PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkeze Merhaba

Ae86
14.Ağustos.2010, 15:07
Arkadaşlar merhaba ismim Cem İzmir-Karşıakada oturuyorum.50 cc 2006 Kangda motor kullanıyorum çok şükür memnunum ancak yedek parça bulamıyorum artık.Bugün karşıyaka köprüden aşağı inerken sağdaki motorsiklet bayine uğradım.Orda DD100 E gördüm çok hoşuma gitti ve aranıza katılıp sıkıntılar neler öğrenmek istedim.Chopper bakıyorum şu sıralar ancak bütçem kısıtlı.Yamaha viregolara baktım ölüsüne 2000 isteniyor birde 150 cc den yukarısını almak istemiyorum çeşmeye gibi 100 km mesafeyi sorunsuz gitmek yeterli benim için.DD100 tam benlik ufak 100cc ancak forumda okuduğum özellikle pas,şanzıman,far gibi sorunlar biraz düşündürücü.Şuanda da çin motoru kullanıyorum ancak şükür sıkıntımız yok.Neyse tanışalım dedim çok uzattım :) Bu arada DD100 de nikelaj olsun,boya olsun çok kaliteli gelmedi gözüme sizlerdende yorum bekliyorum 2750 verip paramla rezil olmıyım sonra.

Tufansel
14.Ağustos.2010, 16:44
Selam Cem kardeş
Ben de DD 250 E bakıyordum. Ama Spyder (250) modelini görünce vuruldum. Resimlerime bakabilirsin. Evet 97 model Virago'ya bile 10 istiyorlar. Ben scooter la bile gittim Çeşme'ye. Spyder la giderken bir başka havan oluyor tabii ki...:) Niye bu kadar küçük model arıyorsun? Bana biraz oyuncak gibi geldi de. Haa bütçe ise bir şey diyemem. Ufak tefek sorunlar ben de yaşıyorum. Boş vitese almak gibi. Lambasının yanmaması gibi... Bir de sana tavsiyem Bitpazarı'nda Motorcu Göçmen'in yanından gir sokağa İER motor İbrahim var. Bunları satıyor. Konuş onunla. Daha önce Kahramanlar'daydılar. Kazasız sürüşler.

Ae86
14.Ağustos.2010, 20:31
Ben karşıyakadaki bayi ile görüştüm.2010 modellerde vibrasyonun kalktığını,bütün sorunların giderildiğini söylediler ve 2010 modeller manuel olarak gelmiş artık yarı otomatik değil 2 sene garantili olay tamamen bütçe .Param olsa direk yamaha dragstar alırım :) İzmirde dd100 kulanan arkadaşlar varsa buluşup görüşmek isterim.Saygılarımla.

foreman
15.Ağustos.2010, 03:22
cem aramıza hosgeldın..umarım hayalındekı makaınaya kavusursun...

carvalho
17.Ağustos.2010, 11:16
Cem hosgeldin,

Butcen 2750 ise 250 cc Regal raptor alabilirsin. Arastirmakta fayda var.

Ae86
17.Ağustos.2010, 21:13
Arkadaşlar hoşbulduk.Açıkçası 2750 civarına çıkmasam daha iyi zaten yaz sezonuda bitiyor araştırmak için baya zaman olucak.