PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Belediyeyi Uyaralaım

kayar2
09.Ağustos.2010, 14:14
Bilinçsiz ve anlamsız sulama yüzünden bu sene 9. motorcu arkadaşımızı kaybettik. Artık yeter. Geç kalmış bir organizasyon belki de. Bugün hepimiz İstanbul Büyük Şehir belediyesini ayrıca, park ve bahçeler müdürlüğünü(ki işi yapan bunlarmış aslında) arıyoruz. Ben çok detaylı bir şekilde Beyaz masa ile konuştum. Örnek gösterdim. Ataşehir çıkşı, Trio konutlarını geçip sola Palladium'a doğru dönerken sulama var. Her gün yol ıslanıyor. Orayı söyledim. Sizler de gördüğünüz sulama hatalarını bildirin ve eleştirin lütfen. 30 cm eninde çim yüzünden insanlar ölüyor haberiniz var mı deyin. Sulama yapan işçilerin kalifiye olmadıklarını, lanetdail sulama ile yoluda ıslattıklarını ve bunun ne tür kazaya yol açacağını bilmediklerini , uyarılmalırını söyledim. Buı şekilde yine 1 ay önce sahil yolunda 2 kişinin hayatını kaybettiğini söyledim.
Lütfen üşenmeyip arayalım. Hem kaybettiğimiz motorcu arkadaşımız için, hem de bundan sonra , sulama sebebi ile ölmemek için.

Cem Hakan Hatunoğlu

işte telefonlar:

İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Kemalpaşa Mahallesi Şehzadebaşı Caddesi No.25 Fatih / İstanbul, 34134
Başkanlık Santral Telefonları Saraçhane: (0212) 455 13 00
Merter: (0212) 449 40 00

Park ve Bahçeler müdürlüğü:
Ad Soyad: Mehmet İhsan Şimşek
Görev:Müdür
Birim Adıhttp://www.motosiklet.net/forum/images/smilies/eskiler/icon_tongue.gifark ve Bahçeler Müdürlüğü
Telefon: (0212) 312 62 00
Santral: (0212) 312 62 00
Faks: (0212) 380 22 38
E-posta: ihsan.simsek@ibb.gov.tr (ihsan.simsek@ibb.gov.tr)

sir82
09.Ağustos.2010, 14:28
Belediyeler zaten işi taşeron firmalara veriyor durum İzmir dede aynı Allahtan şimdiye kadar bi kaza başımıza gelmedi napcaz bu gereksiz park bahçe düzenlemerini bilmiyorum önce bozuk yolları yapsalar gam yemiyecem

RızaHoşgör
09.Ağustos.2010, 20:31
abi devlet motorcuyu karayolu taşıtından saymıyorki belediyeye yaptırımımız olsun.bizler zurnanın son deliği.bak mesela acun ılıcalı moto kullanıcısıymı.hele o bir kaza yapsın bak nasıl tedbirler geliyor.

kayar2
10.Ağustos.2010, 16:03
arayın mail atın etkisi kesin olacaktır duyarsız toplum olmayın