PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Hafta Maşukiyede Buluşalımmı

kayar2
31.Mayıs.2010, 00:58
Arkadaşlara Açık Teklif Bu Hafta Sonu Ne Düşünüyorsunuz Maşukiye De Buluşalımmı

Demir77
31.Mayıs.2010, 01:14
Arkadaşlara Açık Teklif Bu Hafta Sonu Ne Düşünüyorsunuz Maşukiye De Buluşalımmı
Kaya abi bu hafta nikah işi biraz uzadı gelemdim. Önümüzdeki bi doktor toplantısı olma ihtimali var olmazsa kesim geliyorum. Mt den 4 arkadaş daha var onlarada söylerim muhtemelen mlarda gelir.

CELİL
31.Mayıs.2010, 09:05
manşukiye çok güzel benim motor tamirden çıkar ama rodaj olayı var yetiştirirsem ben orayı çok severim gelmek isterim

carvalho
31.Mayıs.2010, 10:52
ben ist dışında olacağım. geziye katılacak arkadaşlar aiyi eğlenceler. güzel fotoları da bekliyoruz. vurun kiremitte alabalığın, kaşarın gözüne 8)

kayar2
31.Mayıs.2010, 11:53
Kaya abi bu hafta nikah işi biraz uzadı gelemdim. Önümüzdeki bi doktor toplantısı olma ihtimali var olmazsa kesim geliyorum. Mt den 4 arkadaş daha var onlarada söylerim muhtemelen mlarda gelir.
TAMAM SÖYLE AMA SENDE GELMEYE ÇALIŞ HABERİNİ BEKLİYORUM

Periscope
31.Mayıs.2010, 22:27
Kaya abi,

Fazla hızlı gitmezsen bende gelmek isterim :-)

kayar2
01.Haziran.2010, 01:01
ben ist dışında olacağım. geziye katılacak arkadaşlar aiyi eğlenceler. güzel fotoları da bekliyoruz. vurun kiremitte alabalığın, kaşarın gözüne 8)

BAK BURSADA KUZUYU KAÇIRDIN MAŞUKİYEDE DE KUZU YA GİDİYORUZ

kayar2
01.Haziran.2010, 01:02
Kaya abi,

Fazla hızlı gitmezsen bende gelmek isterim :-)

GURUBA GÖRE AYARLARIZ HIZIMIZI YARIŞ YAPMIYORUZ DÜZGÜN BİR GURUB SÜRÜŞÜ YAPACAGIZ GELEBİLİRSİN

Periscope
03.Haziran.2010, 22:47
GURUBA GÖRE AYARLARIZ HIZIMIZI YARIŞ YAPMIYORUZ DÜZGÜN BİR GURUB SÜRÜŞÜ YAPACAGIZ GELEBİLİRSİN

Kaya abi,

Maşukiye ye cumartesi mi pazar mı gitmeyi düşünüyorsun ?

Ben ancak pazar olursa gelebilirim ...

Selamlar

kayar2
04.Haziran.2010, 00:29
Kaya abi,

Maşukiye ye cumartesi mi pazar mı gitmeyi düşünüyorsun ?

Ben ancak pazar olursa gelebilirim ...

Selamlar

pazar gidecegiz ancak bu gün hava durumu yagmur lu diyor pazar için öyle olursa gitmeyiz veya başka yere gideriz cumartesi ögleden sonra kesin kararı veririz telefonlaşırız cumartesi akşam üstü arayabilirsiniz 5322124353

Periscope
04.Haziran.2010, 20:23
pazar gidecegiz ancak bu gün hava durumu yagmur lu diyor pazar için öyle olursa gitmeyiz veya başka yere gideriz cumartesi ögleden sonra kesin kararı veririz telefonlaşırız cumartesi akşam üstü arayabilirsiniz 5322124353

Tamamdır abi ararım ben seni .

0 533 453 34 30

kayar2
05.Haziran.2010, 20:12
arkadaşalar hava durumu kuvetli saganak ve gök gürültülü yıldırımlı diyor fazlada talep olmadı geziyi bakşa haftaya birakıyoruz hava muhalefeti nedeni ile yarın sabah ve 15 den sonra yagış diyor hayırlısı olsun

kayar2
06.Haziran.2010, 22:38
arkadaşalar hava durumu kuvetli saganak ve gök gürültülü yıldırımlı diyor fazlada talep olmadı geziyi bakşa haftaya birakıyoruz hava muhalefeti nedeni ile yarın sabah ve 15 den sonra yagış diyor hayırlısı olsun

bu gün geziyi iptal etmekle isabetli bir karar vermişiz çok yagmur ve serin geçti inşallah başka bir zamana birlikte olmak dileği ile iyi haftalar