PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cok Kararsizim Yardim Edin Lutfen

xiangzi
12.Temmuz.2010, 02:15
Selamlar bu forumda daha yeniyim Kibristayim ve asagida yazdigim 3 motor arasinda cok kararsiz kaldim hepsinin bi tarafi hosuma gidiyor yardim edin bilgilerinize guveniorm
*Yamaha DragStar 650 Classic
*Honda 750 c Shadow
*Suzuki VL 800
*yamaha dragstar dis gorunus bakimindan mukemmel ama hava sogutmali olmasi birde 650 lik motora gore performansinin biraz dusuk olmasi beni kotkutuyor ama dizayn olarak hastayim motora
*shadowun on kismi hic hosuma gitmiyor camurluk falan degisince gerci goruntusude degisir 750 lilie gore performansi iyi gorunuyor ve su sogutmali olmasida cabasi arkadan gorunusu cok tatli sinyal fren lambasi falan cok hos duruyor yamahaya gore biraz daha yere yakin cok az fark ama olsun daha bi cruiser havasi katiyor motora
*suzukinin modeli birazdaha spor duruyor daha cok cruiser sport lara benzior dierlerinin modellerine gore biraz genc isi duruyor bana gore yani ama performansi kullanim kolayligi hakkinda hic bir bilgim yok

bu 3 gorusumden dolayi honda shadow daha yakin geliyor bana hem kullanimida sehir icinde cok rahat siz ne dusunursunuz?

Uzay
12.Temmuz.2010, 11:05
Sanırım Suzuki C800'de yakıt enjeksiyonu da vardı artı olarak.

Şehir içindeki kullanımın Honda ve Suzuki'de çok farklı olacağını sanmıyorum.

Ben olsam bu ikisi arasında kararsız kalabilirdim

Tayfun
14.Temmuz.2010, 12:56
Bu 3 japon kardeş üç aşağı 5 yukarı aynı özelliklere sahip, illa bir seçim yapmaksa amacın şu kriterleri kullan.

1-) Km de ne kadar yaktığı
2-) Fiziki yapına uygunluğu
3-) Sürüş kolaylığı
4-) Yedek parça fiyatları ve servis ağı
5-) 2. el satış ve değer kaybı

bunlar sana doğru motoru seçmende yardımcı olacaktır...

xiangzi
18.Temmuz.2010, 14:28
karar alindi 2004 model 18ooo kmde honda vt750 c4 shadow aldim 10.000 e cok temiz motor hem icten hem distan biraz pahali oldu galba ama icime sinerek aldim ins hayirlisiyla sureriz cok saolun fikirleriniz icin:cheesy: