PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese Selam..

berki
25.Ağustos.2010, 03:59
250 dd-e9 ALDIM arkadaşımdan çok temiz,1 aydır kullanıyorum komik olacak belki ama teknik açıdan motor konusunda hiç bir bilgim yok.ekimde senelik iznim var Antalyada yaşıyorum buradan once bodrum sonra izmi ve istanbula gtme istegim var bunu gerçeklestirebilirimiyim-yarı yolda bırakırmı??bakım olarak motoruma ne yaptırmalıyım hangi surelerde ne gibi çünkü ona bu kısa sürede çok alıştım ve çok iyi bakmak isitiyorum...bilgisi olan lütfen yazsın...

CELİL
25.Ağustos.2010, 09:34
250 dd-e9 ALDIM arkadaşımdan çok temiz,1 aydır kullanıyorum komik olacak belki ama teknik açıdan motor konusunda hiç bir bilgim yok.ekimde senelik iznim var Antalyada yaşıyorum buradan once bodrum sonra izmi ve istanbula gtme istegim var bunu gerçeklestirebilirimiyim-yarı yolda bırakırmı??bakım olarak motoruma ne yaptırmalıyım hangi surelerde ne gibi çünkü ona bu kısa sürede çok alıştım ve çok iyi bakmak isitiyorum...bilgisi olan lütfen yazsın...
merhaba berki aramıza hoş geldin regaller uzun yolu çok sever ve keyif verir yolda kalmaz bir kere uzun yol yapınca alışkanlık yapar öncelikle iyi motor servisi bul motorun asıl bakımını o yapacak senin yapman gereken periodik bakımlarını aksatmadan servise götürmek uzun yolda yanına yedek buji ve sökmek için gerekli anaktarlar yedek far stop lanbası siğorta arıza durumunda temel gerekenler tabii bunları nasıl değiştiricegini bilmiyorsan yola çıkmadan ustaya sor sana gösterir keyifli sürüşler