PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Villa Park'ta Okey

Uzay
30.Mayıs.2010, 23:08
Selam millet.
Cumartesi akşamı Honey aradı ve okey oynamaya çağırdı.
Ayşegül'le birlikte yanlarına gittik Doğan ve Honey'in. Ödetmecesine oynama kararı aldık :x

http://img121.imageshack.us/img121/4440/p5290079.jpg
(http://img121.imageshack.us/img121/4440/p5290079.jpg)

Periscope
30.Mayıs.2010, 23:43
Uzay,
Sonucu göremedik :-)

HONEY
31.Mayıs.2010, 00:15
Lenn Zuzi,

foto tam çıkmamış

Yeniköyde okey oynayalım dedik iyikide demişiz

3 saat boyunca gülmekten gözlerimden yaş geldi ve çenelerim ağrıdı manyak bir oyun oldu çoook eğlendik

Dovanla ben eştim iyi oynuyordu 2 el üst üste açınca yiyecek içecek siparişlerine başladım :p ben bu arada rahat bir şekilde boğaz manzarasının tadını çıkartıyordum nasıl olsa biz bunları hallederiz rahatlığıyla

Ayşegül en son 5 sene önce oynamış zuziyi ben paso kafasını karıştıracak dikkatini dağıtacak sorular ile oynayarak arayı açtık

Sonra ne olduysa garson lavuğu taşlar bizim biraz silikti onları değiştirdi oyunun kaderi değişti bunlar bize yetişti ve geçtiler sonra kırasına çekişme başladı

Herkesi stres bastı çünlü hesap 100 tl civarı idi :p

Son oyuna geldik açan kazanıyor stres tavan sonra zuziden bir fikir geldi oyunu burda bitirelim hesap ortak olsun dedi :cheesy:

Herkes sanki Acun sormuş gibi VARIM DEDİK :p

Hesap 90 tl geldi herkes en az hasar ile yırttı ama muhabbet eğlencenin dibine vurduk :cheesy::cheesy:

Bu hafta içi tekrar oynayacaz işallah ama bu sefer dışarda düzgün yemek yiyip gidelim masada sadece içelim yoksa çökertiyorlar :p

Uzay
31.Mayıs.2010, 01:05
Çok iyi anlatmışsın abi :cheesy::cheesy::cheesy:

Çok keyifli idi. Herkes oy birliği ile ortak ödeyelim dedi. Yoksa yenilen gruba feci hesap kalıyordu :)

Son eli biz kazandık ama çok zevksiz bir eldi :p Heyecanı kalmamıştı. Ödetmecesine oynayan dört kişi de durum 2-2 iken strese girdi :p

Bülent abime ve Doğan'a teşekkür ediyorum

doğan
31.Mayıs.2010, 10:52
uzun zamandır böyle gülmemiştim. cafedeki diğer masalar artık dövecekti bizi. hem okey oynayıp hem güzel anadolumun unutulmaya yüz tutmuş şarkılarını söylerken diğer masalardaki bakışlar hala gözümün önünde. Gülmekten gözyaşlarımı silerken nerdeyse bir kutu peçeteyi bitirdik.

doğan
31.Mayıs.2010, 10:54
Uzaycım resimdeki armut a bi anlam verememiştir kimse. sen açıkla istersen. Ben utanıyorum çünkü :)

Uzay
31.Mayıs.2010, 11:00
Uzaycım resimdeki armut a bi anlam verememiştir kimse. sen açıkla istersen. Ben utanıyorum çünkü :)

Bülent Abiciğim ilk defa oyunun o turunda bitebildi :p:p:p:p Ben de oraya armut çizdim. Doğan hep ikiye tek oynadı :D

doğan
31.Mayıs.2010, 11:18
adam oyundan başka herşeyle ilgilendi. yemek yemediği zamanlarda manzara izledi :) ama asla bi elde ben biteyim diye bir gayrete girmedi. Ama duyduğuma göre çok hırslanmış Honey. bidahakine harikalar yaratıcam diyor :P

BULL
31.Mayıs.2010, 11:30
Ama duyduğuma göre çok hırslanmış Honey. bidahakine harikalar yaratıcam diyor :P

hahaha yaratmakmı? Honeymi?
o yaratsa yaratsa anca altına yaratır :p:p:p

Uzay
31.Mayıs.2010, 11:31
adam oyundan başka herşeyle ilgilendi. yemek yemediği zamanlarda manzara izledi :) ama asla bi elde ben biteyim diye bir gayrete girmedi. Ama duyduğuma göre çok hırslanmış Honey. bidahakine harikalar yaratıcam diyor :P

Sen gerçekten de onun ortağı olacak mısın tekrardan?

HONEY
31.Mayıs.2010, 11:34
Zuziye bilimsel yeni sorular hazırladım onları sorup kilitlenecek di do di do di doooo :p:p

Uzay
31.Mayıs.2010, 14:53
Senin o sıcak çikolatayı ağzından burnundan püskürtüğün anın videosunu çekemedim ya, ben ona yanıyorum abicim :p

yenikoylu_ua
31.Mayıs.2010, 15:03
Yeniköyde benden habersiz okey partisi ha sorarım ben size

Uzay
31.Mayıs.2010, 15:33
Yeniköyde benden habersiz okey partisi ha sorarım ben size

Sen bizsiz mangal yaparsın haaa? :cheesy:

doğan
01.Haziran.2010, 11:29
Sen gerçekten de onun ortağı olacak mısın tekrardan?
Napıyım kardeşim. seni mi ortak alayım. Al honeyi vur zuziye :) ayşegülle biz oynadık siz de konu mankeniydiniz. (sen gene honeyden iyiydin)

Uzay
01.Haziran.2010, 12:45
Napıyım kardeşim. seni mi ortak alayım. Al honeyi vur zuziye :) ayşegülle biz oynadık siz de konu mankeniydiniz. (sen gene honeyden iyiydin)

Yuh! Ayşegül ya üç ya 4 kere açtı. Onunla da konuştum ben. Helal olsun tabii ki aşkıma ama yiğidi öldür, hakkını yeme :x Nasıl hırs yaptım şimdi :p

Uzay
04.Haziran.2010, 01:22
Villa Park Okey Ödetmecesine Kapışması II :?:

Galip yine Ayşegül - Uzay Çifti 8)

Doğan çok korktuğu için gelemedi ve HONEY takım arkadaşı olarak ev sahibi Kubilay abiyi çağırdı.

Yancılar : Şemsi Ablamız, Şevval kardeşimiz, Kaanka ve Filiz :cheesy:

Hesap yine 80 küsür TL

Fatih Terim'in dediği gibi : In The Tabela :p Buyrun :

http://img338.imageshack.us/img338/2228/p6030032l.jpg

HONEY
04.Haziran.2010, 01:38
Ayşegüle helal olsun bizi yıktı :cheesy:

Bundan sonra tek olucam kubide dovanda oynamayı bilmiyor :p

CELİL
04.Haziran.2010, 09:12

Bundan sonra tek olucam kubide dovanda oynamayı bilmiyor :pHoney bu ders ücretleri seni biraz zorlacak gibi duruyor:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

yenikoylu_ua
04.Haziran.2010, 10:17
Kardeşim napalım daha oyunun başında şikeyle başladılar rakip UA olunca bide evsahibiyiz tabi aslolan misafirperverlik malum maç YENİKÖYDE buda Ayşegülün Uzaydan daha fazla bitmesiylede anlaşılıyor zaten

Uzay
04.Haziran.2010, 10:26
Yıllardır kendime uygun bir rakip bulamıyorum. Hiç yenilmedim ve bastırmaya çalıştığım egom yakında beni ele geçirecek :( Artık mütevazi olamıyorum. Nası koyduk ama demek istiyorum ama yapamam :cry:

kaanka
04.Haziran.2010, 10:46
Valla onu bunu bilmem enkırala yandancı olmak yaşasın yandancılık...:):):)
Sitres yok sıkıntı yok ye iç oooooooooohhhhhhhhhhhhhh:p:p:p

HONEY
04.Haziran.2010, 12:20
aynen abicim yakında batıcam :(

Honey bu ders ücretleri seni biraz zorlacak gibi duruyor:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Uzay
04.Haziran.2010, 12:42

Abicim normalde yarım saatte bir çay içilir. Ödetmecesine diye 8 dakikada bir çay içiyorsunuz sonra giriyor :p

CELİL
04.Haziran.2010, 13:17
Abicim normalde yarım saatte bir çay içilir. Ödetmecesine diye 8 dakikada bir çay içiyorsunuz sonra giriyor :p
uzay Honey e biraz indirim yap yoksa kaçar bak söylemediniz deme :):):)

Uzay
04.Haziran.2010, 14:52
uzay Honey e biraz indirim yap yoksa kaçar bak söylemediniz deme :):):)

Birkaç el açmasına izin verdim işte abi daha ne yapayım :) Yoksa 20 - 0 biter oyun :)

HONEY
04.Haziran.2010, 15:07
Len Zuzi hareket halindeyken motoruna bi tekme koyacam haberin olsun :p

Birkaç el açmasına izin verdim işte abi daha ne yapayım :) Yoksa 20 - 0 biter oyun :)

Uzay
04.Haziran.2010, 15:18
Len Zuzi hareket halindeyken motoruna bi tekme koyacam haberin olsun :p

Sıkıyorsa gel de motosikletine bi oyun çevirelim :x

Kazanan alır diğerinin anahtarını :p

doğan
04.Haziran.2010, 23:08
Villa Park Okey Ödetmecesine Kapışması II :?:

Galip yine Ayşegül - Uzay Çifti 8)

Doğan çok korktuğu için gelemedi ve HONEY takım arkadaşı olarak ev sahibi Kubilay abiyi çağırdı.

Yancılar : Şemsi Ablamız, Şevval kardeşimiz, Kaanka ve Filiz :cheesy:

Hesap yine 80 küsür TL

Fatih Terim'in dediği gibi : In The Tabela :p Buyrun :

http://img338.imageshack.us/img338/2228/p6030032l.jpg
Ulen bi şehir dışına çıktık hemen arkamızdan atıp tutmuşsun. herkesin intikamını alıcam haberiniz olsun. bidahakine herkes tek:mrgreen:

doğan
04.Haziran.2010, 23:12

Bundan sonra tek olucam kubide dovanda oynamayı bilmiyor :p
yazıklar olsun sana yedirdiğim tostlara ve hamburgerlere..

doğan
04.Haziran.2010, 23:15
honey in önde olduğu bir oyun olsa o zaman yandın sen. bir elinde çay öbüründe ayran olur valla:mrgreen:

doğan
04.Haziran.2010, 23:17
mecidiyeköyde ara sokakta bi kıraathane varmış. çay 50 kuruş. :p

HONEY
04.Haziran.2010, 23:38
Valla aynen doğru acımam yakarrrrım :p

honey in önde olduğu bir oyun olsa o zaman yandın sen. bir elinde çay öbüründe ayran olur valla:mrgreen:

İsterlerse bir dahaki sefere bizim ordaki yere gideriz kedi eti sosiside 0,75 kuruş :p

mecidiyeköyde ara sokakta bi kıraathane varmış. çay 50 kuruş. :p

kaanka
04.Haziran.2010, 23:51
Yok olum kaliteden şaşmayın...:x
Ben gayet memnunum ürünlerden ve fiyatlardan...:p

Uzay
05.Haziran.2010, 01:42
Ulen bi şehir dışına çıktık hemen arkamızdan atıp tutmuşsun. herkesin intikamını alıcam haberiniz olsun. bidahakine herkes tek:mrgreen:

Doğan çok korktuğu için gelemedi yazmıştım. Düzeltiyorum.
Doğan çok korktuğu için şehir dışına kaçtı :p

Uzay
05.Haziran.2010, 01:45
Yok olum kaliteden şaşmayın...:x
Ben gayet memnunum ürünlerden ve fiyatlardan...:p

Senin gibi yancı az bulunur bu devirde. Helal olsun sana kardeşim. Ne karıştı, ne laf soktu. Güzelcene sohbetimize sohbet kattın ve afiyetle içtin çayları 8) Diğer yancılar da iyiydi ama sen yüz kere kahveye girsen, bir kere dayak yemezsin :)

doğan
05.Haziran.2010, 10:39
Doğan çok korktuğu için gelemedi yazmıştım. Düzeltiyorum.
Doğan çok korktuğu için şehir dışına kaçtı :p

seni yenip hesabı öderken videoya kaydetmek şart oldu :x

Uzay
05.Haziran.2010, 14:04
seni yenip hesabı öderken videoya kaydetmek şart oldu :x

Bosson'dan one in a million adlı parçayı armağan ediyorum kardeşime :p

One in a million (http://www.dailymotion.com/video/xggbh_bosson-one-in-a-million_music)

doğan
06.Haziran.2010, 14:16
Sen hesabı ödedikten sonra ben kayıt yaparken Evanesence 'den Forgive me adlı şarkıyı söylemek zorunda kalmazsın umarım
http://www.dailymotion.com/video/xy6zn_evanescence-forgive-me-final-fantas_music