PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul İçinden d-250e 9b arıyorum

dramcatcher
15.Haziran.2010, 02:00
Öncelikle foruma yeni katıldım.Adetleri filan bilmiyorum ama Herkese MERHABA demek istiyorum.Bu sene çalıştım ve motor almayı uzun zamandır planlıyordum.Öncelikle 2.000 lira civarı bir bütçem var(ehliyet ruhsat devir bakım onarım vs hariç)
*Öncelikli tercihim sağlam olduğuna güvendiğim için içinizden birinin satmayı düşünürse,
*Daha sonra da kefil olabileceğiniz birinin motorunu satın alabilirim...

Teşekkür ederim...

Uzay
15.Haziran.2010, 10:41
Öncelikle foruma yeni katıldım.Adetleri filan bilmiyorum ama Herkese MERHABA demek istiyorum.Bu sene çalıştım ve motor almayı uzun zamandır planlıyordum.Öncelikle 2.000 lira civarı bir bütçem var(ehliyet ruhsat devir bakım onarım vs hariç)
*Öncelikli tercihim sağlam olduğuna güvendiğim için içinizden birinin satmayı düşünürse,
*Daha sonra da kefil olabileceğiniz birinin motorunu satın alabilirim...

Teşekkür ederim...

Merhaba.
Hoşgeldin aramıza. 2000 TL'nin biraz daha üstüne çıkman gerekebilir sağlam bir motor bulabilmen için. Zaten bizim kefil olabileceğimiz bir motor da büyük ihtimalle sağlamdır ve sahibi o motoru 2000 civarına satmayabilir.

Bu arada tanışma başlığı burada : http://www.raptorriders.net/forums/forumdisplay.php?f=27

Tekrar hoşgeldin8)

CELİL
15.Haziran.2010, 15:15
merhaba aramıza hoş geldibn 2000 tl ye motor zor ama bulsanda düzgün olmaz düzgün makinalar 3000-3500 tl fiat çeker işallah gölüne göre bir makina bulursun kolay gelsin

carvalho
15.Haziran.2010, 18:13
Özgün, hoşgeldin.
O fiyata regal raptor bulman biraz güç ama Keeway araştırabilirsin.

dramcatcher
16.Haziran.2010, 00:50
Hepinize çok teşekkür ederim.Yeni başlayacağım için hevesliyim.Erken hevesimi kırıp alacağım motorun kötü olmasını istemiyorum fakat 2000tl civarı keeway bakıcam ozaman.Acaba Keeway de sorun olur mu? Garanti kapsamında mıdır aydınlatırsanız sevinirim =)

Uzay
16.Haziran.2010, 01:23
Hepinize çok teşekkür ederim.Yeni başlayacağım için hevesliyim.Erken hevesimi kırıp alacağım motorun kötü olmasını istemiyorum fakat 2000tl civarı keeway bakıcam ozaman.Acaba Keeway de sorun olur mu? Garanti kapsamında mıdır aydınlatırsanız sevinirim =)

İkinci el motor alacağın için garanti süresi dolmuş olabilir.
Buradaki üyelerin büyük çoğunluğu Regal Raptor kullandığı için Keeway hakkında aradığını bulamazsın. Zaten hepimiz birçok motor arasından Regal'i seçtiğimiz için bize göre en az sorunlu odur. Ama için rahat olsun. Almak istediğin motoru iyi bir ustaya götürüp baktırırsan pek sorun olacağını zannetmiyorum. Regal diğerlerine fark atacak kadar iyi değil. Sadece diğerlerinden daha iyi ;)

RızaHoşgör
16.Haziran.2010, 17:39
2700 tl varsa sitemiz üyelerinden deniz sahibinden.com da T gidon motorunu satıyor.o parayıda havada karada eder.