PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DD 250E-10 almak istiyorum ama ??

h0lyrider
16.Ağustos.2010, 23:41
Öncelikle herkese merhaba motor almak istiyorum ama hala aklımda bazı sorular var
örneğin ben 2010 regal raptor DD 250E-10 u çok beğendim ama aklıma takılan sorular var
motorun tipi vs çok hoş okuduğum kadarıyla yakıt tüketimide 3,5-4,5 arası değişiyormuş parça sıkıntısı falnda yokmuş ama motorun ikinci elini göremedim bu kafamı karıştırdı biraz yani 0 da satılmadıda 2. elimi çıkmadı yoksa kullananlar çok memnunda satmak mı istemiyor inş 2. dediğim çıkar :) birde 2. eline rastlamadığım için 2, elinin fiyatları ne durumda son olarak benim boyum biraz uzun 1,88 ayakkabıyla 1,89 falan oluyorum kilomda 75 falan bu motor sanki bana biraz küçük gelir gibi geldi şimdiden yardımlarınız için çok teşekkürler inş en kısa zamanda bende aranıza katılırım :):)

Uzay
17.Ağustos.2010, 05:30
Merhaba,

Benim bildiğim kadarı ile sıfırları piyasaya çıkalı pek fazla olmadı. Alanlar var ama biraz daha kullanmak istiyorlardır 8)

Motorda sırıtacağını pek sanmam. Yine de alacağın zaman üzerine oturur, deneme sürüşü yaparsın.

carvalho
17.Ağustos.2010, 11:14
Gokhan hosgeldin,

Uzay'in dedigi gibi o seri henuz yeni, ikinci elinin olusmamasi ondandir.

h0lyrider
17.Ağustos.2010, 14:54
Hoşbulduk , aydınlattığınız için çok teşekkürler bu aralar biraz kafanızı ağrıtabilrirm şimdiden affola :)

_KARADUT_
17.Ağustos.2010, 21:03
hoşgeldin arkadaşım bende var daha yeni aldım satmayıda düşünmüyorum niye satayım ki izmitte hatta kocaelide iki tane var biri bende dikkat çekici bir motor görenler hayran kalıyor daha ne olsun hem motor keyfi yapıyorum hem şaşkın bakışları izliyorum :p:p

h0lyrider
18.Ağustos.2010, 00:06
hoşgeldin arkadaşım bende var daha yeni aldım satmayıda düşünmüyorum niye satayım ki izmitte hatta kocaelide iki tane var biri bende dikkat çekici bir motor görenler hayran kalıyor daha ne olsun hem motor keyfi yapıyorum hem şaşkın bakışları izliyorum :p:p

hoşbulduk senin motorunda hayırlı olsun çok yakışmışsınız :) Allah banada öyle bi motor nasip eder inş :D

_KARADUT_
19.Ağustos.2010, 10:00
hoşbulduk senin motorunda hayırlı olsun çok yakışmışsınız :) Allah banada öyle bi motor nasip eder inş :D
inşallah ama kafaya koydunsa yarı yarıya aldın demek

h0lyrider
19.Ağustos.2010, 15:12
inş diğer yarısıda en kısa zamanda olurda biran önce kavusurum :)

MotoCan
20.Ağustos.2010, 10:52
Merhaba,
Boy ve kilo durumunu çok kafaya takma. Benim boy 1,89 kilo 100:D 2006 model kartal gidona biniyordum ve çok memnundum. Daha fazla zaman kaybetme hemen al. Çünkü motorsuz geçirdiğin her gün ömründen gidiyor...

h0lyrider
21.Ağustos.2010, 17:38
Merhaba,
Boy ve kilo durumunu çok kafaya takma. Benim boy 1,89 kilo 100:D 2006 model kartal gidona biniyordum ve çok memnundum. Daha fazla zaman kaybetme hemen al. Çünkü motorsuz geçirdiğin her gün ömründen gidiyor...

şuanda en büyük isteklerimden biri inş kısa zamanda alırımda motorsuz geçen günlerin acısını çıkarırım :)

Scorpion
22.Ağustos.2010, 00:34

Bi kere kafaya koyduğun zaman emin ol en kısa sürede gerçekleştiriyosun :) Burdaki bazı arkadaşlar bilirler, mesela Uzay'ın çok kafasını şişirmiştim, herşey olamaz gibi görünüyodu ve önümüzdeki seneye bırakmak, hevesim kursağımda kalmak üzereyken kaybedecek bişey yok deyip zorlamaya başladım.. Bugün de ilk şehiriçi turuma çıktım :)

Bi kere kafaya koymak yetiyo ;) En kısa zamanda güzel bi motorun olacağına eminim :)

RızaHoşgör
23.Ağustos.2010, 01:03
ARADIGIN MOTORU BULAMAZSAN t GİDON AL DERİM

h0lyrider
23.Ağustos.2010, 22:08
t gidonlar fazla hoşuma gitmiyo ama motor olsun bide regal raptor olsunda :D bulamazsam hayır demem :D