PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda Shadow Bakım Parçaları ve Fiyatları

MotoCan
06.Ağustos.2010, 15:24
Arkadaşlar merhaba,

Ben uzun zamandır yurt dışındaki görevim nedeniyle foruma pek katılamadım. Açıkçası özlemişim buradaki dostluğu. Cezayir'den gelir gelmez 250'lik Regal Raptor'umu sattım ve 750 lik Honda shadow aldım. Biliyorsunuz Regallerin parçaları çok ucuzdu ve işçiliğini kendim halledebiliyordum. Shadow'un bakımını kendim yapmaya pek cesaret edebilecek gibi değilim, ancak bir usta buldum Honda Efe'de usta başıymış ve yeni ayrılmış, parçaları alıp gidiyorsun cüzi bir işçilikle hallediyor. Fakat Ankara'daki arkadaşlar bilirler Honda Efe'nin politikasını 10 liralık bujiye 40 lira isterler. Onun için kendim Ostimden bulmaya çalışacağım.
Bu nedenle 2005 model Honda Shadow VT 750 C motorum için;
Yağ filtresi marka model ve özellikleri,
Buji marka model ve özellikleri,
Hava filtresi marka model ve özellikleri,
Şaft yağı marka model ve özelliklerini

bilen arkadaşlar bana yardımcı olabilirler mi?

Ve de bu parçaları ANKARA'da nereden almamı tavsiye edersiniz?

Ayrıca debriyaj kasnak piminden bir şakırtı geliyor (ustaya sordum kronik abi dedi, yaparız 5000km sonra tekrar eder, gerek yok onun için dedi, ayrıca bir sorun da çıkartmaz bu şekilde diye söyledi). Shadowcu arkadaşlar sizde de aynı sorun oldu mu?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

HONEY
06.Ağustos.2010, 15:58
Tekrar aramıza hoşgeldin :)

http://www.wemoto.com/bikes/Honda/VT_750_C4_C5_Shadow/04-05/

Verdiğim linkten gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsin biz kaanka ile vstromlarımza burdan alışveriş yapıyoruz fiyatlar türkiyeye göre yarı yarıya ucuz olabiliyorl

gördüğün fiyatlar pound kuru 2.450 civarı ile çarp ilave hiç bir nakliye ıvır zıvır ödemesi yapmıyorsun

önemli detay toplam alışverişin 150 euro yu geçmesin geçerse o zaman gümrük sorunu yaşarsın 100 euro civarı sorun yaşamazsın yaklaşık 40 kişi burdan alışveriş yapıyoruz 1 kişi sorun yaşadı 200 euro yu aşmış gümrük sorunu yaşadı onun haricinde sorun yaşayan çıkmadı

Parça eline 4 iş günü en geç 5 işgününde elinde olur 6. gün olduğu hiç olmadı

Tavsiye ederim senin shadowun epey bir parçası var listede görebilirsin

MotoCan
09.Ağustos.2010, 12:43
Çok teşekkür ederim, şimdiden bi kaç parçayı sipariş ettim bile8)