PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmirde Regal Raptor...

freegun
11.Ağustos.2010, 13:15
Arkadaşlar Regallerimizin satış servis ve yedek parça hizmetlerini Karşıyakanın girişindeki Karşıyaka Motorsiklet almış... Kahramanlardaki kapanınca üzülmüştüm... Geçen gün Karşıyaka motorsiklete tesadüf eseri mont bakmaya girdim baktım bizim motorlar şıkır şıkır duruyor.. Nedir dedim, artık satış servis yedek parça biz de dediler... İlgili arkadaşların dikkatine... Selamlar..

Tufansel
13.Ağustos.2010, 18:44
Arkadaşım, Kahramanlarda'ki İER motor kapanmadı. Bitpazarı'na taşındı. Sorsan söylerlerdi yakındaki dükanlardan. Ben de onlardan Ağustos başında 250 Spyder aldım. Karşıyaka daki bayilik mi almış? Net öğrenirsen. Doğru mu yanlış mı? Öyleyse servis için gideriz.

sophist
15.Ağustos.2010, 14:17
kahramanlrda yeni bir regal yedek parçacı açıldı en son 2 hafta önce vardı yani

freegun
16.Ağustos.2010, 01:15
arkadaşım soracak vaktim olmadı arabamla geçerken gördüm i güç vakit ayıramadım ama kapanmadığına sevindim evet ksk deki de bayilik almış dükkanda hem sıfır hem de 2. el regaller vardı ayrıca yedek parça da var (ordaki satıcının ifadesi!) bu arada iti tane de bmw ustamız var dedi regallere de bakacaklar dedi ona çok sevindim çünkü serviste hakikaten 10 numara motorlar vardı, sanıyorum iyi bir servis... selamlar

sir82
22.Ağustos.2010, 19:00
Kahramanlardaki Motorcu levent RR nin yedekparçacılığını alacağını söylemişti isteye uğrasın siparişlede parça getirtiyor.

cembartender
26.Eylül.2010, 16:16
Emre Ltd nin izmir bayisine giden var mı ? ;

BULUS MOTOR-ALI KALINBACAK
GÜRPINAR MH. 7048 SK. NO:19/A PINARBAŞI/İZMİR 232 478 03 31