PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Regal Raptor 'ların Hangisi?

StoneCrusher
07.Temmuz.2010, 23:59
Merhabalar Arkadaşlar!
Öncelikle kendimi tanıtmak isterim ben Emrah , yani aranıza yeni katılan acemilerden birisiyim, çok büyük bir motor tutkum var , şimdiye kadar nasip olmadı ama içimdeki tutkunun hevesten daha büyük bir duygu olduğunu çok iyi biliyorum.31 yaşındayım araba ehliyetim dahi yok sürmek gibi bir hevesimde ama yanımdan geçen her motorluyu gözden kaybolana kadar büyük bir hayranlıkla izliyorum. Dayım izmirin tanınmış motor sürücülerinden 1985 lerden beri , çok büyük kazalar yaptığı ve bu tutku uğruna hayatını mahvettiği için ailem tarafından bu sevdadan devamlı olarak uzak tutuldum...bu kadar uzun başınızı ağrıttığım için üzgünüm sadece kendimiifade etmek istedim... Ve artık yeter dedim hemen gidipbir ehliyet kursuna yazıldım A2 için,ama kurslarda çok fazla şey öğretilmiyor ve ben her şeyi çok iyi öğrenip tam anlamıyla bir sürücü olmak istiyorum , forumlarda ki tüm yazıları okumaya çalışıyorum benim gibi konu açan çok insan var ama emin olun benim ruhum çok farklı. Yaptığım araştırmalarda her kez 250cc ler için Regal Raptor diyor bende ilk gördüğümde işte budur dedim. Ama hangi seri? kaç model ? en iyisidir en sorunsuzudur öğrenmek istiyorum. Şu an istanbul da yaşıyorum her hafta sonunu izmirde geçiriyorum yaniçok uzun sürüşler yapacağımdan emin olabilirsiniz. Eralp Hoca nın tel . numarasını aldım eğitim için başka önerileriniz varsa lütfen yazın benimiçin çok yaralı olucaktır tabi regal raptor önerilerinizi mutlaka bekliyorum. Hepinize şimdiden çok teşekkürler, iyi kazsız belasız sürüşler,saygılarımla.:)

HONEY
08.Temmuz.2010, 01:26
Hoşgeldinizzz

carvalho
08.Temmuz.2010, 02:01
emrah kardeşim hoşgeldin.
ehliyetini aldıktan sonra 250'lik regalraptor alırsın. ister T gidon ister kartal gidon farketmez.
çok kısa sürede sen de bizden biri olursun.
Eralp hoca'dan özel sürüş derslerini muhakkak tavsiye ederim.

Samimi tanışma yazın için teşekkürler.

Hoşgeldin aramıza....

Uzay
08.Temmuz.2010, 02:04
Aramıza hoşgeldin.
Umarım istediğini elde edersin.

RR250E-9 kartal gidon ve RR250E-9B T gidon %90 tercih edilen modellerdir 8)

fafenk
08.Temmuz.2010, 02:18
emrah abi hoşgeldin aramıza bende yeniyim ama sanırım kabul edildim gruba daha kimseyle tanışamadım ama:mrgreen:umarım istedigin motoru alır kazasız belasız kullanırsın..

StoneCrusher
09.Temmuz.2010, 00:35
Hoşbulduk!
Hepinize samimi karşılamanıziçin çok teşekkürler arkadaşlar. Önerileriniz içinde ayrıca sağolun. Forumu ve yazılarınızı aynı zamanda önerilerinizi sıklıkla takip edicem.Elimden geldiğince öğrenmek için titizlikle çalışıcam. tekrar tekrar teşekkürler.:cheesy: