PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ANKARA'daki Tüm motorcuların Dikkatine!!! Sulama katilliğine dur diyelim!!!

MotoCan
10.Ağustos.2010, 17:34
Murat "eğer motosiklet ile kaza yapıp ölürsem, sitelerde benim için başlık açılmasın, benim suçum dışında bir sebebden ölürsem (bariyer vs.) peşini de bırakmayın diye vasiyet etmişti.

Motosiklete gönül vermiş değerli arkadaşlar, Geçtiğimiz Cumartesi günü elim bir kazada kaybettiğimiz Murat Doğanay kardeşimiz için kaza yaptığı yerde protesto için, sesimizi duyurmak için, Murat'ın Vasiyeti için, Bariyer Terörü için, Bilinçsiz Kasap Sürücüler için, Dikkatsiz yeşil alan sulamaları için, Trafikte bizi'de Farketmeleri için TOPLANIYORUZ...

Hakan Ekşi arkadaşımız haber ajansları ile görüştü. Basın kameralarla basın açıklaması yapıcağımız yerde olacaklar. Basına uygulamalı olarak bizi ölüme götüren Bariyer parçası, Bariyer direkleri, Çelik halat vb tehlikeleri gösterieceğiz.

Biz tepkimizi ortaya koymassak bu gidişle birer birer yok olup gideceğiz.

15.08.2010 Pazar günü Saat : 14:00 'da Sahil Yolu Suadiye Otel otoparkında Toplanıyoruz...

Konvoy halinde Murat Kardeşimizin Kaza Yaptığı Yere Gidilecektir. BULUŞMA NOKTASI: SUADİYE OTEL OTOPARK - SUADİYE SAHİL YOLU
SAAT: 14:00

SUADİYE OTEL SAHİL OTOPARK GOOGLE HARİTASI (http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&q=suadiye&sll=40.955858,29.079566&sspn=0.002674,0.006866&ie=UTF8&t=h&split=1&rq=1&ev=p&radius=0.22&hq=suadiye&hnear=&ll=40.955805,29.079566&spn=0.002775,0.006866&z=18)

Organizasyona Destek Veren Kulüp ve Siteler:

MT Motosiklet.net
MD Motordelisi.com
Motoaktüel.com
Motosohbet.net
Evlivemotorlu.com
Superbiketr.com
Durdurakyok.com
Hayatonda.com
Motogezi.com
Motoyol.com
Turkishriders.org
Endurocu.com
Motoristan.com
Enduroist.com
VAMED
Perkitan.com
Seyyahriders.com
Cbf150.Net
Scooturk.net
Raptorriders.net

Tüm Motosiklet Camiasını ve Klüpleri Bekliyoruz.

Arkadaşlar, Ankara'daki motorcular olarak bizler de bişeyler yapalım. Aynı gün aynı saatte protesto edelim. Olmazsa meclise gidelim, sesimizi duyuralım. 4 gün önce İstanbul yolunda Eryaman'a doğru giderken sol şeritteki sulama yüzünden ben de kaza yaptım. Allah'tan arabayla yaptım. Aklıma ilk gelen ya motorla yapsaydım oldu. Arkadaşlar daha 2 ay önce anadolu bulvarında gene sol şeritte sulama yapan bir araç yüzünden doktor bir motorcu kaza yaptı omzu 3 yerinden kırıldı. Mesleğini icra edemez hale geldi. Bu duruma bir dur diyelim. Belediye başkanının oğlu para kazanacak, çimler yeşerecek diye biz solmayalım.Sesimizi duyuralım. Bir an önce organize olalım.

Hepinize Dikkatli ve Keyifli Sürüşler.

Can