:( çok istiyordum ama kısmet değilmiş inşallah birdahaki sefere size hayırlı yolculuklar ve iyi eğlenceler dilerim....
baba valla cok üzüldüm gelemediğine ne yap ne et o zamana kadar ayarlamaya çalış lütfen yüzyüze tanışamadık gitti

aidikurt
17.Mayıs.2007, 17:13
alperim adminim. beni be eşimi yazmıştın ya.. bide kuzenim gelecek aprillayla....onuda kabul ederis heralde içimize....çok ileri teknikte motor sürücüsüdür...riski çok sever ...drag uzmanıdır kendileri...renkli bi kişilik...tabiat aşığıdır .. aman kimse yerlere çöp atmasın... :scared: :scared: :scared: :scared:

fatih ... amcamın oğludur kardeşten ileridir...

baba dediğinde lafmı tabi gelsin başımızın üstünde yeri var çok seviniriz.

okan
17.Mayıs.2007, 17:26
teşekkürler kardeşim......

aidikurt
17.Mayıs.2007, 17:37
Ya geçmek bilmiyor zaman offffff offffffff gelsin artık buluşma zamanıadminim imparatorum... emrah komtanla irtibata geçtinmi???..bi sorun olmasın gün konusunda .. çünkü o gün için yani 29 haziran için hazırlık yapılacaktı... emrivaki olmasın gomtanımıza karşı...

okan kardeşim emrah gomtanımla konustum problem değil dedi onayladı.

inci
17.Mayıs.2007, 17:39
Alper bayan riders gelemiyormu acaba ? :? beni yazmamışın :? ,yoksam ben mi yaz demedim :? :roll:

aidikurt
17.Mayıs.2007, 17:48
yazmaz olurmuyum inci hocam bayan riderslar bizim başımızın tacı

inci
17.Mayıs.2007, 17:52
teşekkür ederim Alper"ciğim

BULL
18.Mayıs.2007, 01:29
izin olayınıda ayarladım...

eee napayım bende geleyim bari :mrgreen:

ama millet eşiyle çocuğuyla çoluğuyla geliyor

biz bekarlar ne yapıcaz yaw

yolda bi artçı yapabilirmiyiz acebaaa???

yenikoylu_ua
18.Mayıs.2007, 01:35
Karizma sağlam neden olmasın

BULL
18.Mayıs.2007, 01:37
TEŞEKKÜR EDERİM
HADİ BAKALIM HAYIRLISI :):):)

okan
18.Mayıs.2007, 09:55
Alper bayan riders gelemiyormu acaba ? :? beni yazmamışın :? ,yoksam ben mi yaz demedim :? :roll: inci örtmenim.. kalacak yer konusundaki endişeleriniz için şööle bi çözüm buldum.. siz hiç çadır madır işiyle uğraşmayın...ben çadırda yatarım.. hanımlar odalarda yatar .. 2 gün hatunla yatmasak ölmeyis ya... hehehe...

bizim hatuna dedim bölle bööle inci örtmenin çadır çömleği yokmuş.. hemide alsada taşıma şansı yok motor küçük olduundan... o da dediki bayanlar bi kaç kişi bi araya gelir odalarda kalırız .. senin yerinede inci örtmen kalır dedi.. hemen tekmeyi yedik sizin sayenizde hatundan...huhahaha.... :P

inci
18.Mayıs.2007, 10:12
ya olurmu hiç öleeee :? ....seni aşkından nasılll ayırırm olmassssssss :oops: ..... ben çadırımı neyim alırım sen meraklanmaa :cheesy: :D ... ama bu düşüncen ve teklifin için teşekkürler ediyorummmm :cheesy: :cheesy:

okan
18.Mayıs.2007, 10:17
ya olurmu hiç öleeee :? ....seni aşkından nasılll ayırırm olmassssssss :oops: ..... ben çadırımı neyim alırım sen meraklanmaa :cheesy: :D ... ama bu düşüncen ve teklifin için teşekkürler ediyorummmm :cheesy: :cheesy: valla örtmenim çok samimi olarak söyledim.. laf olsun diye diil yani... hiç uuraşmayın çadır çömlek işleriyle.. zaten sizin motor taşımaz ölle eşya felan...ne gerek varr...2 gece için....sizin için .biz ağaç altında bilem uyurus ....

inci
18.Mayıs.2007, 10:58
tranzzzzzzalp alıyoss ya nassıl taşımasın ki :evil: :evil: :evil:

okan
18.Mayıs.2007, 11:16
HEHEHHEHEHEE.... valla unutmuşum yaa örtmenim....dooru transalp alıyodunus demi... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

agresus
18.Mayıs.2007, 12:52
tranzzzzzzalp alıyoss ya nassıl taşımasın ki :evil: :evil: :evil:

uleee makine 200'lük olduda tanımıyon bisi... transalp alınca kimbilir ne edersin... :P

aidikurt
18.Mayıs.2007, 12:57
arkadaşlar regalraptor geleneksel festivali senede sadece ama sadece 1 kez olacak bir organizasyondu. türkiyedeki regal severlerin kaynaşması için tek şansımızın oldugu bir organizasyon sitede üye sayımız 360 ları geçti ama katılım sayımız daha 30u geçmedi !!!!!!!
Lütfen sadece dostlugunuzu sanal ortamda değil herzaman her yerde yanımızda olarakta paylaşın.

carvalho
18.Mayıs.2007, 13:03
arkadaşlar regalraptor geleneksel festivali senede sadece ama sadece 1 kez olacak bir organizasyondu. türkiyedeki regal severlerin kaynaşması için tek şansımızın oldugu bir organizasyon sitede üye sayımız 360 ları geçti ama katılım sayımız daha 30u geçmedi !!!!!!!
Lütfen sadece dostlugunuzu sanal ortamda değil herzaman her yerde yanımızda olarakta paylaşın.

Katılıyorum...

Yılda sadece 1 kere yapılacak olan bu buluşma için, Emrah arkadaşımız anormal titizlikle, detaylı olarak organizasyon hazırlıyor. Harcanan bu emek bile başlıbaşına bir teşekkürü hakediyor... Eğer 15-20 kişi olarak haftasonu buluşması tadında geçecekse bu olay, harcanan emeklere yazık olacak...

Kimseye zorla gelin deme haddimiz ve hakkımız yok muhakkak ama şartları biraz zorlayıp katılımı coştursak fena mı olur...

Bütün güzel insanları bekliyoruz...

okan
18.Mayıs.2007, 13:08
Yavv istanbuldaki arkadaşlar için çok kolay bi istikamet zaten.. yalovaya kadar vapur.. ondan soora eskişehir e bursa üzerinden 220 km lik bi yol var... hemde ne yol .. daha geçen hafta ordaydım hep diyodumki motorla ne kadar zevkli gidilir felan diye...çok tatlı rampaları ve virajları var orman içlerinden de geçiliyo..

biz naapçass taa burdan 650 km .... taş kaya ve uzuuunnn yol....

hadi arkadaşlar katılımı artıralım.. böle olmuyo.....

OnurBerberoglu
18.Mayıs.2007, 13:12
baba valla cok üzüldüm gelemediğine ne yap ne et o zamana kadar ayarlamaya çalış lütfen yüzyüze tanışamadık gitti
Alper inan çok istiyorum gelmek ama söz elimden geleni yapacağım gelmek için patrona yalvaracaz artık sen yinede bizi opsiyonlu tut hocam kimseyi zor durumda bırakmak istemem sonuçta....

agresus
18.Mayıs.2007, 13:19
Yavv istanbuldaki arkadaşlar için çok kolay bi istikamet zaten.. yalovaya kadar vapur.. ondan soora eskişehir e bursa üzerinden 220 km lik bi yol var... hemde ne yol .. daha geçen hafta ordaydım hep diyodumki motorla ne kadar zevkli gidilir felan diye...çok tatlı rampaları ve virajları var orman içlerinden de geçiliyo..

biz naapçass taa burdan 650 km .... taş kaya ve uzuuunnn yol....

hadi arkadaşlar katılımı artıralım.. böle olmuyo.....

okanım samsunlum... zati adını yazdıranların nerdeyse hepsi istanbul tayfası... bu memlekette başka RRcılar yok mu beaa... şışşt muğla, izmir....

inci
18.Mayıs.2007, 14:15
ya ben şimdi bim mağazasına baktım; bir tane çadır vardı ;otomatikmiş, 47 küsür lira, ama o ne ya upuzun o nasıl motorsiklete yerleştirilir ,hadi yerleştirdik, trafikte nasıl gidilir,ben bu işin içinden çıkamadım :? ...imdaaaaaat bana yardımmmmm :(

aidikurt
18.Mayıs.2007, 14:33
ya ben şimdi bim mağazasına baktım; bir tane çadır vardı ;otomatikmiş, 47 küsür lira, ama o ne ya upuzun o nasıl motorsiklete yerleştirilir ,hadi yerleştirdik, trafikte nasıl gidilir,ben bu işin içinden çıkamadım :? ...imdaaaaaat bana yardımmmmm :(
inci hocam bolbolal.com cok güzel cadırlar ve fiyatlarıda cok uygun
ben igloo neveda 6 kişilk aldım cantasıda baya ufak cok rahat motora oturur

inci
18.Mayıs.2007, 14:45
şimdi bakıyorum adminim teşekkür ederim :)

Tayfun
18.Mayıs.2007, 22:42
6 kişilik mi :o

okan
18.Mayıs.2007, 23:21
inci hocam bolbolal.com cok güzel cadırlar ve fiyatlarıda cok uygun
ben igloo neveda 6 kişilk aldım cantasıda baya ufak cok rahat motora otururyuhh beaa.. adminim imparatorum.. sen minibüşlemi gelecen hemi..6 kişlik çadır ne yaa..3 e 3 halı sahamı yoksam.. :lol: :lol: :lol:

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 00:49
yaaa kardeşim sana ne genç adam bunlar hem yarın gençlik ve spor bayramı bayramlaşırlar spor yaparlar sana ne kardeşimmmmmm
ne karıştırıyon ahmedi memedi misaliiii

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 01:15
Yaaww arkadaşlar ilk defa üye listesine bakimdedim şok oldum tamıtamına 363 kişi ama yıkıldım çünkü bu gezide hala 30 kişiyi bile bulamamışız.Yoksam son saniye yazdırıp sürprizmi yapacaksınız.Abilerim ablalarım kardeşlerim en azından bi dalya deseydik

Tayfun
19.Mayıs.2007, 01:29
Valla 3 cuma namazı kılmayanın cenaze namazı kılınmaz derler, gezilere gelmeyenleride naşlamak lazım, boşa kalabalık yapmasınlar çünki.

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 01:34
Benim inancım var Tayfun sonanda da olsa orda 100 motordan aşağı olmayacagız kimse ilk buluşmayı kaçırmak istemeyecektir

ToMCaT
19.Mayıs.2007, 04:45

:evil: :evil: :evil: :P :P :P şiiiişşşşşt alperim bana bak tomcat makinasını orda bi tur verirse ben de geliyom vermezse sil beni heh heh heeeeee :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :P :P :P :P

ne demek makinayı verirse lafımı olur yaaaa...

yenikoylu_ua
19.Mayıs.2007, 11:49
Adminim ben hala tek kişi görünüyom hanım bozuluyo tek gidersin artık falan dedi valla

aidikurt
19.Mayıs.2007, 11:51
Adminim ben hala tek kişi görünüyom hanım bozuluyo tek gidersin artık falan dedi valla
baba oyle sey olurmu hemen düzelteyim

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 14:03
Yaaww arkadaşlar ilk defa üye listesine bakimdedim şok oldum tamıtamına 363 kişi ama yıkıldım çünkü bu gezide hala 30 kişiyi bile bulamamışız.Yoksam son saniye yazdırıp sürprizmi yapacaksınız.Abilerim ablalarım kardeşlerim en azından bi dalya deseydik

ya arkadaşım bakma sen yazanlara gelcem diye yine biz burdan 5 çatlak samsun belki ankara yakın diye gelir kinom gelcek kesin diğerleri düşünür işte büle gideriz ama inan süper olur .....

okan
19.Mayıs.2007, 14:17
bende garantiyim gomtanım... pilavdan dönenin kaşığı kırılsın....istanbuldan üşenenleride anlayamıyorum valla..220 km yaa tek molada gidilir...

inci
19.Mayıs.2007, 14:20
kim o istanbuldan üşenenler yaffff .ben üşenmiyosam kimse üşenmesssssssssss:)

okan
19.Mayıs.2007, 14:23
kim o istanbuldan üşenenler yaffff .ben üşenmiyosam kimse üşenmesssssssssss:)AAA......örtmeniimmm... size laf söyleyenin dili kopar valla.... takdir ediyorus sizin bu azminizi.... valla bak... beni masrafa sokacanıss zaten hatunda motor istiyo şimdi.... hep sizin yüzünüsden.... :(

inci
19.Mayıs.2007, 14:26
işte bu GÜSSSSSSSSSSSSSEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLL. :cheesy: :cheesy: :cheesy: ben ce sen para biriktirmeye başla :evil: :evil: ,biz hatunlar bir koalisyon yapalım :evil: ..... BEKLEYİN YOLLAR GELİYOSSSSSS :evil: :cheesy: :D :lol:

Benimi takdir ediyonusss :oops:

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 14:30
evetttt işte 5 in 2si 3üncü aidiii diğer 2 sini bende bilmiyom :P :P :P :P

okan
19.Mayıs.2007, 14:31
örtmenim .. siz başımızın tacısınz ....tabiiki takdir ediyoruz... imreniyoruz hatta...helal olsun örtmenimise..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

inci
19.Mayıs.2007, 14:37
örtmenim .. siz başımızın tacısınz ....tabiiki takdir ediyoruz... imreniyoruz hatta...helal olsun örtmenimise..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

estf yafff :oops: ... sizler olmasanız, böyle yüreklendirmeseniz ;ben de bi numara yok . bak ma sen :mrgreen: ... bütün iş sizlerde :cheesy:

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 14:43
şşşşş hocam dur allasen biz seni idol kabul ettirdik numara falan ne demek yağmasanda gürle yawww..

okan
19.Mayıs.2007, 14:47
bizim mahallede bi genç 100 lük regal almış... oolum beni evden aradı ...

babaaaaa... inci örtmenin motorundan almışş serhat abiii dedi....

sizin isminiz artıkın buralarda bile kullandığınıs motorla bütünleşti.....

inci
19.Mayıs.2007, 15:02
:oops: :oops: :oops:

ÇeLeBi MuRaT
19.Mayıs.2007, 17:24
Wayyyy hocam imzalı bir resminizi yollarmısınız... :D Taaaaa Samsunlarda bile artık 100 cc lik inci regalleri raptorları meşhur olmuşş.. :D

inci
19.Mayıs.2007, 18:03
evet .... sağolsun Okan sevdiğinden anlatmış bizi ....:)

Tayfun
19.Mayıs.2007, 20:26
evet .... sağolsun Okan sevdiğinden anlatmış bizi ....:)

Pekte alçak gönüllüyüz yaffff :D

okan
19.Mayıs.2007, 20:27
kıssskanmayalımmmmmm.....kırmızı motor görüncede deli zaptiye motoru diyos...huhahahhaa...

aslanburclu
19.Mayıs.2007, 20:34
hoooppppp diyelim kendimize gelelim kırmızı motorlu bir sürü akıllı arkadaşımız var (örnek agresusu,tayfunas,orkinos,falanos ,filanos,) :P :P :P

Tayfun
19.Mayıs.2007, 20:36
Komtanım allah sizden razı olsun, sizin sayenizde agresusla kayıp kardeşlerimiz olan orkinos falanos ve filanosu buldum, artık daha çok korkun bizden :D

okan
19.Mayıs.2007, 20:38
hoooppppp diyelim kendimize gelelim kırmızı motorlu bir sürü akıllı arkadaşımız var (örnek agresusu,tayfunas,orkinos,falanos ,filanos,) :P :P :Payyyyyyy.. bana bişiler oluyooo.... yetişin komşularrr.....yarılıyom gülmekten...... :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared: :scared:

inci
19.Mayıs.2007, 21:46
YA alemsiniz zuhazuhazuha :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tayfun
20.Mayıs.2007, 00:41
Biz eskişehire 5 kardeş olaraktan gelcez, kral dairesi istiyoz onun içün :P

speedygonzales
21.Mayıs.2007, 09:07
Sevgili Admin, tarihi geri aldınız ama , o tarihlerde de MARMOK var!
Yani , azçok beni tanıdın,bu etkinliği diil Eskişehir, Van'da da yapsan gelirdim.
Özellikle I. RR Buluşmasına gelmeyi ve sizinle olmayı deli gibi isterim ama MARMOK içinde birsürü söz verdik. Bak kafam karıştı şimdi. :?
Sakarya'daki sohbet ve tanışmadan sonra , zaten bensiz herhangi bir etkinlik düşünemezsiniz de...
Nasıl yapsam? Bi akıl verin bana...

Tayfun
21.Mayıs.2007, 22:11
Biri gitti kaçı kaldı bakalım :P

aslanburclu
21.Mayıs.2007, 22:16
tek tekk ...tek tekkkk.. düşerler yine kalırız 3 5 tayfa gideriz tin tin abicim orda bir köy var uzakta misali içindede emrah kardeş varrrr. onun hatırına tek marş es es.....

yenikoylu_ua
21.Mayıs.2007, 22:17
o beşten biri ben olabilirim komtanım eşimle birlikte

aidikurt
21.Mayıs.2007, 22:43
Sevgili Admin, tarihi geri aldınız ama , o tarihlerde de MARMOK var!
Yani , azçok beni tanıdın,bu etkinliği diil Eskişehir, Van'da da yapsan gelirdim.
Özellikle I. RR Buluşmasına gelmeyi ve sizinle olmayı deli gibi isterim ama MARMOK içinde birsürü söz verdik. Bak kafam karıştı şimdi. :?
Sakarya'daki sohbet ve tanışmadan sonra , zaten bensiz herhangi bir etkinlik düşünemezsiniz de...
Nasıl yapsam? Bi akıl verin bana...
baba anlamadıgım marmok 29 unda bizim festival 23ünde ne alakası varki

speedygonzales
22.Mayıs.2007, 08:29
Afişi kaldırdım !
Sevgili admin , aynı tarih ! Kendi adreslerinden görebilirsiniz.

Kino
22.Mayıs.2007, 11:22
ya taaa Mersin lerden gelecez motorsuz kabul var değil mi?

ben cümbür cemaat coluk cocuk gelecem onun icinde ancak araba ile gelecem kusura bakmayınız

ee o günün anlam ve önemi sizlerle tanışmak olacak zaten ; motorlarımızı tanıştırmak değildir herhalde dimi??

HAYDİN üşenen ARKADAŞLAR

carvalho
22.Mayıs.2007, 11:26
Ne kusuru Kino baba. Sen gel yeter ki... İstediğin motoru seçer onu kullanırsın Eskişehirde :)

okan
22.Mayıs.2007, 11:41

ben cümbür cemaat coluk cocuk gelecem onun icinde ancak araba ile gelecem kusura bakmayınız

ee o günün anlam ve önemi sizlerle tanışmak olacak zaten ; motorlarımızı tanıştırmak değildir herhalde dimi??

HAYDİN üşenen ARKADAŞLARbelkim bende arabayla gelebilirim kino baba.. hehehe. sana eşlik ederim ...valla yaşlandıkmı nedir 650 km benim motora göre uzak gibi geliyo....bi artçı ....vışşş...ama sonuçta gelecess yanii.. pilavdan dönenin kaşığı kırılsın..

inci
22.Mayıs.2007, 12:04

HAYDİN üşenen ARKADAŞLAR

başımızla beraber baba :D , benim motoru alırsın ne de olsa tranzzzzzzalp :cheesy: :evil:

Aksu
22.Mayıs.2007, 15:30
tek tekk ...tek tekkkk.. düşerler yine kalırız 3 5 tayfa gideriz tin tin abicim orda bir köy var uzakta misali içindede emrah kardeş varrrr. onun hatırına tek marş es es.....
Evet Yaşar haklısın. Ben şunu anlamıyorum. Birçok motosiklet sitesine üye olabilirsin ama sadece bir tanesi ağır basar ve o site için önem arzeden etkinliklere de katılmak zorundasın çünkü ev sahibi konumundasın. Yazmışlar o gün şurda şu İstanbul da bu gezi var, Marmaris de Marmok var. Ben bilmiyormuyum Ankara dan yok süperevacıların Çamlıdere gezisi var, EMOK cuların Işık Dağı gezisi var ........... gibi demeyi. Neden biz Samsun dan Mersin den Ankara dan geliyoruz. Aynı motosiklete bindiğimiz arkadaşlarla bir olmak, yazıştığımız sitelerde 1. sırayı alması ve dostluk arkadaşlık özlemi ile yüzyüze görüşmek azmiyle toplantı gününü iple çekmeyi. Bence tercihlerimde 1. sırayı alan grup daha değerlidir. Organizasyonu yapılmış bir gezinin sayfasına başka bir gezinin reklamını yapar gibi afişe etmek bence çok ayıp. Önceki Mudanya Trilye için de öyle oldu, pişmiş aşa su katıldı. Gelmeyecek olanlar gelmesin ama önce geleceğim deyip de sonra dan bir takım bahanelerle vaz geçmek gelmek için heveslenen arkadaşların da ateşini düşürüyor. Gelmeyeceksen o konu ile ilgili etliye sütlüye karışma. Aidikurt her konuya yazana ödül de vermiyor ayrıca.

speedygonzales
22.Mayıs.2007, 15:41
Önce saygılarımı sunuyorum.
O afişi koymamdaki sebep, sevgili adminin Marmok tarihini yanlış biliyor olmasıydı. Yoksa bana ne , niye afişe edeyim. Bir diğer durum da Regal Raptor'a biniyorum ve Poyrazlarda , admin, doğan , choppel, moonchild,ve bir kaç arkadaşla daha tanıştık, güzel vakitler geçirdik. Siz tanımadınız ama onlar tanıdı beni. Bunu da herhangi bir provake unsuru olarak yapmadığımı anlamışlardır. Sonra, RR.net le tanışmadan önce marmok planımın olduğunu , ama bir şekilde eskişehire de gelmeyi istediğimi belirtmek istemiştim ama becerememeişim herhalde !
Bir yazımda , admin i ve o grubu çok sevdiğimi , değil eskişehir , van 'a, yunanistan'a bile gidebilecek imkan ve özgürlüğe sahip olduğumu, asla kimseyi kasmadığımı , ve kendimi kastırmadığımı ,hayatımda ilk defa 25 gün önce motosiklete binmeye başladığımı, ,3500 km'yi, her etkinliğe YALNIZ katıldığımı ,gerçek özgürlük ve keyifi yaşamayı , güzel insanlarla tanışmak için yaptığımı belirtmek isterim.
Sonuç olarak beni yanlış tanımanızı istemem. Dediğim gibi çok önceden marmok olayı vardı. Neden, çünkü geçen seneki Yalova Motofest'in organize edenlerdendim. Onlar bizi yalnız bırakmamıştı, ben de bırakmamalıyım diye düşünüyordum.
Umarım, sevgili admin , benim nası birisi olduğumu anlamıştır...
speedy...

Aksu
22.Mayıs.2007, 15:49
Arkadaşım o zaman açın Marmok Marmaris gezi sayfası oraya da gidecek olan arkadaşlarımız orada yazsın. Son günlere doğru olması gereken neyse tartışılır o şekilde karar verilir ve uygulanır. Eskişehir daha önce 30 Haziran 1 Temmuz du. İmtihanlar falan var denildi bir hafta geriye çekildi, şimdide marmok var diye bir hafta daha geriye veya iki hafta ileriye alınırsa bırak katılıcıları organizasyon yapan arkadaşda zor durumda kalır. Emrahs da gitti Musaözü Gölü ilgilileriyle ona göre konuştu belki çoğumuz izin durumlarını ona göre ayarladı. Benim eleştirilerim şahısa değil genele kimse özel olarak alınmasın.

speedygonzales
22.Mayıs.2007, 15:55
Sizi temin ederim , hadi kalkın marmok a gidelim demek istemedim. Ama dediğiniz doğru , özelden atsaydım sorun olmayacaktı. Umarım kimsenin kafası karışmamıştır.
Bu durumda kararsızlık yaşıyorum demek istemiştim. Geçen hafta , yine YMSK turizm haftası şenliklerine geldiler diye, poyrazlardan pazar sabah 5 te kalkıp, bursa orhaneline gideceğiz diye yola çıktım.
Ama , eskişehir e gelsem de gelmesem de kazasız belasız , eğlenceli bir etkinlik dilerim.
speedy...

Aksu
22.Mayıs.2007, 16:00
Konu öyle karşılıklı tartışmaya gidecek gibi birşey değil ve de bizlerde sen ben hepimiz öyle kişiler değiliz. Dediğin gibi özelden olsaydı daha iyi olurdu. Ayrıca bu gezi bizler için çok önemli çünkü bu bize özel bir organizasyon. O açıdan 1. sırada olmalı diye düşünüyorum ama tarihi şu olur bu olur o başka, yalnız muhakkak katılımın yüksek olması lazım.

infinitedreams
22.Mayıs.2007, 16:02
Aksu, baba bir abimizdir. Ortalık yerde büyüklüğüne güvenip bağıran, çatan tiplerden değildir. Her ne söylerse, içinden gelendir... emin olun. Bizim bu buluşma işimizi de o kadar ciddiye alıyor, o kadar istiyor ki araya girebilecek en küçük bir pürüze dahi tahammül edemiyor. Bunu anlayabiliriz.

Speedy ise o afişi tabii ki "marmok var, ona gidelim" diye koymadı oraya. Alper tarihi yanlış biliyormuş... "hayır tarih şu" demektense kaynağını koydu sayfaya. Bunu Galatasaray'ın sitesine Fenerbahçe logosu koymak gibi görmeyelim. Marmok da bizimdir, Yalova motofest'te.

Sonuçta speedy'nin de Aksu'nun da iyiniyetinden şüphem yok benim.
Lanet olsun ki -diğer bir başlıkta da dediğim gibi- birbirimizin omuzuna dokunamıyoruz işte konuşurken.

Şimdi; belli bir buluşma yerimiz ve tarihimiz var. Şu saatten sonra bunlarda değişiklik yapmaktansa iptal etmek daha hayırlı olur bence. O tarihte işi olan, hasta olan, sözü olan tabii ki gelmez, gelemez... kimse de bir şey demez zaten.
Tavsiyem tüm şartları zorlayın, ne yapın, ne edin gelin. Çünkü diğer şehirlerden gelecek bir çok arkadaşımız/abimizle tanışma fırsatı bir daha geçmeyebilir elimize.

yenikoylu_ua
22.Mayıs.2007, 16:09
Evet yaw zorlayalım şu şartları biraz valla çok güzel olacak bu gezi

speedygonzales
22.Mayıs.2007, 16:09
ANLAŞILDI !
Bak , bak , gelirim Eskişeere, gitmem balka bi yere, soora kovcam diye çok uraşırsınız beni !

kaldera
22.Mayıs.2007, 16:11
bakalım ben kaçabilecekmiyim :P henüz belli değil benim durumum

bu arada AKSU yu kızdırmayın elim tetikde bak.
yalovalı karışma sende bırak.kim nere isterse oraya gider..

speedygonzales
22.Mayıs.2007, 16:12
INFINITIDREAMS'E +1000

yenikoylu_ua
22.Mayıs.2007, 16:15
gel kardeşim gel kimse kovmaz baktık uğraşamıyoz biz döneriz sen kalırsın!!!!!! keh keh :lol: :lol:

okan
22.Mayıs.2007, 16:17
alayınız geleceenis kardeşim... alla allaa yaa.. bi daha ne zaman böyle bi fırsat bulacass....

yaşar baba çek şu gençlerin kulaklarını.. :scared: hiç dinnemiyolar senin sözünü yavv...

valla ben bi kaçgünde önceden gidecem .. haberiniz olsun yanii.. erken gelenin canı sıkılmass...kurarıs bi çadır ser sefil yatar kalkarıs.. bu işin özüde bu diilmi zaten.... :wink:

iakyurek
22.Mayıs.2007, 16:18
haaa şööle yavvv. germeyelim internet ağlarımızı :mrgreen:
23-24 haziranı yazacak tüm motor camiası - diyecekki yav bu RR ciler harbi delikanlı çıktı toplaştılar fethettiler eskişehiri...
var mı bundan öte bi keyif be dostlar.. :cheesy:

speedygonzales
22.Mayıs.2007, 16:19
Yaw bi de cidden şaka diil , 25 gündür biniyorum , bişiler öreniyim diye motordan inmiyorum ,virajlar , değişik apexler, hava ve yol şartlarını çöziyim diye heryere gidiyorum. Boşuna demedim , biri beni durdursun diye...
Hatta choppel ve doğan inanmadı .
Bu gidişle Musa'nın Özü'nü göreceğiz herhalde... Zaten kim gider taaa Datça'ya :twisted: :twisted: :twisted:

Kino
22.Mayıs.2007, 16:24
sevgili adminim gelecek olanların listesini söyle tepede bir yerde yapsan da devamlı görsek sende güncelleme yapsan arada bir nasıl olur yani anket soruları gibi bir yerde

GEL 23 HAZIRAN GELL

teskere günü sayar gibi olduk yaa

okan
22.Mayıs.2007, 16:25
Yaw bi de cidden şaka diil , 25 gündür biniyorum , bişiler öreniyim diye motordan inmiyorum ,virajlar , değişik apexler, hava ve yol şartlarını çöziyim diye heryere gidiyorum. Boşuna demedim , biri beni durdursun diye...
Hatta choppel ve doğan inanmadı .
Bu gidişle Musa'nın Özü'nü göreceğiz herhalde... Zaten kim gider taaa Datça'ya :twisted: :twisted: :twisted:budur işte RR kardeşliği.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

emrahss
22.Mayıs.2007, 16:27
Hatta artık kesinleştirsek de beni daha fazla strese sokmasak

carvalho
22.Mayıs.2007, 16:29
Tarih kesin yav. 23-24 Haziran...

okan
22.Mayıs.2007, 16:33
Hatta artık kesinleştirsek de beni daha fazla strese sokmasaktarih tamamdır gomtanım.. ben o haftaya ödeme bile vermiyom valla .. kafamın rahat olması lazım...oynaşmayın kardeşiim tarih işleriynen....tarihi deiştiremessiniss.....(tarihhhh tekerrürden ibarettir ...) :oops: olmadı ama tarihle ilgili başka önemli bi laf bilmiyom... :?

iakyurek
22.Mayıs.2007, 16:36
Evet evet iyi yazdın okanım. tarih süper. planlar tamam. Kino babamızın dediği gibi valla şafak sayıyom.

Aksu
22.Mayıs.2007, 16:39
Listede Müslüm Baba neden yok. Yaktım seni Müslüm Baba ya MSN kapat İstanbul u terk et yada gel Eskişehir e

okan
22.Mayıs.2007, 16:40
şafak 30 heeee.. az kaldı ...

emrahss
22.Mayıs.2007, 16:43
Tarihi demiyorum. Katılımcı sayısını diyorum

aidikurt
22.Mayıs.2007, 17:02

HAYDİN üşenen ARKADAŞLAR

baba ister motorlu ister motorsuz ne olursan gel yeterki gel (mevlana)

aidikurt
22.Mayıs.2007, 17:03

baba tarih kesin 23-24 ordayız kaçarı yok :)

okan
22.Mayıs.2007, 17:04

baba tarih kesin 23-24 ordayız kaçarı yok :)kelle say adminim imparatorum...

aidikurt
22.Mayıs.2007, 17:05
sevgili adminim gelecek olanların listesini söyle tepede bir yerde yapsan da devamlı görsek sende güncelleme yapsan arada bir nasıl olur yani anket soruları gibi bir yerde

GEL 23 HAZIRAN GELL

teskere günü sayar gibi olduk yaa

kino baba listeyi devamlı güncelliyoru merak etme ilk sayfadaki ilk mesajdan güncellenıyor ama her sayfanın üstüne koyamıyorum olmuyor

emrahss
22.Mayıs.2007, 17:05
Evet ya. Günlerdir bunu söylüyorum. Durumumuzu bilelim. Gelcem ya da gelmeyecem, bitti, dimi Alper?

aidikurt
22.Mayıs.2007, 17:07
Aksu, baba bir abimizdir. Ortalık yerde büyüklüğüne güvenip bağıran, çatan tiplerden değildir. Her ne söylerse, içinden gelendir... emin olun. Bizim bu buluşma işimizi de o kadar ciddiye alıyor, o kadar istiyor ki araya girebilecek en küçük bir pürüze dahi tahammül edemiyor. Bunu anlayabiliriz.

Speedy ise o afişi tabii ki "marmok var, ona gidelim" diye koymadı oraya. Alper tarihi yanlış biliyormuş... "hayır tarih şu" demektense kaynağını koydu sayfaya. Bunu Galatasaray'ın sitesine Fenerbahçe logosu koymak gibi görmeyelim. Marmok da bizimdir, Yalova motofest'te.

Sonuçta speedy'nin de Aksu'nun da iyiniyetinden şüphem yok benim.
Lanet olsun ki -diğer bir başlıkta da dediğim gibi- birbirimizin omuzuna dokunamıyoruz işte konuşurken.

Şimdi; belli bir buluşma yerimiz ve tarihimiz var. Şu saatten sonra bunlarda değişiklik yapmaktansa iptal etmek daha hayırlı olur bence. O tarihte işi olan, hasta olan, sözü olan tabii ki gelmez, gelemez... kimse de bir şey demez zaten.
Tavsiyem tüm şartları zorlayın, ne yapın, ne edin gelin. Çünkü diğer şehirlerden gelecek bir çok arkadaşımız/abimizle tanışma fırsatı bir daha geçmeyebilir elimize.

:cheesy: :cheesy: :cheesy: (+1000000000000000000) :cheesy: :cheesy: :cheesy:

okan
22.Mayıs.2007, 17:09
YARILDIM GÜLMEKTEN YAA... HUAHAHHAHA.. APRİLLA DİYE KUZENİM VARMIŞŞ....DU BEN ARİİM DE APRİLLAYA DİİM .... :scared: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :+1:

aidikurt
22.Mayıs.2007, 17:09
Evet ya. Günlerdir bunu söylüyorum. Durumumuzu bilelim. Gelcem ya da gelmeyecem, bitti, dimi Alper?
baba bitti evet heskes gelicek sen merak etme eklenen olabilir ama

emrahss
22.Mayıs.2007, 17:11
Birinci sayfadakilerin tamamı mı? Emin misin?

okan
22.Mayıs.2007, 17:12
Evet ya. Günlerdir bunu söylüyorum. Durumumuzu bilelim. Gelcem ya da gelmeyecem, bitti, dimi Alper?Gomtanım eskişehir fatihim...sen bi çuval soğan, bi çuvalda patates aldır, gerisini biz hallederis...sponsorlarada yazık olmasın deeerrmişiim... :lol: :lol: :lol:

emrahss
22.Mayıs.2007, 17:13
:D :D :D

moonchild
22.Mayıs.2007, 17:25
Adminime zahmet vericem ama listeye 1 adet de moonchild ekler misiniz.. Yalnız listenin altındaki notta kesin gelecekler yazdırsın adını diyo. Ben %90 geleceğim ama o tarihlere yakın kardeşimin diploma töreni var ankarada.. Şimdilik gözüken en kötü ihtimalle -eğer kabul ederlerse- Aksu abim başta olmak üzere hemşehrilerimle Ankara'dan gelebilirim... Ama diploma töreninin tarihi değişirse ederse, geç olmadan adımı sildiririm. Kusuruma bakılmaz umarım!

iakyurek
22.Mayıs.2007, 17:27
24-iakyürek (+1) (İsanbul) alper baba artçım gelemiyo ama ben ordayım kaçmaazsss...
tam sayıyı netleştirmek için belirtmek istedim.

ÇeLeBi MuRaT
26.Mayıs.2007, 15:04
Arkadaşlar dostlar malumunuz küheylanı sattım ama bende çok gelmek istiyorum Eskişehire beni artçı yapabilecek arkadaşımız varmıdır.Hatta yedek pilotlukta yapabilirim :D

agresus
26.Mayıs.2007, 16:33
ah be muratım... hayırlı olsun mu yoksa geçmiş olsun mu demeli bilemedim şimdii... ben alırım derdim ama 1. uzun yola artçı almam ikincisi ben dönüşte guruptan ayrılıp konyaya bi uzuycm gibi görünüyo... ama eğer o dönemde bi değişikliğim olursa tekrar bakalım durumumuza... belkim bu sefer uzun yolda ardçı alıcaam tutar senin için...

Tayfun
26.Mayıs.2007, 18:24
Kargalar sürüyle uçar kartallar yalnız misali volkide yalnız gidiyo uzun yollara :)

agresus
26.Mayıs.2007, 18:26
olm çaktırma layn... belkim dönüş yolunda doldururum artçıyı belli mi olurrrr.... :mrgreen:

aidikurt
26.Mayıs.2007, 18:27
Arkadaşlar dostlar malumunuz küheylanı sattım ama bende çok gelmek istiyorum Eskişehire beni artçı yapabilecek arkadaşımız varmıdır.Hatta yedek pilotlukta yapabilirim :D
kardeşim merak etme elbet seni bir regalci dostumuz alır dimi millet yokmu ?

Tayfun
26.Mayıs.2007, 18:30
olm çaktırma layn... belkim dönüş yolunda doldururum artçıyı belli mi olurrrr.... :mrgreen:

Hobaaaaa, o zaman bende yalnız geliyim yaf :P

agresus
26.Mayıs.2007, 18:56
KATILIM LİSTESİ

2-emrahss (Eskişehir)
3-carvalho (istanbul)
5-okan (+1) (Samsun)
6-Kino (+3) (Mersin)
7-Tomcat (Eskişehir)
8-aksu (Ankara)
10-infinitedreams (İstanbul)
11-Yasinsubay (İstanbul)
12-emrahkucukgirgin (+1) (İstanbul)
13-adobe (İstanbul)
14-agresus (İstanbul)
15-GOKHAN (+1) (İstanbul)
19-Sedat
20-lunatic (Ankara)
22-polo (İstanbul)
24-iakyürek (+1) (İsanbul)
25-inci (İstanbul)
26-BULL (İstanbul)

olm daha listede adın yok beaa... gelmiicen mi yoksam yaww?...

okan
26.Mayıs.2007, 19:57
harbiden yaa.. bu yine telefonunu kapatacak demekki o gün gelince.....satıcı üye noolçak....herşey beklenir...
ulan ben sırf motorla gelmek için omuzumdaki ağrının tedavisine başladım....
sen bi gelme o zaman istanbul zaptiyesis kalabilir bak söllemedi deme.... :P

aidikurt
26.Mayıs.2007, 20:15
KATILIM LİSTESİ

2-emrahss (Eskişehir)
3-carvalho (istanbul)
5-okan (+1) (Samsun)
6-Kino (+3) (Mersin)
7-Tomcat (Eskişehir)
8-aksu (Ankara)
11-Yasinsubay (İstanbul)
13-adobe (İstanbul)
14-agresus (İstanbul)
19-Sedat
20-lunatic (Ankara)
22-polo (İstanbul)
24-iakyürek (İsanbul)
25-inci (İstanbul)
26-BULL (İstanbul)
27-Tayfun (İstanbul)

ÇeLeBi MuRaT
26.Mayıs.2007, 23:41
Konyayada gelirim :D laa ne yüzsüz adamım benn...Mevlanaya giderdik he illa özelse temem..Yük olmim bide korkma artçı olarak benden arkanda yok gibi davranırım :D

agresus
27.Mayıs.2007, 02:49
alperim addminim saolasın.... :cheesy:

Konyayada gelirim :D laa ne yüzsüz adamım benn...Mevlanaya giderdik he illa özelse temem..Yük olmim bide korkma artçı olarak benden arkanda yok gibi davranırım :D

hadi leyynnn.... :evil:

aslanburclu
27.Mayıs.2007, 11:55
alperim addminim saolasın.... :cheesy:

hadi leyynnn.... :evil:

vallaaaaa ayıp ayıp sen murat çelebiyi beğenmiyonmu niye üzüyon çocuğu yoksa motorsuz diyemi büle davranıyonnnn işte çocukcaz nasıl yalvarıyo :P :P :P :P :P :P (((( gerçi hakediyo kerata satmasaymış motorunu))))

agresus
27.Mayıs.2007, 11:58
adam makinasını sattıyo yaz başında suçlu biss oluyossss.... ule çelebi bak zılgıt yedik senin yüsünden gomtanımdan.... :twisted:

polo
27.Mayıs.2007, 16:07
volkanım beni yazmamşınız diyon ama numaralıda kapalı tir. yazılısın :cheesy: :oops:

okan
27.Mayıs.2007, 22:20
alperim adminim imparatorum.. bi ricam daha olacak senden.. bizim listeye bi de ilkay yazarmısın kardeşim... 3 motor olduk sonunda.. . ilkayında regali var ama uzun yolda güvenemiyo.. akrabasının virego 535 iyle gelecekmiş.. huhahaha.. yolda bi arıza yapsada viregoyla :P aprilla :P kaba etimle bi gülsem onlara... :lol: :lol: :lol: :P :P :P

aidikurt
27.Mayıs.2007, 22:25
okan kardeşim valla doğru diyon yağmurdan kaçarken doluya tutulmak gibi olur sen deki onlara raptora güven gerisi hikaye de biz cok gördük yol kenarlarında bozulmuş vireolar aprillalar gülüp geçtik :)

yenikoylu_ua
27.Mayıs.2007, 23:49
Âdminim seni bugün sefaköy tarafında görmüşler güzeloldumu bari motor

okan
27.Mayıs.2007, 23:50
valla ben aşşa yukarı 1500 km yol yapacam .. arıza yaptığı yerde bırakır giderim . hiç bişi yolumdan çeviremess.. zaten herşeyi göze alarak çıkıcam yola .. yol hali herşeyden keyif almayı bilecen.. arasıra motorda itekleyecenki motorunun kıymetini bilesin... :lol:

aslanburclu
28.Mayıs.2007, 08:15
okannnnnn :cheesy: :cheesy:

okan
28.Mayıs.2007, 09:11
eeeeeeyyyyyyyyyyvalllaaaaaahhhhh.... yaşar baba...... :lol:

speedygonzales
28.Mayıs.2007, 09:15
Son dakika !
Lütfen , 1 adet Ben & Öcü+ 1adet Honda civic +3 , 1 adet VN 800 ve Cozinan, 1 adet CBR 600 F Polat & Eşi , 1 adet CBR 125 Deniz 1 adet (o motorun adını bilmiyorum, choppermı , neykıt mı öle bişi) Oğuzhan'ı ekler misiniz listeye lütfen?

aidikurt
28.Mayıs.2007, 11:23
Son dakika !
Lütfen , 1 adet Ben & Öcü+ 1adet Honda civic +3 , 1 adet VN 800 ve Cozinan, 1 adet CBR 600 F Polat & Eşi , 1 adet CBR 125 Deniz 1 adet (o motorun adını bilmiyorum, choppermı , neykıt mı öle bişi) Oğuzhan'ı ekler misiniz listeye lütfen?
eyvallah baba eklerim ama bunlar kesin gelecek dimi ona göre hazırlanıck liste kesin gelecekler yazdırıyor
bide senden ricam dediklerini aşağıdaki formatta yazarsan sevinirim kafam karıştıda ondan :)

KATILIM LİSTESİ

2-emrahss (Eskişehir)
3-carvalho (istanbul)
5-okan (+1) (Samsun)
6-Kino (+3) (Mersin)
7-Tomcat (Eskişehir)
8-aksu (Ankara)
11-Yasinsubay (İstanbul)
13-adobe (İstanbul)
14-agresus (İstanbul)
19-Sedat
20-lunatic (Ankara)
22-polo (İstanbul)
24-iakyürek (İsanbul)
25-inci (İstanbul)
26-BULL (İstanbul)
27-Tayfun (İstanbul)

speedygonzales
28.Mayıs.2007, 11:30
KATILIM LİSTESİ

2-emrahss (Eskişehir)
3-carvalho (istanbul)
5-okan (+1) (Samsun)
6-Kino (+3) (Mersin)
7-Tomcat (Eskişehir)
8-aksu (Ankara)
11-Yasinsubay (İstanbul)
13-adobe (İstanbul)
14-agresus (İstanbul)
19-Sedat
20-lunatic (Ankara)
22-polo (İstanbul)
24-iakyürek (İsanbul)
25-inci (İstanbul)
26-BULL (İstanbul)
27-Tayfun (İstanbul)
29-Cozinan(Bursa)
30-Polat+1
31-Deniz
32-Oğuzhan(İstanbul)

ÇeLeBi MuRaT
28.Mayıs.2007, 16:50
Beni isterseniz listeden silin motoru sattık,artçı yapanda yok kalabalık yapmıyalım :) yolunuz açık olsun iyi eğlenceler...

agresus
28.Mayıs.2007, 17:56
sevgili dostlarrr... ben cumadan çıkıyorum... kısmetse önce bilecikte asker arkadaşımı görücem... cumartesi musaözünde buluşmak üzere...

okan
28.Mayıs.2007, 19:34
sevgili dostlarrr... ben cumadan çıkıyorum... kısmetse önce bilecikte asker arkadaşımı görücem... cumartesi musaözünde buluşmak üzere...Cuma gelecen dimi yanımıza.. :scared: yoksam kalacanmı bilecikte... :(

agresus
28.Mayıs.2007, 21:15
gardaşım samsunlum... benim niyetim cumaöğlen bozöyüğe varıp bi kaç saat laflamak tertiple... sonrada kısmetse akşam olmadan yanınıza varmak... siz hangi günden gidiyosunuz?... perşembe mi cuma mı?...

yenikoylu_ua
28.Mayıs.2007, 22:33
İzin alabilsek iyi olurdu bizde gelirdik bir gün fazladan kalmak iyi olurdu kısmet neyse grupla gelmekte ayrı bir zevktir herhalde orda görüşmek üzere dicem ama daha üçhafta var hiçmiçay içmicez volkan kardeş

agresus
28.Mayıs.2007, 23:04
babacım ne demek... sen zaman söölee yeter... piyer loti olur... yeşilköy olur...yolyapalım dersek büyükçekmece olur... kanlıca... anadolu hisarı... bostancı sahil... istanbul bizim... hafta içi... hafta sonu... fark etmez... hatta hadi bu cuma diyelim... yeri de sen söyle...

yenikoylu_ua
28.Mayıs.2007, 23:06
Ben heryere uyarım büyüklerimiz karar versin bana çay de yeter

agresus
28.Mayıs.2007, 23:14
o zaman ben bi gomtanıma danışiim... sanırım kapıdağ kadrosu takılmaz biseee... ee sabah yol yapcekler malum....

yenikoylu_ua
28.Mayıs.2007, 23:18
valla ben de o kadrodayım mümkünse dönüte olsun hem biraz oralardan konuşuruz mertere gidenler merteri sende gezdiğin yerlerden bahsedersin malumşehirdışında olceksin

okan
28.Mayıs.2007, 23:55
volkanım kardeşim ...biz çarşamba sabah çıkacas yola.. allahtan bişi olmazsa çarşamba akşamı eskişehirde oluruss....yada en kötü ihtimalle perşembe çıkarıs yola ....

agresus
29.Mayıs.2007, 00:12
bende bu durumda becerebilir de ayarlayabilirsem perşembeden çıkarım... perşembe bozüyük üstünden gelebilirim belkim... kalırsamde perşembe akşamı kalır cuma size katılırım... ne güssel etraf kalabalıklaşmadan sohbet ederisss... :evil:

okan
29.Mayıs.2007, 00:20
valla çok iyi olur....seninle aynı fikirdeyim volkanım.....yavv ben seni hiç görmedimki niye öslüyom ... alla allla....

agresus
29.Mayıs.2007, 00:37
aynen babacım yaww.. sanki uzun zmandır göremediğim amma öslediğim bi akrabamı görcek gibinim yaww... du du ben bi ayarlama çekiim hatta perşembeden orlarda oliim ben.. bol bol laflayıp eskişehirin tadını çıkaralım... kino baba da erken geleceklerden di dimi?...

okan
29.Mayıs.2007, 09:31
kino babanında erken geleceğini tahmin ediyorum......artıkın bu saatden soora erken gelmek farz oldu zaten... :+1:

Aksu
29.Mayıs.2007, 11:07
Maşallah nazar değmesin sayımız 44 olmuş. Alper benim haneye + 1 yaz. Hanım da gelecek artçı olarak. Demek erkenden toplanıp sohbete erkenden başlayacaksınız, vay vay vay. Bende cuma akşamından basıp gelmem mi. Hatta Alper Kapıdağ a yazdığın .............+ 1 varya o arkadaşı buraya da ekle. Dün İstanbul da geleceğini bilidirdi. Merak ediyorsanız kim olduğunu Kapıdağ da göreceksiniz.

agresus
29.Mayıs.2007, 11:11
Maşallah nazar değmesin sayımız 44 olmuş. Alper benim haneye + 1 yaz. Hanım da gelecek artçı olarak. Demek erkenden toplanıp sohbete erkenden başlayacaksınız, vay vay vay. Bende cuma akşamından basıp gelmem mi. Hatta Alper Kapıdağ a yazdığın .............+ 1 varya o arkadaşı buraya da ekle. Dün İstanbul da geleceğini bilidirdi. Merak ediyorsanız kim olduğunu Kapıdağ da göreceksiniz.

bekliyoruz baba... cuma gecesi çok keyifli olacak...

carvalho
29.Mayıs.2007, 11:57
:evil: diyo cuma akşamdan bas git Eskişehire; bir gün yetmeyecek gibi, tadımlık olcek sanki...
Yoksa yarım gün izin alsam mı???

Bak şimdi

Aksu
29.Mayıs.2007, 12:04
Arkadaşlar ben cuma akşamı gelmeden önce Kino Baba dan müsaade isteyeceğim. Çünkü ilk önce gidecek olan Kino Baba idi. bizler sonradan çıktık ortaya, belki baba kafa dinleyecek, :D Fırça yemektense aha bakın yazıyorum. Kino Baba Cuma günü işten çıkınca akşam Ankara dan yola çıksam eşimle beraber, gelebilirmiyim.

inci
29.Mayıs.2007, 14:52
SEVGİLİ SİTE SAKİNLERİ :):):):) :D :D

Düşünüyorum ,düşünüyorum içinden çıkamıyorum :? ...... şimdi biz bu Musaözü adlı kıymetli ,müstesna,yere gitmek için cumartesi sabahı çıktığımızda , akşama doğru orada olabileceğiz ,(molalar,yol ,belki trafik. vs,vs,vs.....)sonrada çadırdı,yemekti derken yorgunluk ,,yatılacak...pazar sabahı kahvaltı vsss , öğleden sonra çıkmamız gerekecek ki ; biz ne zaman bol bol sohbet edeceğiz ? :? :?
ben en azından müsait olanlar olarak, cumadan çıkabilecekler varsa öğrenmek ve onlara katılmak istiyorum :roll:

Kino
29.Mayıs.2007, 15:24
aksu o nasıl bir laf tövbe tövbe tabii ki gelebilirsin.

ben herhalde perşembe akşamı gibi orada olabilirim kısmet diyelim emrah komutan ile bir çevre kontrolu yapacaz artık.

biz kısmet olursa perşembe akşamından başlarızzzz emrah dimiii??

okan
29.Mayıs.2007, 15:29
aksu o nasıl bir laf tövbe tövbe tabii ki gelebilirsin.

ben herhalde perşembe akşamı gibi orada olabilirim kısmet diyelim emrah komutan ile bir çevre kontrolu yapacaz artık.

biz kısmet olursa perşembe akşamından başlarızzzz emrah dimiii??
kino baba biz senin geldiin saatlerde eskişehirde eskimişş olacasss....huhahahaha....
şşşşşşş..kino baba benden duymuş olma ama ....inci örtmenimde erken gelmek istiyenlerden.....
bol bol kahve içecess demekki...cezveyle fincanları ınutmasa bariii.... :lol: :lol:

inci
29.Mayıs.2007, 15:56
topik açtım ama kimse tınlamıyo OKANNNNN hani sen de yazacaktın

Aksu
29.Mayıs.2007, 16:41
İnci, bu konuyu ilgili gezinin sayfasına yazsaydın şimdiye kadar cevap alırdın. Aidikurt Alper istersen bu sayfayı oraya taşısın.

okan
29.Mayıs.2007, 16:43
ben müsaitim örtmeniimmmmmm.... eskişehirden sizi almaya gelebilirimmm....koccaaaa istanbulda size eşlik edecek zat-ı muhteremler çıkmassa tabii....

okan
29.Mayıs.2007, 16:45
ahanda yasdım örtmeniimm...şşşşşşş.. millet uyumayın yaaa...inci örtmenimisin feryadına kulak verin.....
http://www.regalraptor.net/forum/viewtopic.php?p=15185#15185

inci
29.Mayıs.2007, 16:54
ben müsaitim örtmeniimmmmmm.... eskişehirden sizi almaya gelebilirimmm....koccaaaa istanbulda size eşlik edecek zat-ı muhteremler çıkmassa tabii....

" BUDUR " :cheesy: :cheesy: :cheesy: :alkis:

YA SEN NASIL BİR İNSAN EVLADISIN ANNAMADIM KALDIMI SENİN GİBİLER VAY BEAAAAA :? :? .... Sen Eskişehir"den İstanbul"a kimse olmazsa beni almaya mı gelicen vay vay vayyyyyy :shock: :shock: .....yanlış anladım galibaa :? :| ....ben ne kadar şanslıyım ki seni tanıma fırsatım oldu :D ...OYA ne kadar şanslı ki senin gibi bir eşe sahip :D ...Doğukan ne şanlı ki senin gibi bir babaya sahip :D ....Samsun ne şanslı ki senin gibi bir Samsun"luya sahip :D :cheesy: ....

agresus
29.Mayıs.2007, 17:34

" BUDUR " :cheesy: :cheesy: :cheesy: :alkis:

YA SEN NASIL BİR İNSAN EVLADISIN ANNAMADIM KALDIMI SENİN GİBİLER VAY BEAAAAA :? :? .... Sen Eskişehir"den İstanbul"a kimse olmazsa beni almaya mı gelicen vay vay vayyyyyy :shock: :shock: .....yanlış anladım galibaa :? :| ....ben ne kadar şanslıyım ki seni tanıma fırsatım oldu :D ...OYA ne kadar şanslı ki senin gibi bir eşe sahip :D ...Doğukan ne şanlı ki senin gibi bir babaya sahip :D ....Samsun ne şanslı ki senin gibi bir Samsun"luya sahip :D :cheesy: ....

okanım gardaşım artıkın istanbul üstünden gitmek farz oldu sana.... :mrgreen:

okan
29.Mayıs.2007, 17:37
ahanda uçuyom şimçik örtmenim.. bu kadar iltifatla ayaklarım yerden kesildi falla billa...

valla bak şaka demiyom siz yalova iskelesine kadar atın kendinizi biz en az 3 motor la size eşlik etmek için geliriss.....gönüller bir olsun...

valla volkanım agresusum haklısın...artıkın bulacass bi çaresini...

emrahss
29.Mayıs.2007, 18:30
Yaw arkadaşlar, 23 haziran buluşması 21 haziran oldu gibi :D Hayırlısı bakalım..

okan
29.Mayıs.2007, 18:50
ehehheheeh.. ağanın eli tutulmass....deeeerrmişiimm...

gomtanım sen şartları deiştirmek için uuraşma sakın ....bis kendi imkanlarımısla takılacass ....yük olmayalım sizede....bi ağaç altı yeter ...çadırı kurdukmu çingene gibi vur patlasın çal oynasın.... :lol: :lol: :lol: :lol:

emrahss
29.Mayıs.2007, 18:54
Valla imkanlarımız sadece cumartesi akşamına yetiyor zaten. Ama ben talimat verdim, erken gidenler için de her türlü kolaylığı gösterecekler.

okan
29.Mayıs.2007, 18:58
Valla imkanlarımız sadece cumartesi akşamına yetiyor zaten. Ama ben talimat verdim, erken gidenler için de her türlü kolaylığı gösterecekler.gomtanım acaip bi adamsınız yaaa...valla ne diiim bilmiyom...sizi sefmeyeen össüünnn.... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

aslanburclu
29.Mayıs.2007, 19:25
SEVGİLİ SİTE SAKİNLERİ :):):):) :D :D

Düşünüyorum ,düşünüyorum içinden çıkamıyorum :? ...... şimdi biz bu Musaözü adlı kıymetli ,müstesna,yere gitmek için cumartesi sabahı çıktığımızda , akşama doğru orada olabileceğiz ,(molalar,yol ,belki trafik. vs,vs,vs.....)sonrada çadırdı,yemekti derken yorgunluk ,,yatılacak...pazar sabahı kahvaltı vsss , öğleden sonra çıkmamız gerekecek ki ; biz ne zaman bol bol sohbet edeceğiz ? :? :?
ben en azından müsait olanlar olarak, cumadan çıkabilecekler varsa öğrenmek ve onlara katılmak istiyorum :roll:

sevgili hocam istanbul es es kaç km kaç saat benim bildiğim 313 km buda bize yapar yüklerle molalarla 5 saat sabah saat 6 da köprü girişi çıksak saat 11' e gelmeden es es'e gireriz sen merak etme ertesi gün akşam üzeri saat 16.. gibi çıksak saat 21 gibi ist.dayız panik yapma o kadar benim programım şahsen böyle guruplada gelmeyi fazla düşünmüyorum ve sürat yapmak istemiyorum (80 km.yi aşmamak) çok kalabalık olacak vede tehlikeli (bence ) eğer bu durumda tamam dersen bu şekilde gidebiliriz ve güzergahımda aşağıdaki resimdeki gibi
http://upload8.postimage.org/570219/adsA_z.jpg (http://upload8.postimage.org/570219/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/570341/adsA_z1.jpg (http://upload8.postimage.org/570341/photo_hosting.html)

http://upload8.postimage.org/570348/adsA_z2.jpg (http://upload8.postimage.org/570348/photo_hosting.html)

okan
29.Mayıs.2007, 20:22
yaşar baba.. yalovaya kadar vapurla geçseniz....???

yenikoylu_ua
29.Mayıs.2007, 21:08
Komtanım valla sizsiz olmaz.Yaparız bi proğram devamlı yolculuk için zaten 80 90 km daha az yorucu bir sürat olur diye düşünüyorum.Okan kardeşinde dediği gibi vapurla yalova ordan bursa inegöl yolu hem daha kısa hem daha güzel bi yol tabi tercih sizin.Nerden giderseniz gidelim amaberaber olalım

madend
29.Mayıs.2007, 21:29
Yol kısa olsun diyosanız yenikapıdan bursa feribotuna binilebilir.yenikapı bursa 75 dk bursadan eskişehir 155 km filan yenikapıdan sabah ilk feribot 7:30 da akşamda bursadan son feribot 21:00 de motosiklet+sürücü=35 ytl bence yalovadan daha iyi bir alternatif

RızaHoşgör
29.Mayıs.2007, 22:21
arkadaşlar benide +1 yazın.bir aksilik çıkmazsa perşembe den yola çıkmak istiyorum.en kötü cuma sabahı.erken düşünen arkadaşlarla toplanalım

aidikurt
29.Mayıs.2007, 23:12
Güncel Katılım Listesi aşağıdaki gibidir herkesin bilgisine lütfen adını kesin gelecekler yazdırsın yada sonrada problemi olanlar mutlaka adını listeden sildirsin çünkü sayı önemli bütün planlar yemekler herşey kişi sayısına göre planlanacak lütfen bu konuda hassas davranın

KATILIM LİSTESİ

2-emrahss (Eskişehir)
3-carvalho (istanbul)
5-okan (+1) (Samsun)
6-Kino (+3) (Mersin)
7-Tomcat (Eskişehir)
8-aksu (Ankara)
11-Yasinsubay (İstanbul)
13-adobe (İstanbul)
14-agresus (İstanbul)
19-Sedat
20-lunatic (Ankara)
22-polo (İstanbul)
23-yenikoylu_ua (+1) (İstanbul)
24-iakyürek (İsanbul)
25-inci (İstanbul)
26-BULL (İstanbul)
27-Tayfun (İstanbul)
29-Cozinan(Bursa)
30-Polat(+1)
31-Deniz
32-Oğuzhan (İstanbul)
33-RızaHoşgör(+1) (İstanbul)
34-İlkay Okans Friend(Samsun)

yenikoylu_ua
29.Mayıs.2007, 23:16
Valla adminim benim +1 imi daha yazmadın hanım aç kalmasın sona gerçi ben açkalırım onu doyururum ama sen genede yaz istersen

aidikurt
29.Mayıs.2007, 23:22
Valla adminim benim +1 imi daha yazmadın hanım aç kalmasın sona gerçi ben açkalırım onu doyururum ama sen genede yaz istersen
eyvallah abi hemen düzelttim
Arkadaşlar başka yanlışlık yada ek olarak yazdırmak istediğiniz varsa lütfen yazın.

ÇeLeBi MuRaT
29.Mayıs.2007, 23:26
Alper hazırlık felan kişi başına yapılacaksa beni sil sonra sorun olmasın sizin için..Arz ederim..

aidikurt
29.Mayıs.2007, 23:30
Alper hazırlık felan kişi başına yapılacaksa beni sil sonra sorun olmasın sizin için..Arz ederim..
Baba seni alıcak daha biri çıkmadımı yavvv
Ne kadar ayıp arkadaşlar bumudur yani regalraptor dostluğu tesüf ederim size bende artçı olmasa seve seve alırdım dur bakalım çıkar bir hayırsever arkadaş alır seni bence

okan
29.Mayıs.2007, 23:38
alperim adminim daha önce yazmıştım ama gözünden kaçtı heralde.. ben 3 motor geleceğim....ilkay arkadaşımda gelecek.. kendisinin raptoru var...ama viregoyla gelecek.. listeye eklersen sevinirim..

yenikoylu_ua
29.Mayıs.2007, 23:38
Valla arkadaşlar ya insan kardeşini yolda bırakırmı ya bu arada çelebim Kapıdağına tek gidicem dört kişilik çadırım var İstersen başımın üstündeyerin var.Mehmet kardeşimde artçıkoltugunu hallederse motorumuzda rahat olur valla bayada iyiolur

aslanburclu
29.Mayıs.2007, 23:45
yaşar baba.. yalovaya kadar vapurla geçseniz....???

heh heh heeeeeeeeeeee allahın tabansızları dikkatli bakın ikiside aynı istikamet aynı mesafe beni hem yolumdan hemde rüzgarımdan alıkoyamassınız acemiler gemiyle kardeşim belki dönüşüm feribotla olabilirrr (((( ehh hem yorgunluk ve ihtiyarlık hali)))) :P :P :P :P :P

okan
29.Mayıs.2007, 23:47
yavv sizin için dedik yaşar baba...hani gelince uyuyakalmayasın diye ...yorgunluk ve yaşlılık haliii... :lol: :o :P

yenikoylu_ua
29.Mayıs.2007, 23:49
Valla ben acemiyimama sürüden ayrılmam kurt murt kapar nelazım

aidikurt
29.Mayıs.2007, 23:51
alperim adminim daha önce yazmıştım ama gözünden kaçtı heralde.. ben 3 motor geleceğim....ilkay arkadaşımda gelecek.. kendisinin raptoru var...ama viregoyla gelecek.. listeye eklersen sevinirim..
okey kardeşim düzelttim

aslanburclu
29.Mayıs.2007, 23:52
ben özel üyeyim vip üyeyim hazırlık beklerim (( daha olmadı senin çadıra el koyarımmm sende ikilersin )))) tekstilci üye hazırlıklı gel mesela çadırımı fırtına parçaladı ,,yağmuryagdı dolu yağdı yırtıldı gibi düşün bence sana tavsiye takviyeli gel alla allaaaa o kadar yoldan gel yorgun argın uğraşcammm hazır orda kurulu çadırlar varken işim yokda çadır kurcammm olurrrrrr canımmmm

aidikurt
29.Mayıs.2007, 23:53
Valla arkadaşlar ya insan kardeşini yolda bırakırmı ya bu arada çelebim Kapıdağına tek gidicem dört kişilik çadırım var İstersen başımın üstündeyerin var.Mehmet kardeşimde artçıkoltugunu hallederse motorumuzda rahat olur valla bayada iyiolur
çelebim muratım bak ben sana dedim burda Dostluk var kimseyi yolda bırakmayız eyvallah saolasın yenikoylu

okan
29.Mayıs.2007, 23:53
tenkü ferimaçç...alperim adminim...

yenikoylu_ua
29.Mayıs.2007, 23:55
Okaaannnn gitti çadır sen iyisimi ikitane kur önceden

okan
29.Mayıs.2007, 23:57
ben özel üyeyim vip üyeyim hazırlık beklerim (( daha olmadı senin çadıra el koyarımmm sende ikilersin )))) tekstilci üye hazırlıklı gel mesela çadırımı fırtına parçaladı ,,yağmuryagdı dolu yağdı yırtıldı gibi düşün bence sana tavsiye takviyeli gel alla allaaaa o kadar yoldan gel yorgun argın uğraşcammm hazır orda kurulu çadırlar varken işim yokda çadır kurcammm olurrrrrr canımmmmsize canım feda gomtanım .. ne demekk...sizi özel vip odada ağırlarıs.... :lol:

ÇeLeBi MuRaT
30.Mayıs.2007, 00:13
Alper önemli değil kardeş siz takılın benim zaten işim çıktı, yolunuz açık olsun kazasız belasız gidin gelin..

emrahss
30.Mayıs.2007, 08:59
Murat, bu duruma çok üzüldüm. Neden otobüsle gelmiyorsun, maksat yolculuk olsun.
Şimdi söyleyeceklerim Yaşar Baba ve usta sürücüler için değil ama arkadaşlar, Sakarya, Pamukova, Bilecik hattını bilen bilir. Gidiş gelişli, tek şeritli, çok virajlı ve de kamyon - otobüs trafiği çok yoğun bir güzergah. Ben şahsen Bursa üzeri gelmenizi tavsiye ederim. Bu işin delikanlılığı olmaz, önemli olan kaza bela olmasın..

agresus
30.Mayıs.2007, 11:04
Alper önemli değil kardeş siz takılın benim zaten işim çıktı, yolunuz açık olsun kazasız belasız gidin gelin..

uleee zavlak kardeşim... sezon başında sattın makinayı şimdi ardçı olacak makineyi arıyosun... hangi akla hizmet yaptın böyle bi işi hala anlamadım gitti... bekle biraz daha bişiler ayarlanır inşallah.. olmadı emrah gomtanımın dediği gibi otobüsle falan gelirsin alırıss seni eskişehirden... ama "yok o gün zaten işim var" gibin ayaklar yapma olm... kendi düşenağlamaz... :evil:

ÇeLeBi MuRaT
30.Mayıs.2007, 11:36
Yok cidden gelmek istesem arkadaşım mondial 250 mct var onlada gelirim.Müşteri çıktı bende sattım kısmet işi.Kimseyede darılmadım yanlış anlamayın.

inci
30.Mayıs.2007, 11:40
İllaki de gelmen gerek Murat .benim motoru al ,ben artçı olacak birini bulurum, hatta aklımda biri var ,beni kırmayacak bundan eminim ,ben bu teklifimde çok samimiyim sen benim motoru alıyosun tamAM mı ......

agresus
30.Mayıs.2007, 11:42
Yok cidden gelmek istesem arkadaşım mondial 250 mct var onlada gelirim.Müşteri çıktı bende sattım kısmet işi.Kimseyede darılmadım yanlış anlamayın.

olm müşteri çıktı diye motor mu satılır... önce satmaya karar verilir sonra çıkarsa satılır... sen satmaya karar vermişsin... müşteriye atma satışı... satan sen... darıldın diyen yok zaten de "yok işim çıktı" pek uymadı oraya... bekle... daha zaman çok... zaten darılsan nolcak... asıl biss darıldık sana... sen sezon başında sat makinayı sonra da nası olcak bu eskişehir işi diye sor... yok duygusal sebeplerle sattıysan ayrııı.... :P

okan
30.Mayıs.2007, 13:56
Yok cidden gelmek istesem arkadaşım mondial 250 mct var onlada gelirim.Müşteri çıktı bende sattım kısmet işi.Kimseyede darılmadım yanlış anlamayın.çelebim muratım... ben sizlerle tanışmak için 12 saatlik yola çıkacam kardeşim...sen nasıl gelmessin...aaaaaaaaaaaaa.....çok aip..... :P :P :P :P

Sedat
30.Mayıs.2007, 14:24
Merhaba Arkadaşlar,
16-17 Haziran'da İnönü yaylası'nda (Pamukova) enduro sürüş ve kampçılık eğitimlerinde görevim var. O haftadan bir hafta sonra ise RR nin etkinligi, ondan sonra ise EMOK'a şöyle bir gecerken ugradım yaparım.
Simdiden sizleri merak ediyorum, etkinlikte görüşmek üzere, emegi gecenlere özellikle Emrah devrem'e tesekkurler.

Sedat