PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RegalRaptor DD125 yedek parça ihtiyacı

regalr
02.Temmuz.2010, 17:02
merhaba arkadaşlar ;
regal raptor dd125 motosikletim için gerekli parçalar şunlardır:

Emme manifoltu oringleri (2tane)
silindir alt conta
silindir üst conta
sibop kapağı oringi(contası)
Bir takım sibop ve sibop lastikleri (subap)

nerden bulabilirim?

birde elektrik aksamıyla ilgili bir sorun var sürekli far ampülünü yakıyor angel led park aldım onun içinden 2 ledi yakmış durumda konjektör denmi kaynaklanıyor emin değilim 14 volt ortamala elektrik üretiyor.
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...iyi forumlar

Uzay
02.Temmuz.2010, 17:15
Merhaba arkadaşım,

Sayfanın en üstünde Demirtaş Motosiklet veya Emre Ltd ile iltişime geçebilirsin

regalr
02.Temmuz.2010, 23:13
ilk önce ali ustaya ulaştım. onlar beni emre ltd e yönlendirdi. emre ltd ile 5. telefon görüşmesi sonucunda 4 saat bekledim sonunda ellerinde olmadığını söylediler 2 ay sonra yurt dışından getirtiriz diyorlar. yorumu sizlere bırakıyorum motorum yatıyor :S

sir82
04.Temmuz.2010, 01:34
Çok kötü olmuş ya geçmiş olsun kardeş durumunu anlıyorum. Eğer düşünürsen İzmir de Alsancak Kahramanlarda Motorcu levent diye nam salmış yedek parça toptancısı var ona ulaş. Bide İzmir Basmanedeki postanenin arka sokağında Ege motor var bunlar İzmirideki Çinli menşei bütün motorların toptan yedekparça işlerini yapıyorlar bi faydam olduysa ne mutlu bana

aidikurt
05.Temmuz.2010, 23:09
baska marka ve modellerıde arastır sırkecıde bence parcalar uc asagı bes yukarı bırbırıne uyuyor ama ıstedıgın parcalar oyle cok agım sahım parcalar degıl ellerınde olmamasına bır tturlu anlam veremedım valla hele ısteyınce 2 ay sonra gelmesıne hıc anlam veremedım valla ben amerıkadan hongkontan parcalar ve aksesuarlar aldım motor ıcın en gec 2 haftaya ulastı hepsi