PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Doğanay (aYe) İçin, Artık Sesimizi Duyurmak İçin Toplanıyoruz

paflagonya
10.Ağustos.2010, 15:36
Murat "eğer motosiklet ile kaza yapıp ölürsem, sitelerde benim için başlık açılmasın, benim suçum dışında bir sebebden ölürsem (bariyer vs.) peşini de bırakmayın diye vasiyet etmişti.

Motosiklete gönül vermiş değerli arkadaşlar, Geçtiğimiz Cumartesi günü elim bir kazada kaybettiğimiz Murat Doğanay kardeşimiz için kaza yaptığı yerde protesto için, sesimizi duyurmak için, Murat'ın Vasiyeti için, Bariyer Terörü için, Bilinçsiz Kasap Sürücüler için, Dikkatsiz yeşil alan sulamaları için, Trafikte bizi'de Farketmeleri için TOPLANIYORUZ...

Hakan Ekşi arkadaşımız haber ajansları ile görüştü. Basın kameralarla basın açıklaması yapıcağımız yerde olacaklar. Basına uygulamalı olarak bizi ölüme götüren Bariyer parçası, Bariyer direkleri, Çelik halat vb tehlikeleri gösterieceğiz.

Biz tepkimizi ortaya koymassak bu gidişle birer birer yok olup gideceğiz.

15.08.2010 Pazar günü Saat : 14:00 'da Sahil Yolu Suadiye Otel otoparkında Toplanıyoruz...

Konvoy halinde Murat Kardeşimizin Kaza Yaptığı Yere Gidilecektir.

BULUŞMA NOKTASI: SUADİYE OTEL OTOPARK - SUADİYE SAHİL YOLU
SAAT: 14:00

SUADİYE OTEL SAHİL OTOPARK GOOGLE HARİTASI (http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&q=suadiye&sll=40.955858,29.079566&sspn=0.002674,0.006866&ie=UTF8&t=h&split=1&rq=1&ev=p&radius=0.22&hq=suadiye&hnear=&ll=40.955805,29.079566&spn=0.002775,0.006866&z=18)

Organizasyona Destek Veren Kulüp ve Siteler:

MT Motosiklet.net
MD Motordelisi.com
Motoaktüel.com
Motosohbet.net
Evlivemotorlu.com
Superbiketr.com
Durdurakyok.com
Hayatonda.com
Motogezi.com
Motoyol.com
Turkishriders.org
Endurocu.com
Motoristan.com
Enduroist.com
VAMED
Perkitan.com
Seyyahriders.com
Cbf150.Net
Scooturk.net
turkchopper
raptorriders.net

Tüm Motosiklet Camiasını ve Klüpleri Bekliyoruz.

MotoCan
10.Ağustos.2010, 16:28
Kardeşim gönlüm sizlerle, ankara da da bir organizasyon başlatalım. Aynı gün aynı saatte bizler de buluşalım. Bildiğiniz gibi, Ankara Büyükşehir Belediye başkanının oğlu bu sulama işlerini yapıyor. Gerekli gereksiz her yere koyulmuş durumda. Zenginler daha da zenginleşecek diye bir çok trafik kazası olmakta. Motorcular ölmektedir. Ankara'lı Tüm motorcu Arkadaşlar bir organizasyon yapıp aynı anda biz de bu durumu protesto edelim.

RızaHoşgör
10.Ağustos.2010, 21:15
işte sivil itaatsizlik için 10 numara fırsat.haydeyin istanbullu arkadaşlar.bu sezon neredeyse 0 gezi çekmiş olan sitemiz bari bunu başarsın :(

sir82
10.Ağustos.2010, 21:24
Gerçekten bariyer diye yollara döşedikleri jilet gibi keskin saclar bırakın biz motorcuları araç sürücülerinin bile hayatını alıyor. Ama haberlerde bu konuya değiniliyormu HİÇ DUYMADIM:evil:

_KARADUT_
11.Ağustos.2010, 00:11
motorum ve ben o gün orada olmak isterdim maalesef iş nedeniyle olamaycağım bedenen orada yokum ama ruhen yanınızdayım önemli bir konu bizlerinde trafikte olduğumuzu artık fark etsinler ama basından takip ediceğim ne kadar ses getirecek orasıda basın mensuplarının bu konuya ne kadar haber gözüyle baktığıyla alakalı umarım büyük bir ses getirir.

gecee
11.Ağustos.2010, 14:06
Ben orda olacağım gelen varsa birlikte gidebiliriz.

Demir77
12.Ağustos.2010, 02:15
Pazar günü bende orada olacağım

foreman
13.Ağustos.2010, 22:52
motorum yok ama gonlum sızlerle...
allah sızlerı korusun...

BULL
14.Ağustos.2010, 01:07
motorum yok ama gonlum sızlerle...
allah sızlerı korusun...
yuuuu motorsuz motorcumu olurmuş :p:p:p

foreman
15.Ağustos.2010, 03:08
yuuuu motorsuz motorcumu olurmuş :p:p:p

hehehe...bulent'ım evı tasıdım..cennetten bı daıre aldım o nedenle bu yaz motosuz motorcuyum..ama onumuzdekı sezon bısıler dusunuyorum...bak hele cennet su sıralar zuper.bı aksam cennet eşrafı bulusalımda muhıt motorcu adam gorsun (:

BULL
16.Ağustos.2010, 02:28
way kardeşim hayırlı uğurlu olsun güle güle otur yeni evinde
yapalım bi akşam sefası
hatta öyle sallamayalım gün koyalım
salı akşamı olsun mesela sanada uyarsa ne dersin?

foreman
16.Ağustos.2010, 03:12
guzel temennılerın ıcın tesekkur ederım...

gunduzlerı nete gıremıyorum pazartesı aksamı cennet ahalısıne ulasmaya calısırım...baktık gelen gıden yok ıkımız balkon sefası yaparız... :mrgreen:
benım ev hurrıyet caddesınde.kapalı yolda.
salı gunu gunduz senı ararım...
buradan da acık davet olsun..gelmek ısteyen olursa salı aksamı hurrıyet caddesınde bulusur kaynasırız. cok koptuk :mrgreen:

CELİL
16.Ağustos.2010, 10:15
foreman evin hayırlı olsun güle güle otur 8)

BULL
17.Ağustos.2010, 00:14
ok beklemedeyim 8)

carvalho
17.Ağustos.2010, 11:17
Foreman, hayirli ugurlu olsun yeni evin kardesim. Gule gule oturun...

Uzay
17.Ağustos.2010, 12:59
Evin hayırlı uğurlu olsun. Tatlılarımız da :p

RızaHoşgör
17.Ağustos.2010, 19:35
1.kardeşim evin hayırlı olsun.
2.arkadaşlar bu başlık bir organizasyon başlığıydı.giden fotolayan olmadımı?

BULL
18.Ağustos.2010, 00:36
eskidendi, eskidendi çok eskiden...