PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dün depremi hisseden varmı :)

adobe
08.Mayıs.2007, 09:49
Merkezi ikitelli / başakşehir. Şiddetini bilmiyom ama hala kalçamda ağrısı var :) .Dün emmolunun aldığı motoru görmeye gittik tam biz varmak üzereyken yağmur çiselemeye başladı. Tabi gidergitmez hooop motorun üstüne merak işte yağmurmu yağıyo lastik mi kayar kimin umrunda. Sitenin etrafından döndüüm dikçe bi yokuş vardı ordan inerkene bi baktım vıjjjjjjjjjjjt bıjjjjjjjjjjjjjjt cotannnnnk 140 kg ben altta 170 kg motor üstte belli bi sarsıntı oldu tabi :) .Bende bu acemilik ve bu heyecan varkene çook düşerim gibi geliyo. Akılsız başın cezasını el ayak çekermiş. Acıyoooooooooooo :cry:

Bu mevzudan çıkan en önemli ana fikir motorunuzla çişe bile gitseniz korumalarınız üstünüzde olsun.

carvalho
08.Mayıs.2007, 09:53
Aman hocam, el ayak neyse düzelir de kafaya darbe almak fena... Neyse ki ucuz atlatmışsın gibi görünüyor.. Geçmiş olsun...

Motorla bakkala ile gitsek en azından kask şart...

Aksu
08.Mayıs.2007, 09:54
Geçmiş olsun, fakat daha zoruna gideni motoru alır almaz yatman olmuştur. Daha kötüsü de olabilirdi. Demek o sendin ha. Diyorum ki Ankara çevresi deprem falan olmadı ama o sarsıntı nerden geldi.

adobe
08.Mayıs.2007, 10:04
Kaskım vardı zatende çanak çömlek patlıyodu az kala :)

emrahss
08.Mayıs.2007, 10:06
Büyük geçmiş olsun.

Engin
08.Mayıs.2007, 10:16
Adobe geçmiş olsun. Dikkat etmek lazım. Özellikle yagmur yeni yağmaya başladıysa yollar buz pistine dönüyor. Bu havalarda mümkün olduğu kadar yollara çıkmamak lazım.

okan
08.Mayıs.2007, 10:21
İYİ İYİ Bİ RAKİP AZALDI GÜLEŞ İÇİN....
GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM....

inci
08.Mayıs.2007, 10:23
yani tam motorcu oldun artık :evil:
geçmiş olsun :| .....aman dikkat :cheesy:

adobe
08.Mayıs.2007, 10:37
Sağolun örtmenim her kaza bir tecrübedir aslında ucuz atlattık tabi ama acıyooooooooo :cry:
Ayrıca okan kardeşim hiç ümitlenme 1 haftaya hazır olurum ben :evil:

aidikurt
08.Mayıs.2007, 10:49
motorda ilk düşüş tecrübesi önemlidir cunku ilk yasadıgındaki korku hiç aklından cımayacak ve bundan sonra binerkende hep o an aklına gelip dikkatli gideceksin.

Geçmiş olsun kardeşim inşallah ilk ve son olur.

ToMCaT
08.Mayıs.2007, 11:23
Geçmiş olsun... aman dikkat diyelim...

tanzimo
08.Mayıs.2007, 12:23
geçmiş oldun adobem. dikkaet et baba senin düşmeyle benim düşme aynı deil. aman derim. Ha bi de şunu söyliyeyim. Trafiktede de illa bi düşüyosun illa bi yatıyosun bi yerde. O nedenle koruma olmalı. Bu illa olacak çünkü. O anı hafif atlatmak gerekli. Zaten o düşüşten sonra rahatlıyacaksın bak. Korku arkasından bi rahatlama gelecek. Oh be düştüm die ilginçtir :) sonrası sana kalıyo zaten. geçmiş olsun.

not: ağrıların varsa çabuk iyileşmek için zahir derim. Sen anladın onu :)

GOKHAN
08.Mayıs.2007, 12:42
adnanım geçmiş olsun kardeşim ya bılıyorsun bu tarz hareketler bizim gibi adamlar için çok tehlikeli allah korusum

agresus
08.Mayıs.2007, 13:32
adnanım iri insanım... geçmiş olsun... hatta hayırlı olsun... ii dir kaza... düşmeden olunmaz motorcu... düştün oldun... daha ne... :mrgreen: Mevlam beterinden saklasın.... Kaza bela vermesin....

adobe
08.Mayıs.2007, 14:24
Valla herkes cok saolsun hala biras acı var ama nassı sölesem :cheesy: ÇOK ZEVKLİYDİ :cheesy: vıjjjjjjjjjjjt bıjjjjjjjjjjjjt güm hattaa GÜÜÜÜM hihihoooyt

( allah beterinden korusun tabi herzaman böle site içi boş yolda olmuyo bu işler )

cellat
08.Mayıs.2007, 15:14
sen düştün olan bizim motoro oldu
neyse motora bişi olmadıya ucuz atlattık
:)

Kino
08.Mayıs.2007, 17:16
adnan geçmiş olsun be daha dur yaa baklavalar var sırada unutmadım yaniiii

ama şu olayın fotoğrafları yokmu be abicim koysan da bir görseydik sen altta motor üste nasıl oluyor öyle :mrgreen:
anlaşılan motora bir şey olmasın diye kucaklamışsındır sen onu

allah beterinden saklasın tekrar geçmiş olsun adnan

bu vesile ile tüm dostlarıma tekrar bir hatırlatma

ne olur dikkatli bininiz :!:

sıcaklar başladı hatta bazı yerlerde ansızın cıkan yağmurlar falan
biliyorsunuz bizim otomobil sürücülerine karşın 95 kez mi ne daha fazla dikkatli olmamız gerek.

adobe
08.Mayıs.2007, 17:45
Saolasın kino baba valla bende isterdim biri çekmiş olsa kameraya felan ama çok ani oldu. Hatırladıkça gülüyom hala . Baklava işini merak etme sen en kötü ihtimalle geziye giderken hallederiz :)

Ayrıca üzülmenize gerek yok motor emmolunun zaten :)

aslanburclu
08.Mayıs.2007, 21:13
adobem 7.0 ım naparsın ya düşmek falan yapma böyle şeyler bizi bi arada bi derede bırakma hanginize acıyalım RR yemi sanamı ne bileyim geçmiş olsun bana bak sen güreşi boşverde barfiks çalış derim kolların güçlensin :cheesy: :cheesy: anladın sen onu :P :P :evil:

BULL
09.Mayıs.2007, 00:09
:) :) :) bende aynı saatlerde halkalı toplu konutlarda bi deneme yaptıydım ama beceremediydim :) :) :)
kısmet sanaymış demekki :cheesy:
yağmur daha yeni yağmaya başlamış yerlerdeki tozlar olmuş buz pisti gibi
bizde de ne akıl var dimi yaw motora binecek zaman bulamamışız :)

neyse ucuz atlatmışsın kardeşim geçmiş olsun
en kötü kazan böyle olsun :D

Tayfun
09.Mayıs.2007, 00:23
Baba düştüğünde evdeki yumurtalar raftan düşüp kırıldı sarsıntının etkisiyle, 1 karton yumurta borcun var bize :P