PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : parça eksiği olan var mı?

snsl66
18.Haziran.2010, 17:52
bir arkadaşım temmuzun başında çin'e gidecek. yedek parça ihtiyacı olan varsa konuşup getirtmeye çalışırım.
yanlış anlaşılmasın ticari maksatlı değil, maksat piyasada bulunamayan bir parça varsa onu bulmak. geçen gün bakım için ustaya gittiğimde akü tarafındaki kromajlı kapağın civatasının düştüğünü farkedip hemen yeni civata taktı. kapağa dikkat etmemi ve düşürmememi söyledi. piyasada bu kapaktan bulunamıyormuş. yolda görsen tekme atarsın ama bulunmayınca bulunmuyor işte.

RızaHoşgör
20.Haziran.2010, 02:15
arkadaşım komple şanzuman istesem çokmu olurum? 533 665 69 93

snsl66
21.Haziran.2010, 21:11
arkadaşım komple şanzuman istesem çokmu olurum? 533 665 69 93

arkadaşımla görüşmem lazım, ben yinede ileteyim .
parça kataloğunun linkini ekliyorum. eksiklerinizin sayfasını ve parça numarasını yazabilirseniz bende herbirinin çıktısını alıp işaretlerim. sonuçta arkadaşa bir liste vermem lazım.
http://rapidshare.com/files/401383814/IPC.pdf.html
bu katalog çok detaylı. en ufak civatayı bile listelemiş. bir inceleyin tüm techizatı getirtip boş yere masraf yapmaya gerek yok.

foreman
22.Haziran.2010, 00:48
bu yapmak ıstedıgın seyı gecen sene bende denemıstım...katalogtan tek tek referans numaralarından bulup arkadasımın elıne verdım.çinde fabrıkanın kapısına kadar gıttı.parekende parca satmadıklarını soyleyıp adamı terslemısler.oda bana mahcup olmamak ıcın bı kac sehır gezdı.bana dedıgıne gore çinde regal raptor markasını bılen yok.zaten çin sokaklarında 250 cc motor kullanmak yasakmıs.netıce ıtıbarı ıle parcayı alamadan geldı...
haberın olsun sonra hayal kırıklıgına ugrama....

snsl66
22.Haziran.2010, 17:08
denenmiş bir şeyi ikinci defa denemeye gerek yok. madem olmuyor zorlamayız. benim şimdilik parça ihtiyacım yok ama bazı arkadaşlar özelden mesaj attılar. buna istinaden gördüm ki regalde parça sıkıntısı gerçekten varmış. buda şunu gösteriyor ki yarın distrübitörüz diye ortaya çıkanlar topu dikip kepengi kapatsa. motorlarımızla ortada kalacağız.