PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sonunda :))

Scorpion
17.Ağustos.2010, 23:52
Arkadaşlar uzun ve yorucu uğraşlar sonunda kısmetse yarın devir işlemlerini de tamamlayıp motoruma kavuşuyorum :cheesy:

Bugün kaskımı, korumalı montumu, eldivenlerimi de aldım (güvenlik önemli, o yüzden güvenliğe verdiğim paraya acımıyorum 8))

Mutluluğumu sizlerle paylaşmak istedim çünkü sıfırken, hiçbi fikrim yokken bana oldukça yardımlarınız dokundu, güzel fikirler verdiniz..
Çoğu zaman forumdaki en eski yazılanlara kadar araştırdım ama çok fazla katılamıyordum yazmıyordum, bişeyler eksik hissediyordum, artık o eksiği de hallettik çok şükür :))

CELİL
18.Ağustos.2010, 09:32
hayırlı olsun kazasız belasız keyifli sürüşler

drozzie79
18.Ağustos.2010, 12:26
hayırlı uğurlu olsun.. kazasız sürüşler dilerim.

Scorpion
18.Ağustos.2010, 12:38
Teşekkürler arkadaşlar :)
Sizlere de kazasız belasız sürüşler.. :D

bayar-ibrahim
18.Ağustos.2010, 13:36
hayırlı olsun kardeşim
kazasız belasız bol kilometreler bol zevkli sürüşler...

_KARADUT_
19.Ağustos.2010, 10:06
hayırlı olsun keyifle binersin inşallah:D

carvalho
19.Ağustos.2010, 10:28
HAyirli ugurlu olsun. Keyifli surusler...

HONEY
19.Ağustos.2010, 14:36
Hayırlı olsun kazasız belasız kullanmak nasip etsin

Uzay
19.Ağustos.2010, 16:01
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim 8)

Scorpion
19.Ağustos.2010, 19:09
Teşekkür ettim arkadaşlar :)) Çok mutlu oldum..
En kısa zamanda birlikte de gaz açarız inşallah :))

Cihat
20.Ağustos.2010, 01:57
valla hayırlı uğurlu olsun kardeşim... bende bugün 2. el bir raptor aldım yarında devir işlemlerini yapacağım... kazasız belasız sürmen dileği ile.

foreman
20.Ağustos.2010, 02:58
her ıkı arkadasıda tebrık ederım..
yolunuz da bahtınız da acık olsun...

CELİL
20.Ağustos.2010, 09:15
valla hayırlı uğurlu olsun kardeşim... bende bugün 2. el bir raptor aldım yarında devir işlemlerini yapacağım... kazasız belasız sürmen dileği ile.
cihat seninde motorun hayırlı olsun kazasız belasız keyifle bin

Scorpion
20.Ağustos.2010, 12:10

Sana da hayırlı uğurlu olsun kardeşim 8)
Herkese kazasız belasız sürüşler bir o kadar da teşekkürler arkadaşlar.

Mavidish
20.Ağustos.2010, 14:04
Hayırlı uğurlu olsun, Allah kazasız sürüşler nasip etsin. Darısıda olmayanlara :)

Scorpion
20.Ağustos.2010, 14:06
Sağolasın kardeşim, en kısa zamanda darısı senin de başına inşallah :)

bozkurt
21.Ağustos.2010, 12:31
Arkadaşlar ikinize de hayırlı olsun.Kazasız sürüşler dilerim.
Hadi bakalım,ne aldınız,nasıl aldınız,kaça aldınız,fotoğraflayın artık,bizde görelim dimi ama.
Sağlıcakla kalın.

Scorpion
21.Ağustos.2010, 14:03
Teşekkürler, size de herkese de kazasız sürüşler..
2006 model DD250E-9 aldım ama henüz fotoğraflayamadım :) Yakın zamanda inşallah fotoğraflarımızı da paylaşırız :)

OKAY
09.Ekim.2010, 00:29
kazasız belasız sürüşler dilerim darısı başıma:)

rr54
23.Kasım.2010, 03:59
devir işlemleri nasıl oluyor neye mal oluyor motoru istanbuldan alıp motorun sahibinden satış vekaleti alsam paraıda teslim etsem bi sakatlık olur mu sakaryaya gelince üzerime almam ve plaka değiştirmem neye mal olur bilgilendirirseniz sevinirim yeni bir regal raptorcu doğuyor yardımlarınızı tecrübelerinizi bekliyorum A2 ehliyetede baş vuruyorum herkesin motor alma tehlikeli karşıcıkmalarına rağmen.

CELİL
23.Kasım.2010, 11:31
merhaba devir işleminin tamamı noterde oluyor vekaletle almak sorun olmaz ama vekaleti alırken notere motorun satışı için bir engeli olup olmadığına baktır (verği borcu araç üzerinde haciz ) gibi problemler olmasın eski satışlarda vekaletle satış rakamı kişiden satışa göre fazla rakam tutuyordu yeni kanunu bilimiyorum normal satış tutarı motorlar için şu an 70 tl ruhsat parası içinde parayı noter alıyor ruhsat eve 15-20 günde kargoyla geliyor kargo parası 5 tl veriyorsun ama istersen trafikten sende gidip albiliyorsun. plaka değişikliğini satışta noter sana değişicekmi diye soruyor orada söylüyorsun rakama 10-20 tl ekliyor kolay gelsin 8)